Nyomtatás

A Tömörkény István Gimnázium Leánykara
Dohány Gabriella
vezetésével Arany diploma
„Az év kórusa”minősítés

 

Bokor Emese 9.kny
Implom József Helyesírási verseny megyei 1. hely
Felkészítő tanára: Horváth Szabolcs István

Kora Karina Leila 9.kny
Megyei idegen nyelvi verseny 2. hely
Tanárai: Gyuris Annett, Szlezák Anikó, Dr. Lénárdné Delley Piroska
 
Diákolimpia röplabda országos döntőn szerepelt az iskolai csapattal.
Tanára: Kovács Veronika

Varró Estilla  9.kny
Megyei idegen nyelvi verseny német nyelvből 1. hely
Tanárai: Dr. Lénárdné Delley Piroska, Gyuris Annett, Szlezák Anikó

Fogas Benjamin 9.A
St. Patrick Festival angol nyelvi verseny 1. hely
Deák Gimnázium 30. évfordulójára szervezett angol nyelvi szépkiejtési verseny 1. hely
Tanára: Dr. Szilákné Korbély Ágnes

Rácz-Fodor Alexandra, Polák Leila, Fogas Benjámin 9.A
St. Patrick Festival angol nyelvi verseny 3. hely
Tanára: Dr. Szilákné Korbély Ágnes

Horváth Janka, Temesi Barbara    9.C
Dél-Alföldi Ökoiskolák regionális vetélkedőjén 1. helyezett csapat
Tanára: Pintérné Temunivic Andrea
Horváth Janka
a Diákolimpián leány labdarúgásban megyei 2. helyezett csapat tagja
Tanára: Weisz Emília

Kojó Laura, Nagy Renáta, Vereczkey Katalin 9.C
Medve Matekverseny 3. hely
Tanára: Dr. Máder Attila

Mikházi Bence 9.D
DIÁKOLIMPIA úszás „A” kategória 4x50m fiú gyorsváltóban országos 1. hely

Csonka Balázs 9.E
Nemzetközi sakk diákolimpia 5. hely

Berkó Zoltán 10.A
DIÁKOLIMPIA úszás „A” kategória 4x50m fiú gyorsváltóban országos 1. hely

Füredi Ibolya  10.A
Savaria Történelem verseny megyei 3. hely
Tanára: Szita Ilona

Kis Nikoletta  10.A
Implom József Helyesírási verseny megyei 3. hely
Tanára: Horváth Szabolcs

Pásztor Angéla 10.A
Megyei idegen nyelvi verseny német nyelv 3. hely
Tanárai: Dr. Lénárdné Delley Piroska, Gyuris Annett
Diákolimpia röplabda országos döntőn szerepelt az iskolai csapattal.
Tanára: Kovács Veronika

Szilák Zsófia  10.A
Savaria Történelem verseny megyei 2. hely
Tanára: Szita Ilona

Kiss Fábián    10.B
Horváth István Károly latin nyelvi és ókortudományi verseny I. kategória 6. hely
Tanára: Kruták Anita

Komlósi László 10.B
Horváth István Károly latin nyelvi és ókortudományi verseny I. kategória 1. hely
Tanára: Kruták Anita

Katona Andrea, Szűcs Judit 10.C
Dél-Alföldi Ökoiskolák regionális vetélkedőjén 1. helyezett csapat
Tanár: Kovács Veronika

Jójárt Renáta, Karácsonyi Tímea, Sávai Gergő  10.C
Avram Hershko Országos Természettudományi Verseny 3. hely
Tanár: Kovács Veronika

Molnár Anna, Molnár Diána 10.C
„Tiszán innen, Dunán túl” országos népdaléneklési verseny csoportos ének kategória ezüst minősítés
Tanára: Dohány Gabriella

Csenki Natasa, Martonosi Míra, Mencser Zita, Molnár Anna, Molnár Dia, Pál Réka, Vadász Csenge 10.C
Festival d'Italiano Csoportos ének könnyűzene 2. hely
Tanár: Rigóné Hargitai Csilla

Vadász Csenge 10.E
Festival d'Italiano Olasz nyelvi verseny Élőbeszéd 1. hely
Tanár: Rigóné Hargitai Csilla

Zoltai Döme   10.E
SZTE JGYPK ének-zene tanszék zenei versenyén 2.hely

Porkoláb Gergő 11.A
Kazinczy Szépkiejtési verseny regionális döntő 3. hely
Tanára: Zsótér Éva

Skrionya Réka 11.A
SZTE JGYPK ének-zene tanszék zenei versenyén 2.hely

Muzsek Anett, Nagy Bettina, Trója Tímea 11.B
Örökségünk ’48 országos 10. hely
Tanára: Szita Ilona

Börcsök Rebeka, Czutor Szonja, Hedvicsek Anna, Juhász Mimi, Kövecs Olívia, Latzkovits Boldizsár, Nagy Kata Eszter, Szabó Máté, Vedrédi Anna, Veszelinov Mína 11.C
Festival d'Italiano Csoportos ének komolyzene 2. hely
Tanár: Kovács Krisztina

Kristó Melánia,Nyári Dóra Vivien, Tóth Tímea 11.C
Curie környezetvédelmi emlékverseny területi döntő 4. hely
Tanár: Pintérné Temunovic Andrea

Csurgó Boglárka 11.D
ENIBE társalgás 2. hely
Tanára: Ábrahám Szilvia

Horváth Lívia 11.D
ENIBE versírás 1. hely
Tanára: Ábrahám Szilvia

Patkós Bence 11.D
Édes anyanyelvünk verseny megyei 3. hely
Tanára: Varga Magdolna

Varró Noémi 11.D
Megyei idegen nyelvi verseny német nyelv 1. hely
Tanára: Zsótér Éva, Gyuris Annett

Csjernyik Tímea, Ábrahám Balázs 11.E
SZTE Jogi kar regionális MKTB tudományos versenye 1. hely
Tanár: Bádonyiné Nagy Ilona

Blaskovics Rita 12.D
Krúdy fordítóverseny német nyelv 2. hely
Tanára: Gyuris Annett, Lovász Márta

Vincze Márk 12.A
DIÁKOLIMPIA úszás „A” kategória 4x50m fiú gyorsváltóban országos 1. hely

Kálmán Dóra            12.B
OKTV Latin nyelv országos döntőjén 26. hely
Horváth István Károly Ókortudományi és Latin nyelvi verseny 8. hely
Tanára: Vágó Mária

Kátai Dalma 12.E
„Év diákfotósa” díj
SZTE Kommunikáció és Médiatudományi tanszék Tandíjfelező 2014 1.helyezett (Esti mese)
tanára: Nagy László

Rákos Márk 12.F
DIÁKOLIMPIA úszás „A” kategória 4x50m fiú gyorsváltóban
országos 1. hely

Verba Eszter 12.F
OKTV filozófia országos döntőjén 17.helyezés
Tanára: Keller György

Sallai Zsuzsanna 13.D
Deák fordító verseny 2. hely
Megyei idegen nyelvi verseny 1. hely
Krúdy fordítóverseny 1. hely
Tanárai: Dr. Lénárdné Delley Piroska, Gyuris Annett

Sojnóczky Anna Zsófia 13.D
OKTV Spanyol nyelv   országos döntőjén 23.
Tanára: Ábrahám Szilvia

Tapasztó Daniella 13.D
ELTE fordító verseny
OKTV Spanyol nyelv   országos döntőjén 32.helyezés
Tanára: Ábrahám Szilvia

Varjas Bíborka   13.D
Édes anyanyelvünk verseny Anyanyelvápolók szövetségének Különdíja
"Szép Magyar beszéd” országos versenyen Kazinczy érem
Tanára: Horváth Szabolcs

Heim Gréta    13.ipm
XXIII. Országos Rajzverseny 2. helyezett
Tanára: Barczánfalvi Ferenc