Nyomtatás

1970.        IV.A
Osztályfőnök:        
    1.    Ábrahám Mária
    2.    Bencze Katalin
    3.    Bene Piroska
    4.    Cserna Zsuzsanna
    5.    Csiky Klára
    6.    Csonka István
    7.    Daróczi Zsuzsanna
    8.    Domonkos László
    9.    Farkas Beatrix
    10.    Gulácsi Katalin
    11.    Huszta Gellért
    12.    Kárpáti Marianna
    13.    Kruppa Éva
    14.    Lang Zsuzsa
    15.    Mayer Klára
    16.    Mihálka Györgyi
    17.    Hihály András
    18.    Monostori András
    19.    Mótika Annamária
    20.    Neszt Emőke
    21.    Padala László
    22.    Páldy Anna
    23.    Rácz Zoltán
    24.    Révész Béla
    25.    Rónai Zsuzsanna
    26.    Szalma Mária
    27.    Szatmári Éva
    28.    Taby Mária
    29.    Veöres Klára


1970.        IV.B
Osztályfőnök:        
    1.    Agócsy Andrea
    2.    Ambrus Gyöngyi
    3.    Andrássy Ilona
    4.    Babinszki Mária
    5.    Balog Éva
    6.    Bartha Piroska
    7.    Bálint Éva
    8.    Bárdos Erzsébet
    9.    Botás Mária
    10.    Dobó Katalin
    11.    Fekete Rozália
    12.    Gál Katalin
    13.    Géczy Ágnes
    14.    Hámori Mária
    15.    Heintz Mária
    16.    Illés Mária
    17.    Katona Mária
    18.    Kovács Éva Ilona
    19.    Kovács Gizella
    20.    Kovács Ida
    21.    Nagy Ágnes
    22.    Ocskó Piroska
    23.    Papp Veronika
    24.    Podonyi Anna
    25.    Seregi Katalin
    26.    Sprájcer Mária
    27.    Szrnka Gabriella
    28.    Urbán Edit
    29.    Varga Eleonóra
    30.    Varga Erzsébet
    31.    Vass Sarolta


1970.        IV.ZM
Osztályfőnök:        
    1.    Csánky Emilia
    2.    Csicsák Katalin
    3.    Dávid Ilona
    4.    Forgács Gabriella
    5.    Frontó Pál
    6.    Füzesi Márta
    7.    Gabnay Klára
    8.    Győri Farkas László
    9.    Háló Ilona
    10.    Hrabovszky Éva
    11.    Kardos Erzsébet
    12.    Krammer Zoltán
    13.    Lajber Éva
    14.    Lakatos Éva
    15.    Lipka József
    16.    Marik Erzsébet
    17.    Mátó Mátyás
    18.    Palánkai Mária
    19.    Paragi Jenő
    20.    Rusz Valéria
    21.    Somogyvári Alice
    22.    Szabó Katalin
    23.    Szélpál Szilveszter
    24.    Tornyai Jenő
    25.    Tóth Ágnes
    26.    Veszelinov Ágnes
    27.    Vigh Katalin


1970.        IV.IM
Osztályfőnök:        
    1.    Bajusz Pál
    2.    Bakacsi Gyula
    3.    Belovai Mária
    4.    Bors Magdolna
    5.    Borsi Zsuzsa
    6.    Csuta György
    7.    Dénes Ilona
    8.    Eckert Ella
    9.    Engi Mária
    10.    Farkas Olga
    11.    Frankó Ákos
    12.    Füz Veronika
    13.    Harmath Anna
    14.    Hedvig Margit
    15.    Hernádi Oszkár
    16.    Kaposvári Mihály
    17.    Kiss Judit
    18.    Kis Zsófia
    19.    Kis Zsuzsanna
    20.    Kohn Róbert
    21.    Koppány Zoltán
    22.    Lopusnyi Erzsébet
    23.    Lőricz Erzsébet
    24.    Márta Katalin
    25.    Prácser Edit
    26.    Rácz Valéria
    27.    Sebestyén Zsuzsanna
    28.    Szeberényi Ágota
    29.    Szekeres Ferenc
    30.    Tóth Júlia
    31.    Udvardy Anikó
    32.    Vass József
    33.    Wilhelm Éva


1970.        IV.EÜ
Osztályfőnök:        
    1.    Bakacsi Sarolta
    2.    Belán Ilona
    3.    Berei Judit
    4.    Bubori Ilona
    5.    Csóti Gy. Mária
    6.    Detkovics Éva
    7.    Fodor Mária
    8.    Fónyad Eszter
    9.    Furák Erzsébet
    10.    Frank Judit
    11.    Hegyeshalmi Éva
    12.    Hévizi Mária
    13.    Juhász Erzsébet
    14.    Korom Ágnes
    15.    T. Kiss Mária
    16.    Laukó Erzsébet
    17.    Makra Klára
    18.    Mandják Mária
    19.    Markolt Kinga
    20.    Márta Margit
    21.    Mónus Katalin
    22.    Orosz Mária
    23.    Papp Erzsébet
    24.    Rácz Borbála
    25.    Susula Emma
    26.    Szabó Rozália
    27.    Szamosi Ilona
    28.    Szél Mária
    29.    Szikra Katalin
    30.    Szőke Klára
    31.    Tóth Erika
    32.    Vági Etelka

1971.        IV.A
Osztályfőnök:        
    1.    Bárkai Klára
    2.    Bekán Doina
    3.    Boros Péter
    4.    Fodor Mária
    5.    Földesi Gabriella
    6.    Fülöp Teréz
    7.    Hódi Ildikó
    8.    Juhász Margit
    9.    Kátai Andrea
    10.    Kemény Éva
    11.    Kiss Ibolya
    12.    Krasznai Éva
    13.    Major Mária
    14.    Marosi Zsuzsanna
    15.    Morvay Márta
    16.    Nagy Aranka
    17.    Nagy Imre Ernő
    18.    Papp László
    19.    Sas Rózsa
    20.    Sági Sarolta
    21.    Sejpes Katalin
    22.    Somogyi Erzsébet
    23.    Székely János
    24.    Takács István
    25.    Takó Edit
    26.    Varga Ildikó
    27.    Vecsernyés Judit


1971.        IV.B
Osztályfőnök:        
    1.    Apró Mária
    2.    Csányi Zsuzsanna
    3.    Császár Zsuzsanna
    4.    Csúri Ilona
    5.    Farkas Zsuzsanna
    6.    Gazdag Éva
    7.    Kancsár Gabriella
    8.    Kecskés Mária
    9.    Korday Katalin
    10.    Kreiner Zsuzsanna
    11.    Laczi Éva
    12.    Lamper József
    13.    Miskolczi Éva
    14.    Molnár Zsuzsanna
    15.    Mucsi Gizella
    16.    Nógrádi Ágota
    17.    Révész Valéria
    18.    Sáfár Ibolya
    19.    Szendre Etelka
    20.    Szentesi Tóth Katalin
    21.    Szrnka Éva
    22.    Szunyogh Katalin
    23.    Tóth Éva
    24.    Ungár Ágnes
    25.    Varjasi Ida
    26.    Veczkó Ibolya


1971.        IV.ZM
Osztályfőnök:        
    1.    Antal Mihály
    2.    Bálint József
    3.    Barna Elek
    4.    Becker Éva
    5.    Bodon Ilona
    6.    Csiszár László
    7.    Dányi Katalin
    8.    Erdélyi Klára
    9.    Grega Éva
    10.    Gulyás Éva
    11.    Kártyás Erzsébet
    12.    Kis András
    13.    Kis Éva
    14.    Kosahuba Sára
    15.    Kurilla Margit
    16.    H. Kovács Benedek
    17.    Kuris Erzsébet
    18.    Lauter Csaba
    19.    Módra Zsuzsanna
    20.    Molnár Zsuzsanna
    21.    Nagy Ágnes
    22.    Szűcs Etelka
    23.    Tokody Ilona
    24.    Tornyai Lilla
    25.    Tóth Ágnes
    26.    Tövisfalvi Erzsébet
    27.    Vásárhelyi Emilia
    28.    Vörös Andor


1971.        IV.IM
Osztályfőnök:        
    1.    Albert Ildikó
    2.    Albert Tamás
    3.    Bányai Zsuzsanna
    4.    Csaszny Borbála
    5.    Csernus Erzsébet
    6.    Csontos Julianna
    7.    Domokos Julianna
    8.    Farkas Katalin
    9.    Fábián Magdolna
    10.    Heit Mária Anna
    11.    Margitai Erzsébet
    12.    Harmath Klára
    13.    Hofgesang Zsuzsanna
    14.    Horpácsi Zsuzsanna
    15.    Jakab Matild
    16.    Katona József
    17.    Lantos Györgyike
    18.    Lukács Ilona
    19.    Marcheschi Szilvia
    20.    Matúz Edit
    21.    Máté István
    22.    Nyirádi Judit
    23.    Orbán György
    24.    Papp Katalin
    25.    Sebestyén Erzsébet
    26.    Siska Ágnes
    27.    Solymos Márta
    28.    Sütő József
    29.    Szemők Zsuzsanna
    30.    Szokola Zsuzsanna
    31.    Teimel Ágnes
    32.    Tóth Kálmán
    33.    Tóth Magdolna
    34.    Túri Anna
    35.    Thurzó Klára
    36.    Urbán Klára
    37.    Veress Borbála


1971.        IV.EÜ
Osztályfőnök:        
    1.    Csejtei Mária
    2.    Csermák Edit
    3.    Czikora Éva
    4.    Csorba Julianna
    5.    Drumár Edit
    6.    Faragó Mária
    7.    Erdődi Klára
    8.    Gyuris Klára
    9.    Herczeg Erzsébet
    10.    Heintz Éva
    11.    Kertész Sarolta
    12.    Kiss Erzsébet
    13.    Kiss Teréz
    14.    Komlódi Katalin
    15.    Korom Mária
    16.    Kószó Klára
    17.    Kovács Erzsébet
    18.    Kovács Julianna
    19.    Kovács Nóra
    20.    Luntz Ilona
    21.    Machnitz Györgyi
    22.    Matolay Ágnes
    23.    Miklós Mária
    24.    Molnár Klára
    25.    Nacsa Jolán
    26.    Nádházi Eszter
    27.    Nagy Mária
    28.    Németh Júlia
    29.    Péter Edit
    30.    Piri Mária
    31.    Pusztai Piroska
    32.    Sajtos Ilona
    33.    Schaffer Erzsébet
    34.    Szekeres Katalin
    35.    Szőke Zsuzsanna
    36.    Tóth Zsuzsanna
    37.    Török Erzsébet
    38.    Treer Mária
    39.    Venkei Edit

1972.        IV.A
Osztályfőnök:    dr. Mohácsi Józsefné
    1.    Ábrahám Tibor
    2.    Altorjay István
    3.    Balán Adrienn
    4.    Bartos László
    5.    Csernák Attila
    6.    Csernus Mária
    7.    Csillik Eszter
    8.    Erki Tamás
    9.    Fehér Lajos
    10.    Felber Ágnes
    11.    Frányó István
    12.    Gazdag Zsuzsanna
    13.    Gerecz Elemér
    14.    Győrbiró Péter
    15.    Hajdú Livia
    16.    Halász Margit
    17.    Kalmár Erzsébet
    18.    Kiss Mária
    19.    Korkes Zsuzsanna
    20.    Laszlavik Éva
    21.    Lovász Ágnes
    22.    Molnár Edit
    23.    Molnár Katalin
    24.    Nagy Zsuzsanna
    25.    Szabó Gabriella
    26.    Szász Éva
    27.    Székely Anna
    28.    Szekeres Zsuzsanna
    29.    Szilvási László
    30.    Tóth Péter
    31.    Tóth Sándor
    32.    Valkusz Zsuzsanna
    33.    Varga Edit
    34.    Vass Klára
    35.    Vékony József
    36.    Veszprémi László
    37.    Vörös Annamária
    38.    Zakariás Sarolta


1972.        IV.B
Osztályfőnök:    Varga Józsefné
    1.    Ábrahám Klára
    2.    Berente Anna
    3.    Csurman Katalin
    4.    Farsang Erzsébet
    5.    Harczel Zsófia
    6.    Hódi Margit
    7.    Jáger Erzsébet
    8.    Karla Edit
    9.    Karasz Sarolta
    10.    Kohajda Éva
    11.    Kocsis Rózsa
    12.    Kun Márta
    13.    Latorczai Klára
    14.    Lőkös Erzsébet
    15.    Magyaródi Erzsébet
    16.    Matkovics Ilona
    17.    Miksi Mária
    18.    Papp Ibolya
    19.    Papp Katalin
    20.    Pataj Klára
    21.    Penczinger Éva
    22.    Riedel Mária
    23.    Strohner Ágnes
    24.    Süle Éva
    25.    Szabadkai Dóra
    26.    Székely Judit
    27.    Szücs Márta
    28.    Terhes Mária
    29.    Török Teréz
    30.    Urbán Zsuzsanna
    31.    Való Rózsa
    32.    Vőneki Anikó Cecilia


1972.        IV.ZM
Osztályfőnök:        
    1.    Barna Zsuzsanna
    2.    Bodacz Győző
    3.    Bujáki Tibor
    4.    Dudás Julianna
    5.    Faragó Klára
    6.    Faragó Márta
    7.    Fodor Éva
    8.    Gmóser Vilmos
    9.    Hernádi Hilda
    10.    Laczkó András
    11.    Lovas Jolán
    12.    Lucz Ilona
    13.    Maczelka Noémi
    14.    Madarász Klára
    15.    Markó Júlia
    16.    Marosvári Attila
    17.    Mihály Béla
    18.    Nagy Sándor
    19.    Németh Ágota
    20.    Pokorny Kornélia
    21.    Raffa Éva
    22.    Sánta Mária
    23.    Sulyok Éva
    24.    Szabó Erzsébet
    25.    Szipán Erzsébet
    26.    Tóth István
    27.    Zelena Erzsébet


1972.        IV.IM
Osztályfőnök:        
    1.    Ale Mária
    2.    Barabás Katalin
    3.    Bábel József
    4.    Borsi Anikó
    5.    Brebovszki Ferenc
    6.    Burghardt Flóra
    7.    Csik Ilona
    8.    Darányi István
    9.    Fazekas Márta
    10.    Fontos Magdolna
    11.    Gyimesi Marianne
    12.    Jakab Judit
    13.    Karsai Ildikó
    14.    Kádasi Éva
    15.    Kotroczó Júlia
    16.    Miskolci Zsuzsa
    17.    Módis Éva
    18.    Pál László
    19.    Pósa Katalin
    20.    Rakonczai Gabriella
    21.    Snopper Zsuzsanna
    22.    Szabó Mária
    23.    Szecsődy Klára
    24.    Szelesi Zsuzsa
    25.    Szücs Szilveszter
    26.    Talpai István
    27.    Tóth András
    28.    Tyebó Miklós
    29.    Váczi Zsuzsa
    30.    Veress Gabriella
    31.    Vig Mária


1972.        IV.EÜ
Osztályfőnök:        
    1.    Barcsai Éva
    2.    Börcsök Edit
    3.    Bulzán Edit
    4.    Bús Erzsébet
    5.    Butyka Zsuzsanna
    6.    Emődi Emese
    7.    Faragó Gabriella
    8.    Gázser Katalin
    9.    Horváth Piroska
    10.    Kasza Magdolna
    11.    Kácsik Zsuzsanna
    12.    Kispéter Katalin
    13.    Koszka Judit
    14.    Kothencz Edit
    15.    Kuti Anna
    16.    Lantos Zsuzsanna
    17.    Lányi Erzsébet
    18.    Lévai Gizella
    19.    Markolt Rita
    20.    Meggyesi Ilona
    21.    Mucsi Klára
    22.    Ördögh Ilona
    23.    Rasztik Mária
    24.    Rácz Erika
    25.    Rácz Katalin
    26.    Restás Júlia
    27.    Simon Katalin
    28.    Simon Olga
    29.    Szabó Magdolna
    30.    Szabó Olga
    31.    Szöllősi Erzsébet
    32.    Szűcs Angéla
    33.    Tihanyi Katalin
    34.    Tóth Zsuzsanna
    35.    Tüske Erzsébet

1973.        IV.A
Osztályfőnök:        
    1.    Császár József
    2.    Gajó Andrea
    3.    Gerecz Péter
    4.    Hampel Tamás
    5.    Iván Gizella
    6.    Kakuszi Mária
    7.    Kiss Tamás
    8.    Kisváradi Zsolt
    9.    Klonkai Gabriella
    10.    Kordás Matild
    11.    Kósa Anna
    12.    Krébesz Magdolna
    13.    Lamper Éva
    14.    Máriaföldy Erika
    15.    Nagy István
    16.    Nagy Katalin
    17.    Nikolényi Miklós
    18.    Pályi Imre
    19.    Sándor Ildikó
    20.    Somogyi Ákos
    21.    Szabó Csilla
    22.    Szalacsek Margit
    23.    Szekeres István
    24.    Szilágyi Judit
    25.    Szilágyi Tünde
    26.    Szőcs Klára
    27.    Szögi Zoltán
    28.    Tasnádi Aranka
    29.    Urbán Mária
    30.    Varga Sándor
    31.    Zentai Gyula


1973.        IV.B
Osztályfőnök:        
    1.    Ádám Edit
    2.    Bakos Rozália
    3.    Bertók Zsuzsanna
    4.    Botos Annamária
    5.    Czakó Erzsébet
    6.    Cseke Piroska
    7.    Csókási Éva
    8.    Csurgó Edit
    9.    Csurgó Mária
    10.    Daróczi Ilona
    11.    Dékány Ágnes
    12.    Farkas Eleonóra
    13.    Furka Mária
    14.    Gyurász Rozália
    15.    Hegyi Éva
    16.    Kálmán Gabriella
    17.    Kiss Edit
    18.    Kocsis Mária
    19.    Kovács Katalin
    20.    Lengyel Aranka
    21.    Molnár Hermina
    22.    Muszka Adrienn
    23.    Nagy Mariann
    24.    Nagy Gy. Júlia
    25.    Nagypál Márta
    26.    Olasz Ilona
    27.    Onodi Mariann
    28.    Sárközi Emilia
    29.    Soltész Katalin
    30.    Stein Katalin
    31.    Szépfalusi Zsuzsanna
    32.    Temesy Katalin
    33.    Tóth Mária
    34.    Török Julianna
    35.    Varga Judit
    36.    Váradi Beatrice
    37.    Veress Mária
    38.    Vörös Ilona


1973.        IV.ZM
Osztályfőnök:        
    1.    Balogh József
    2.    Busa Tamás
    3.    Dabis Endre
    4.    Feró Judit
    5.    Hajdu Éva
    6.    Herédi Katalin
    7.    Horváth Márta
    8.    Kazinczi Mária
    9.    Kiss Ernő
    10.    Konczos Pál
    11.    Maróti Mihály
    12.    Nagy Imre
    13.    Nemes Éva
    14.    Papp Éva
    15.    Pribojszki Jolán
    16.    Pukánszki Béla
    17.    Szabó Emilia
    18.    Szarvas Magdolna
    19.    Szentesi Ibolya
    20.    Szöllősi Erzsébet
    21.    Tóth Márta
    22.    Varga Lajos


1973.        IV.IM
Osztályfőnök:        
    1.    Balogh Edit
    2.    Balogh Sándor
    3.    Bácsó Edit
    4.    Brutyó Mária
    5.    Csikós János
    6.    Fodor Ferenc
    7.    Gémes Katalin
    8.    Hevesi Zsuzsanna
    9.    Horváth A. Márta
    10.    Jakab László
    11.    Kaiser Anna
    12.    Kocsor László
    13.    Kókai Gyula
    14.    Kotroczó Aranka
    15.    Kulcsár Ágnes
    16.    Labanc Katalin
    17.    Lévai Judit
    18.    Magyar Csaba
    19.    Nagy András
    20.    Sándor Éva
    21.    Szabó Zsuzsanna
    22.    Szalai József
    23.    Szandtner Réka
    24.    Szemán Ákos
    25.    Szentkuti Levente
    26.    Sztrain István
    27.    Szűcs László
    28.    Takács Katalin
    29.    Tihanyi Zsuzsanna
    30.    Titi Mária
    31.    Turza Irén
    32.    Volent Katalin


1973.        IV.EÜA
Osztályfőnök:        
    1.    Arató Ildikó
    2.    Balla Klára
    3.    Bálint Erzsébet
    4.    Bárdos Margit
    5.    Battancs Irma
    6.    Bereczky Ilona
    7.    Börcsök Ágnes
    8.    Börcsök Erzsébet
    9.    Csizik Éva
    10.    Dósai M. Gabriella
    11.    Fejes Mária
    12.    Gál Edit
    13.    Gut Julianna
    14.    Horváth Katalin
    15.    Horváth Zsuzsanna
    16.    Józsa Magdolna
    17.    Kiss Ágnes
    18.    Kocsis Éva
    19.    Koltai Márta
    20.    Kopasz Éva
    21.    Kovács Etelka
    22.    Kusz Erzsébet
    23.    Liptay Zsuzsanna
    24.    Monostori Erzsébet
    25.    Nacsa Éva
    26.    Nagy Éva
    27.    Nagy Ildikó
    28.    Papdi Mária
    29.    Rigó Erzsébet
    30.    Somogyi Margit
    31.    Szabó Éva
    32.    Szanka Erika
    33.    Szatmári Gabriella
    34.    Szél Ibolya
    35.    Tóth Éva
    36.    Varga Gabriella
    37.    Vinnai Julianna
    38.    Virág Mária


1973.        IV.EÜB
Osztályfőnök:        
    1.    Apáti Mária
    2.    Ágoston Katalin
    3.    Baka  Rozália
    4.    Balázs Vera
    5.    Beleznai Erzsébet
    6.    Bényi Magdolna
    7.    Börcsök Magdolna
    8.    Drinóczky Zsuzsa
    9.    Faragó Zsuzsanna
    10.    Farkas Gabriella
    11.    Fekete Katalin
    12.    Fekete Zsuzsanna
    13.    Gergely Margit
    14.    Hévizi Ilona
    15.    Lajkó Mária
    16.    Lebák Etelka
    17.    Lele Mária
    18.    Lengyel Éva
    19.    Magyar Zsuzsanna
    20.    Makk Katalin
    21.    Martonosi Klára
    22.    Nagy Borbála
    23.    Nagy Erzsébet
    24.    Nagy Mária
    25.    Nagymihály Olga
    26.    Oszip Mária
    27.    Ördög Márta
    28.    Pap Ibolya
    29.    Rasztik Ibolya
    30.    Schaffer Borbála
    31.    Spiák Ibolya
    32.    Szekeres Ibolya
    33.    Szikra Éva
    34.    Szimán Mária
    35.    Szőke Mária
    36.    Szűcs Ilona
    37.    Temesvári Júlia
    38.    Tóth Mária
    39.    Vámos Klára
    40.    Zádori Erzsébet

1974.        IV.A
Osztályfőnök:    dr. Bokor István
    1.    Agonás Margit
    2.    Balázs Magdolna
    3.    Belájszki Nevenka
    4.    Bera Zsuzsanna
    5.    Bunford Zoltán
    6.    Csada Edit
    7.    Csepi Erzsébet
    8.    Csohány Margit
    9.    Csóti Zoltán
    10.    Darabos Erzsébet
    11.    Diamant Olga
    12.    Dombegyházi Ilona
    13.    Domonkos Ágnes
    14.    Duránszkai László
    15.    Fazekas Julianna
    16.    Fehér Gabriella
    17.    Fórizs Anna
    18.    Gazdag Erika
    19.    Klingler Eszter
    20.    Korkes Ildikó
    21.    Korom Judit
    22.    Laluska Zsuzsanna
    23.    Molnár Zsuzsanna
    24.    Möszmer Erika
    25.    Müller Andrea
    26.    Őszi Gábor
    27.    Pálmai József
    28.    Párkányi Gyula
    29.    Pölös Katalin
    30.    Rácz Judit
    31.    Szatmári Judit
    32.    Széchenyi Andrea
    33.    Szücs Ibolyka
    34.    Takács Erzsébet
    35.    Türkössy Anikó
    36.    Valkusz Tamás
    37.    Vecsernyés Éva
    38.    Vigh Erika


1974.        IV.B
Osztályfőnök:        
    1.    Andó Éva
    2.    Balla Ágnes
    3.    Barkos Márta
    4.    Békéssy Klára
    5.    Borcsek Terézia
    6.    Bundula Marcella
    7.    Burján Zsuzsanna
    8.    Csehó Irén
    9.    Fehér Márta
    10.    Földesi Mária
    11.    Fráter Ildikó
    12.    Futó Gyöngyi
    13.    Hajdú Erika
    14.    Horváth Piroska
    15.    Izsák Katalin
    16.    Jancsik Klára
    17.    Király Katalin
    18.    Kovács Anikó
    19.    Kövesi Erzsébet
    20.    Lajkó Éva
    21.    Molnár Annamária
    22.    Molnár Valéria
    23.    Mucsi Györgyi
    24.    Nagy Emma
    25.    Nagy Erika
    26.    Németh Judit
    27.    Papp Ildikó
    28.    Polyák Erzsébet
    29.    Rózsahegyi Mária
    30.    Sáfrány Irén
    31.    Somogyi Ágnes
    32.    Szabó Gizella
    33.    Szabó Veronika
    34.    Szigeti Zsuzsa
    35.    Szojka Ágnes
    36.    Szögi Andrea
    37.    Szúnyogh Margit
    38.    Tasnádi Zsuzsa
    39.    Tóth Éva
    40.    Tóth Margit
    41.    Trausrnitz Erika
    42.    Trausrnitz Katalin
    43.    Vass Edit
    44.    Vénusz Katalin


1974.        IV.ZM
Osztályfőnök:        
    1.    Bagaméri Sándor
    2.    Balog Mária
    3.    Bicskei Gábor
    4.    Csernai Lajos
    5.    Erős Ella
    6.    Filus István
    7.    Kádár Jolán
    8.    Kanizsai Adrien
    9.    Kiss Ildikó
    10.    Köteles Gertrud
    11.    Kovács Kornélia
    12.    Majzik Rozália
    13.    Molnár Kornélia
    14.    Monostori István
    15.    Németh Rozália
    16.    Ottlakán György
    17.    Papp Katalin
    18.    Radenkovics Lili
    19.    Szabó Irén
    20.    Szurdi Ágnes
    21.    Zádori Sándor


1974.        IV.IM
Osztályfőnök:    Markovics Endréné
    1.    Anda Emilia
    2.    Baráth Zsuzsanna
    3.    Barczánfalvi Ferenc
    4.    Domoki Éva
    5.    Engelsz Zsuzsanna
    6.    Forrai Kornélia
    7.    Gál Attila
    8.    Hadabás Éva
    9.    Hantos Károly
    10.    Hunya Márta
    11.    Józsa Gábor
    12.    Karchesz Éva
    13.    Kónya András
    14.    Korényi Mariann
    15.    Licsicsányi Ilona
    16.    Marosi Anna
    17.    Máté Márta
    18.    Molnár Éva
    19.    Nagy Izabella
    20.    Návai Sándor
    21.    Németh Magdolna
    22.    Plánka Zsuzsanna
    23.    Rákos Péter
    24.    Rátkai Erzsébet
    25.    Sáros Mária
    26.    Steff Anna
    27.    Sütő Ágnes
    28.    Szabó Tamás
    29.    Szabó Zsuzsanna
    30.    Szőnyi Etelka
    31.    Tóth Ágnes
    32.    Veres Gábor


1974.        IV.EÜ
Osztályfőnök:    dr. Berencz Ferencné
    1.    Ábrahám Rozália
    2.    Batta Erzsébet
    3.    Bobán Magdolna
    4.    Bódi Judit
    5.    Bóka Mária
    6.    Budai Erika
    7.    Buknicz Zsuzsanna
    8.    Diószegi Mária
    9.    Dobány Katalin
    10.    Dósa Erika
    11.    Farkas Valéria
    12.    Fodor Zsuzsanna
    13.    Forgó Éva
    14.    Furák Ilona
    15.    Gasztány Ildikó
    16.    Gonda Erzsébet
    17.    Gyöngyi Margit
    18.    Gyurik Katalin
    19.    Hegyközi Zsuzsanna
    20.    Jegyinák Rozália
    21.    Kiss Katalin
    22.    Kiss Zsuzsanna
    23.    Komócsin Anna
    24.    Kuhn Klára
    25.    Lipcsei Ilona
    26.    Márki Ibolya
    27.    Molnár Katalin
    28.    Nagy Gabriella
    29.    Odrobina Eleonóra
    30.    Oravecz Eleonóra
    31.    Papp Teréz
    32.    Rakonczai Ágnes
    33.    Sövényházi Ibolya
    34.    Süli Éva
    35.    Szabó Ilona
    36.    Szenteczki Magdolna
    37.    Tari Gabriella
    38.    Tóth Piroska

1975.        IV.A
Osztályfőnök:        
    1.    Balla Beáta
    2.    Balázs Ágnes
    3.    Balikó Katalin
    4.    Baráti Rozália
    5.    Bárkai Zsuzsanna
    6.    Bitó Zsuzsanna
    7.    Boroczi Kornélia
    8.    Csetneki Erika
    9.    Csiszár Erika
    10.    Dobó Mária
    11.    Erki Kornélia
    12.    Fári Irén
    13.    Gál Gyula
    14.    Heiz Edit
    15.    Horváth Erzsébet
    16.    Jerney Eleonóra
    17.    Juhász Mária
    18.    Kész Ildikó
    19.    Koczkás Andrea
    20.    Kovács Mária
    21.    Mondovics Marianna
    22.    Nagy Gábor
    23.    Palotás Mária
    24.    Sümegi Piroska
    25.    Szabó Márta
    26.    Szigeti Károly
    27.    Szöllősy Ervin
    28.    Tóth Éva
    29.    Udvari Ilona
    30.    Vajda Julianna
    31.    Varga Edit
    32.    Vőneki Etelka
    33.    Gulyás László


1975.        IV.B
Osztályfőnök:    Kovács Benedekné
    1.    Árva Valéria
    2.    Bajtai Mária
    3.    Ballai Anikó
    4.    Balogh Anna
    5.    Balogh Éva
    6.    Baricz Valéria
    7.    Csala Edit
    8.    Csonka Éva
    9.    Dénes Tünde
    10.    Dezső Dóra
    11.    Faragó Mária
    12.    Farkas Anna
    13.    Farkas Kornélia
    14.    Fodor Éva
    15.    Forgó Éva
    16.    Illés Gabriella
    17.    Jármai Éva
    18.    Kovács Beáta
    19.    Krier Edina
    20.    Márkus Gyöngyi
    21.    Molnár Katalin
    22.    Molnár Zsuzsanna
    23.    Nyirő Erika
    24.    Ormándi Ilona
    25.    Ökrös Beáta
    26.    Rédai Ágnes
    27.    Szabó Marianna
    28.    Szojka Judit
    29.    Szöllősi Ibolya
    30.    Szurgent Judit
    31.    Tamási Mária
    32.    Timár Mariann
    33.    Tóth Edit


1975.        IV.ZM
Osztályfőnök:        
    1.    Ambrus Ildikó
    2.    Bánhegyi László
    3.    Boldizsár György
    4.    Csikós István
    5.    Csorba Ágnes
    6.    Dönczi Ilona
    7.    Erdei Klára
    8.    Faragó Edit
    9.    Farkas Katalin
    10.    Fekete Márta
    11.    Gabnai Sarolta
    12.    Gárdián Gábor
    13.    Hajdu Márta
    14.    Horti Viktória
    15.    Horváth Sándor
    16.    Ivanics Mária
    17.    Jankovszki Ferenc
    18.    Jeney Zsuzsanna
    19.    Király István
    20.    Kovács Klára
    21.    Kovács Márta
    22.    Kőmives Miklós
    23.    Kuna Lajos
    24.    Marczika Éva
    25.    Nagy Márta
    26.    Rácz Mária
    27.    Stanics Andrea
    28.    Strohner Márta
    29.    Szabó Csaba
    30.    Szabó Márta
    31.    Tejes István
    32.    Tóth Erika
    33.    Tóth Mária


1975.        IV.IM
Osztályfőnök:        
    1.    Agócs Ágnes
    2.    Asztalos György
    3.    Ábrahám Klára
    4.    Balázs Ibolya
    5.    Balogh Emese
    6.    Baricsa Ilona
    7.    Beliczai Mária
    8.    Benczik Judit
    9.    Biró Irén
    10.    Bukrán Edit
    11.    Csikos Eszter
    12.    Gullay Edit
    13.    Hegedüs Erzsébet
    14.    Király Zsuzsanna
    15.    Kopasz Ágnes
    16.    Kosik Mária
    17.    Makra Márta
    18.    Máté Judit
    19.    Minya Éva
    20.    Molnár Magdolna
    21.    Novák Judit
    22.    Pálinkás Brigitta
    23.    Rozgonyi Erzsébet
    24.    Süveges Éva
    25.    Süveges Klára
    26.    Szabó Ildikó
    27.    Szilvölgyi Ottilia
    28.    Szöllősi László
    29.    Szőnyi Endre
    30.    Tóth Pál
    31.    Vári Szabó Marianna
    32.    Wegroszta Gyula
    33.    Zsáki Zsuzsanna
    34.    Zsiga Csaba


1975.        IV. EÜ
Osztályfőnök:        
    1.    Balás Judit
    2.    Barna Mária
    3.    Biharvári Anikó
    4.    Csenki Beatrix
    5.    Dulka Edit
    6.    Eperjesi Mária
    7.    Fehér Hajnalka
    8.    Gubás Katalin
    9.    Halász Zsuzsa
    10.    Halmos Éva
    11.    Iványi Julianna
    12.    Juhász Katalin
    13.    Kádár Margit
    14.    Kecskeméti Ildikó
    15.    Kokavecz Márta
    16.    Mag Edit
    17.    Marosvölgyi Rolla
    18.    Miskolczi Mária
    19.    Monostori Zsuzsa
    20.    Mucsi Erzsébet
    21.    Olasz Etelka
    22.    Otoltics Zsuzsa
    23.    Orodán Etelka
    24.    Papp Katalin
    25.    Pápai Judit
    26.    Perecz Erzsébet
    27.    Radák Jolán
    28.    Sebesi Csilla
    29.    Sebők Ilona
    30.    Simon Judit
    31.    Szamos Éva
    32.    Szilágyi Mária
    33.    Szilágyi Olga
    34.    Szűcs Jolán
    35.    Tóth Gabriella
    36.    Tóth Zsuzsanna
    37.    Varga Irma
    38.    Veres Sarolta

1976.        IV.A
Osztályfőnök:    dr. Szabó Józsefné
    1.    Bánáti Márta
    2.    Bócsik Ágnes
    3.    Bunford Gábor
    4.    Dégi Rózsa
    5.    Erdélyi Lajos
    6.    Eszes Erzsébet
    7.    Fürjes Éva
    8.    Gyurász Gábor
    9.    Hajóssy Ágnes
    10.    Horváth Zsuzsa
    11.    Kecsmár János
    12.    Kelemen Zsuzsanna
    13.    Király Edit
    14.    Kovács Erzsébet
    15.    Kulcsár Edit
    16.    Lódri Irén
    17.    Molnár Andor
    18.    Nagy Ágnes
    19.    Nagy László
    20.    Pákáski Magdolna
    21.    Pántya Szonika
    22.    Papp Judit
    23.    Ponyi Edit
    24.    Rovó Zoltán
    25.    Ruby Éva
    26.    Savanya István
    27.    Sinoros Szabó Ildikó
    28.    Sprok Ildikó
    29.    Szabó Ágnes
    30.    Szabó Éva
    31.    Szabó Róbert
    32.    Szelei Katalin
    33.    Szigeti Mária
    34.    Tornai Attila
    35.    Ungureán Aurélia
    36.    Varga Magdolna
    37.    Vize Éva
    38.    Zsarkó Katalin


1976.        IV.B
Osztályfőnök:        
    1.    Balassa Edit
    2.    Barna Katalin
    3.    Bata Zsuzsa
    4.    Bezdán Éva
    5.    Csatlós Anikó
    6.    Csongor Krisztina
    7.    Dobó Éva
    8.    Dohány Edit
    9.    Dohány Gabriella
    10.    Dorán Ildikó
    11.    Dudás Ida
    12.    Furus Edit
    13.    Gut Ildikó
    14.    Huszár Ildikó
    15.    Jáger Edit
    16.    Kalmár Zsuzsanna
    17.    Kanalas Anna
    18.    Kapás Zsuzsanna
    19.    Kisházi Julianna
    20.    Kürti Márta
    21.    Marczika Gizella
    22.    Mészáros Anna
    23.    Molnár Ildikó
    24.    Noel Gizella
    25.    Pálinkás Mária
    26.    Papp Éva
    27.    Séra Judit
    28.    Sötét Katalin
    29.    Szabó Andrea
    30.    Székesi Piroska
    31.    Szögi Márta
    32.    Szucsik Piroska
    33.    Tanács Mária
    34.    Tisoczki Magdolna

1976.        IV.ZM
Osztályfőnök:        
    1.    Aracsi Ágnes
    2.    Bakró Lajos
    3.    Bánfi Zsuzsanna
    4.    Biró Aranka
    5.    Czinkóczki János
    6.    Dankó Ilona
    7.    Erdei Éva
    8.    Földháyi Ildikó
    9.    Gellai Ildikó
    10.    Gégény Gábor
    11.    Greksa László
    12.    Hegedüs Judit
    13.    Horváth Tibor
    14.    Iglódi Éva
    15.    Keller Mihály
    16.    Kemény Judit
    17.    Király Magdolna
    18.    Kökény Emma
    19.    Mamuzsity Julianna
    20.    Murányi Éva
    21.    Németh József
    22.    Rábai András
    23.    Rónyecz József
    24.    Szemerédi Anna
    25.    Szél Mária
    26.    Varga Erzsébet


1976.        IV.IM
Osztályfőnök:        
    1.    Almási Eleonóra
    2.    Boros Edit
    3.    Csala Károly
    4.    Csősz Judit
    5.    Egri György
    6.    Gaál Éva
    7.    Gergely Erzsébet
    8.    Hajdú István
    9.    Ilyés Erzsébet
    10.    Jakab Attila
    11.    Jónász Tibor
    12.    Kálmán András
    13.    Kerényi Judit
    14.    Király Sándor
    15.    Kopasz Tamás
    16.    Nagybata József
    17.    Németh Edit
    18.    Paku Zoltán
    19.    Pulai Éva
    20.    Révész László
    21.    Rátky György
    22.    Sámel Zsuzsanna
    23.    Sántha Nóra
    24.    Sáska Ildikó
    25.    Szabó Kinga
    26.    Szula László
    27.    Szécsényi Márta
    28.    Szélpál Mariann
    29.    Tari Edit
    30.    Tóth Györgyi
    31.    Vass Ildikó


1976.        IV.EÜ
Osztályfőnök:        
    1.    Bálint Beatrix
    2.    Berta Erzsébet
    3.    Bónus Piroska
    4.    Borsos Katalin
    5.    Csányi Judit
    6.    Dobó Márta
    7.    Domonkos Éva
    8.    Dongó Anikó
    9.    Farkas Éva
    10.    Felföldi Erzsébet
    11.    Gazdag Ilona
    12.    Kálmán Erika
    13.    Kiss Etelka
    14.    Lakó Mária
    15.    Lippai Éva
    16.    Mágori Mária
    17.    Móra Katalin
    18.    Nehéz Zsuzsanna
    19.    Nógrádi Erzsébet
    20.    Orodán Hajnalka
    21.    Papp Ibolya
    22.    Papp Zsuzsanna
    23.    Révész Mária
    24.    Rózsa Anikó
    25.    Rutai Jolán
    26.    Sós Emma
    27.    Süli Márta
    28.    Szabó Julianna
    29.    Szántó Erzsébet
    30.    Szűcs Jolán
    31.    Török Éva
    32.    Varga Katalin
    33.    Vass Mária
    34.    Vigh Margit
    35.    Zaharia Anna

1977.        IV.A
Osztályfőnök:    László Endre
    1.    Ambrus János
    2.    Bakacsy  Zoltán
    3.    Czut Ibolya
    4.    Császi Krisztina
    5.    Daka Imre
    6.    Farkas Cs. Lajos
    7.    Forgács Anikó
    8.    Gaál Zsuzsanna
    9.    Halász Ágnes
    10.    Hegyi Etelka
    11.    Kaity Ottilia
    12.    Kalmár Nagy Klára
    13.    Kemény Lajos
    14.    Kenderesi Klára
    15.    Kovács Zsuzsanna
    16.    Kratochwill Katalin
    17.    Kudlik Róbert
    18.    Lang János
    19.    London Katalin
    20.    Lőkös Erika
    21.    Madarász Sándor
    22.    Makkai Valéria
    23.    Móra Ilona
    24.    Nagy Matild
    25.    Pályi Éva
    26.    Pásztor Aranka
    27.    Radocsai Éva
    28.    Répás Dorottya
    29.    Schilli Ildikó
    30.    Siroki Edit
    31.    Szakál József
    32.    Timár Éva
    33.    Trabalka István
    34.    Vass Éva
    35.    Vass Sándor
    36.    Zlatniczky Tamás


1977.        IV.B
Osztályfőnök:        
    1.    Ádám Zsuzsanna
    2.    Babarczi Gabriella
    3.    Domokos Mária
    4.    Draskovics Marcella
    5.    Erős Erika
    6.    Farkas Klára
    7.    Fődi Klára
    8.    Godó Elza
    9.    Gruber Valéria
    10.    György Margit
    11.    Horváth Zsuzsanna
    12.    Huszta Irén
    13.    Jójárt Mária
    14.    Juhász Aranka
    15.    Király Mária
    16.    Kovács Erzsébet
    17.    Kovács Éva
    18.    Krier Gizella
    19.    Krier Márta
    20.    Lengyel Zsuzsanna
    21.    Mélykúti Györgyi
    22.    Nagy Ilona
    23.    Perényi Ildikó
    24.    Puskás Julianna
    25.    Szakáts Melinda
    26.    Szilágyi Vilma
    27.    Szűcs Ibolya
    28.    Terhes Ágnes
    29.    Varga Katalin


1977.        IV.ZM
Osztályfőnök:        
    1.    Ádám Erzsébet
    2.    Andrikó Erika
    3.    Antal Gabriella
    4.    Arany László
    5.    Behán László
    6.    Czifra Éva
    7.    Dankó József
    8.    Erdei Béla
    9.    Gajdos Éva
    10.    Godáts Aurél
    11.    Hencz Éva
    12.    Horváth Sarolta
    13.    Jámbor Klára
    14.    Kapás Katalin
    15.    Kiss Julianna
    16.    Korb Géza
    17.    Mucsi Gyula
    18.    Pleskó Lajos
    19.    Putnoki Győző
    20.    Sikari János
    21.    Szabó László
    22.    Szegő Klára
    23.    Ujszászi Éva
    24.    Varga László


1977.        IV.IM
Osztályfőnök:        
    1.    Bábli Katalin
    2.    Bessenyei Attila
    3.    Borbélyi Erzsébet
    4.    Bujtor Bernadett
    5.    Buz Tünde
    6.    Csuta Anna
    7.    Daróczi Sándor
    8.    Dinnyés Margit
    9.    Duska Jenő
    10.    Fabó Éva
    11.    Faragó Béla
    12.    Fodor Ildikó
    13.    Gombkötő Margit
    14.    Héjja János
    15.    Horváth Tibor
    16.    Hüvös Lajos
    17.    Kachelmann János
    18.    Keményffy Gábor
    19.    Keresztúry Zsuzsanna
    20.    Kicsiny Balázs
    21.    Kovács Erika
    22.    Márta Ildikó
    23.    Máté János
    24.    Mészáros Gábor
    25.    Mihály Jolán
    26.    Molnár Erika
    27.    Pálinkó István
    28.    Sugár Ibolya
    29.    Süli Sarolta
    30.    Szántó Stella
    31.    Szőnyi Zsuzsanna
    32.    Szurcsik József
    33.    Szutor Gabriella
    34.    Vass Terézia
    35.    Vig Csaba
    36.    Vörös Ibolya


1977.        IV.EÜ
Osztályfőnök:        
    1.    Bardi Beatrix
    2.    Bata Jolán
    3.    Bende Ágnes
    4.    Békési Mária
    5.    Borbás Irén
    6.    Csányi Gabriella
    7.    Csonka Ibolya
    8.    Csuri Klára
    9.    Dancsi Margit
    10.    Doszpoly Zsuzsanna
    11.    Farkas Ágnes
    12.    Fázer Ágnes
    13.    Ferenczi Judit
    14.    Horváth Edit
    15.    Juhász Katalin
    16.    Katona Ágnes
    17.    Kató Edit
    18.    Kerekes Franciska
    19.    Kollányi Mária
    20.    Kuris Éva
    21.    Marek Valéria
    22.    Masir Katalin
    23.    Nagy Katalin
    24.    Nagy Klára
    25.    Papp Ágnes
    26.    Pataki Katalin
    27.    Rácz Zsuzsanna
    28.    Rehák Julianna
    29.    Somogyi Márta
    30.    Sovány Márta
    31.    Stifter Klára
    32.    Szabó Mária
    33.    Szabó Ildikó
    34.    Szalma Magdolna
    35.    Szálkai Erzsébet
    36.    Szántó Gabriella
    37.    Székó Györgyi
    38.    Tódor Mária
    39.    Tóth Anna
    40.    Tóth Katalin
    41.    Tóth Magdolna
    42.    Varga Mária
    43.    Vass Julianna

1978.        IV.A
Osztályfőnök:    Markovics Endréné
    1.    Ambrus Attila
    2.    Árvai Katalin
    3.    Bajzák Katalin
    4.    Barnai Magdolna
    5.    Becski Ilona
    6.    Csikós Edit
    7.    Dobó Katalin
    8.    Durányik György
    9.    Földházi Edit
    10.    Garaj Katalin
    11.    Giba Irén
    12.    Gruics Nidica
    13.    Hegedűs Erzsébet
    14.    Hittmann László
    15.    Ilia Györgyi
    16.    Jakab Tamás
    17.    Juhász Julianna
    18.    Katona Margit
    19.    Lévai Mária
    20.    Mede Zsolt
    21.    Nógrádi Lajos
    22.    Oravecz Edit
    23.    Papp László
    24.    Pelle Edit
    25.    Sohajda László
    26.    Sulik Éva
    27.    Szabó Anikó
    28.    Szabó Mária
    29.    Szirtes Péter
    30.    Szörfi Katalin
    31.    Uhrin Klára
    32.    Vetró Lajos
    33.    Vetró Mária


1978.        IV.B
Osztályfőnök:    Szigeti Józsefné
    1.    Antal Éva
    2.    Babarczi Klára
    3.    Bakó Eleonóra
    4.    Bodó Erika
    5.    Budai Ildikó
    6.    Farkas Erika
    7.    Gémes Zsuzsanna
    8.    Gyúgel Éva
    9.    Jenei Rozália
    10.    Kakuk Teodóra
    11.    Kerekes Ibolya
    12.    Komlódi Hedvig
    13.    Kormos Ilona
    14.    Léber Ildikó
    15.    Mihály Éva
    16.    Miklós Mária
    17.    Nagy Erzsébet
    18.    Papós Erika
    19.    Pleskó Gyöngyi
    20.    Provics Mária
    21.    Rakusz Ilona
    22.    Rácz Ildikó
    23.    Szabó Katalin
    24.    Szabó Rózsa
    25.    Temesvári Margit
    26.    Tóth Erzsébet
    27.    Vajda Ágnes
    28.    Vass Ilona
    29.    Veres Ildikó
    30.    Zánthó Rita


1978.        IV.ZM
Osztályfőnök:    Rigó Lászlóné
    1.    Barancsi Zoltán
    2.    Borka István
    3.    Botta Ilona
    4.    Bögre Julianna
    5.    Csikász Judit
    6.    Darabos Attila
    7.    Deme Irén
    8.    Dratsai Ákos
    9.    Dudás Ilona
    10.    Fejes Ferenc
    11.    Felletár Melinda
    12.    Gémes Leila
    13.    Horváth Gyöngyi
    14.    Jakab András
    15.    Janurik Márta
    16.    Kara Julianna
    17.    Kocsis Katalin
    18.    Kocsis Magdolna
    19.    Krcsméri János
    20.    Nógrádi Beáta
    21.    Papp Helga
    22.    Sipos Mária
    23.    Süli Ildikó
    24.    Szarvas Katalin
    25.    Szenáky Ágnes
    26.    Szendrényi Katalin
    27.    Széplaki Ágnes
    28.    Sziklás Johanna
    29.    Szirbik Edit
    30.    Szojka Sarolta
    31.    Tóth Anna
    32.    Török Sándor
    33.    Zsiga Gyula


1978.        IV.IM
Osztályfőnök:    Fedor László
    1.    Ács Zoltán
    2.    Bakró Nagy Ágnes
    3.    Bálint Pálma
    4.    Dobos Tünde
    5.    Dósa Zsuzsanna
    6.    Fehér Anikó
    7.    Henn László
    8.    Kádár Katalin
    9.    Kemény Erzsébet
    10.    Kiss Alice
    11.    Kiss Jenő
    12.    Kovács Zoltán
    13.    Kürti Éva
    14.    Meggyesi László
    15.    Mészáros Ilona
    16.    Misurda András
    17.    Mucsi Zsuzsanna
    18.    Papp Zoltán
    19.    Szalontai Gizella
    20.    Szász Mária
    21.    Tápai Éva
    22.    Tóth László
    23.    Tóth Terézia
    24.    Varga László
    25.    Varjú Róza
    26.    Zoboki Margit


1978.        IV.EÜ
Osztályfőnök:    Moyzes Károly
    1.    Balogh Magdolna
    2.    Bartus Piroska
    3.    Cseh Ibolya
    4.    Danizs Katalin
    5.    Gyuris Ilona
    6.    Horváth Györgyi
    7.    Hosszú Mária
    8.    Juhász Éva
    9.    Károlyi Zsuzsanna
    10.    Kiss Ibolya
    11.    Kiss Julianna
    12.    Kothencz Magdolna
    13.    Kothencz Mária
    14.    Kulcsár Erika
    15.    Magyar Éva
    16.    Makra Ilona
    17.    Makra Zsuzsanna
    18.    Móricz Terézia
    19.    Pataki Györgyi
    20.    Peták Katalin
    21.    Pintér Márta
    22.    Polyák Ilona
    23.    Róka Katalin
    24.    Sebők Zsuzsanna
    25.    Szabó Éva
    26.    Székely Éva
    27.    Széll Katalin
    28.    Terhes Erzsébet
    29.    Tóth Gabriella
    30.    Török Ildikó
    31.    Trencsényi Anna
    32.    Veres Erika
    33.    Zábrák Edit
    34.    Zámbó Ildikó

 

1979.        IV.A
Osztályfőnök:    Bakai Ferenc
        Nádas László
    1.    Andó Gabriella
    2.    Bánfi Zoltán
    3.    Becker Henriette
    4.    Bernáth Magdolna
    5.    Bertényi Kornél
    6.    Bögre Zsuzsanna
    7.    Buza Tibor
    8.    Csoma Lajos
    9.    Deák Ágnes
    10.    Felletár György
    11.    Ferka Julianna
    12.    Gálik Tamás
    13.    Gyetkó Angéla
    14.    Harmati Beáta
    15.    Kakuszi Béla
    16.    Kelemen Éva
    17.    Kiss Péter
    18.    Kotlár Irén
    19.    Medvegy Éva
    20.    Molnár Mária
    21.    Nagy Katalin
    22.    Orosz András
    23.    Ottlik András
    24.    Papp Sándor
    25.    Patik Ferenc
    26.    Pélyi Éva
    27.    Sonkoly Judit
    28.    Sütő Enikő
    29.    Szabó Dénes
    30.    Szabó Erika
    31.    Szántó Erzsébet
    32.    Sziklahegyi Éva
    33.    Tóth Éva
    34.    Varga Mária
    35.    Varga Zoltán
    36.    Vass Zsuzsanna
    37.    Vidéki Jenő


1979.        IV.B
Osztályfőnök:    dr Lakos Antalné
        Török Imréné
        Kovács Benedekné
    1.    Bartos Zsuzsanna
    2.    Beke Irén
    3.    Bicskey Mária
    4.    Bundity Mária
    5.    Deák Erzsébet
    6.    Dedák Erzsébet
    7.    Dénes Elza
    8.    Farkas Ildikó
    9.    Farkas Irén Edit
    10.    Farkas Mária
    11.    Fekete Erzsébet
    12.    Fekete Klára
    13.    Fenyvesi Lilla
    14.    Gál Éva
    15.    Gondek Katalin
    16.    Hesz Hedvig
    17.    Hódi Margit
    18.    Juhász Katalin
    19.    Kántor Gabriella
    20.    Kocsis Zsuzsanna
    21.    Kóti Angéla
    22.    Németh Krisztin Kornélia
    23.    Réperger Zsuzsanna
    24.    Schwaiger Erika
    25.    Soós Éva
    26.    Szigeti Erika
    27.    Szögi Katalin
    28.    Tanács Ilona
    29.    Tisza Magdolna
    30.    Unyatinszki Borbála
    31.    Veszelka Mária


1979.        IV.ZM
Osztályfőnök:    Markovics Endréné
    1.    Acsai Katalin
    2.    Bálint János
    3.    Csiszár Erzsébet
    4.    Dillmann Éva
    5.    Dobcsányi László
    6.    Gajdács András
    7.    Ihracska Tibor
    8.    Koczkás Magdolna
    9.    Konstantin Menyhért
    10.    Lakatos Zoltán
    11.    Muladi József
    12.    Nagy Zsolt
    13.    Puszta Erzsébet
    14.    Szabados T. Gábor
    15.    Takó Lajos
    16.    Tamás Zoltán
    17.    Ujvári István


1979.        IV.TM
Osztályfőnök:    Pajtényi Ferencné
    1.    Brúnyai Katalin
    2.    Gaál Mónika
    3.    Gyetvai Margit
    4.    Kispál Irén
    5.    Kmetykó László
    6.    Kosztolányi Mária
    7.    Kovács Lajos
    8.    Madar Márta
    9.    Mátó Éva
    10.    Mészáros Katalin
    11.    Nagy Éva
    12.    Pap Éva
    13.    Pinczés Zsuzsanna
    14.    Szabó Edit
    15.    Szögi Csaba
    16.    Törteli Gabriella
    17.    Zsigmond Zoltán


1979.        IV.IM
Osztályfőnök:    Horváth Lajos
    1.    Barancsi Erika
    2.    Berta Ágnes
    3.    Birkás Gábor
    4.    Csókás Emese
    5.    Dulai Zsuzsanna
    6.    Fábián Ágnes
    7.    Farkas Zsuzsanna
    8.    Gáspár György
    9.    Göndics Ildikó
    10.    Gut Gabriella
    11.    Győri Ágnes
    12.    Kalapács Erika
    13.    Kelemen Gabriella
    14.    Kovács Attila
    15.    Kovács Éva
    16.    Lebó Ferenc
    17.    Matos Sándor
    18.    Móra Edit
    19.    Nacsa Zoltán
    20.    Pető Zsuzsanna
    21.    Pusztai Erzsébet
    22.    Püski Sándor
    23.    Stefanovics Katalin
    24.    Sütő Ferenc
    25.    Szabó István
    26.    Szajkó Brigitta
    27.    Szokolay Márta
    28.    Tápai Lajos
    29.    Török Jolán
    30.    Török Zsuzsanna
    31.    Varga Edit
    32.    Varga Ida
    33.    Varga Judit
    34.    Varnyú Jolán


1979.        IV.EÜ
Osztályfőnök:    Kovács Miklósné
    1.    Batik Erzsébet
    2.    Bende Katalin
    3.    Börcsök Judit
    4.    Hack Ibolya
    5.    Halász Erika
    6.    Herkó Mária
    7.    Homai Edit
    8.    Jurics Judit
    9.    Kismárton Irén
    10.    Kiss Margit
    11.    Kovács Rózsa
    12.    Kozinczky Ibolya
    13.    Marosán Katalin
    14.    Miklós Etelka
    15.    Mityók Gizella
    16.    Molnár Marianna
    17.    Papp Gyöngyi
    18.    Persi Veronika
    19.    Pintér Zsuzsanna
    20.    Pipicz Eszter
    21.    Puskás Zsuzsanna
    22.    Sebők Ágnes
    23.    Sebők Zsuzsanna
    24.    Szabó Edit
    25.    Szalai Mária
    26.    Szántó Ágnes
    27.    Szóráth Éva
    28.    Tari Ilona
    29.    Tari Rozália
    30.    Túri Ibolya
    31.    Valkó Gizella
    32.    Varga Ibolya
    33.    Vorindán Györgyi

 

1980.        IV.A
Osztályfőnök:    Takács Mária
    1.    Aracsi Éva
    2.    Bálint Erika
    3.    Baracsi Laura
    4.    Benkő Ágnes
    5.    Bordács Zsuzsanna
    6.    Bozsó Edit
    7.    Csiszár Béla
    8.    Demeter Irén
    9.    Domonkos Piroska
    10.    Fazekas Árpád
    11.    Fenyvesi Ildikó
    12.    Hanczik Ágota
    13.    Hoffmann Andrea
    14.    Hornyák Edina
    15.    Kiss Judit
    16.    Kis Zsuzsanna
    17.    Koncz Helga
    18.    Kovács Rózsa
    19.    Marsi László
    20.    Mórász Attila
    21.    Ottlecz Éva
    22.    Putics Anikó
    23.    Séllei Lajos
    24.    Szabó István
    25.    Szabó Marietta
    26.    Tarnai László
    27.    Tatár Attila
    28.    Tóth Endre
    29.    Varga Márta
    30.    Végh Ibolya
    31.    Vereczkey Zsolt
    32.    Vida Katalin
    33.    Vigh Mária
    34.    Zlatniczki Péter
        
        
1980.        IV.B
Osztályfőnök:    Fűz Ferencné
    1.    Bakai Edit
    2.    Balog Zsuzsanna
    3.    Balogh Vigh Mária
    4.    Bánfalvi Csaba
    5.    Batta László
    6.    Bolvári Beáta
    7.    Csamangó Éva
    8.    Cselőtei Júlia
    9.    Csicsó Ferenc
    10.    Dudás Gabriella
    11.    Dudogh Marianna
    12.    Fazekas Szvetlána
    13.    Fehér Virág
    14.    Füz Zsuzsanna
    15.    Gorcsa Judit
    16.    Hajdú Erika
    17.    Hári Erzsébet
    18.    Kailinger Ildikó
    19.    Kálmán Klára
    20.    Komlósi Zsuzsanna
    21.    Koren Ildikó
    22.    Kormos Márta
    23.    Lengyel Ibolya
    24.    Nohel Márta
    25.    Pálmai Irén Dóra
    26.    Raffai Márta
    27.    Rostás Éva
    28.    Seres Attila
    29.    Slama Csaba
    30.    Szetei Katalin
    31.    Szögi Terézia
    32.    Szöllősi Julianna
    33.    Tóth Zsuzsanna
    34.    Török Terézia
    35.    Varga Andrea
    36.    Varga Erika
    37.    Zsiga Adrienn
        
        
1980.        IV.ZM
Osztályfőnök:    dr. Kamarás Gáborné
    1.    Bodor Tibor
    2.    Czeglédi Ibolya
    3.    Firkó János
    4.    Gorcsa György
    5.    Kanczler István
    6.    Kepenyes Pál
    7.    Kiss Imre
    8.    Krcsméri Tibor
    9.    Kukla Zoltán
    10.    Lukács Tünde
    11.    Markolt Ágnes
    12.    Pákolicz Judit
    13.    Péntek Kálmán
    14.    Rábai Sándor
    15.    Sasvári Csaba
    16.    Szabó Zsuzsanna
    17.    Szegszárdy Piroska
    18.    Várhidi Zsuzsanna
    19.    Véha László
    20.    Velenczei Tamás
        
        
1980.        IV.TM
Osztályfőnök:    dr. Pál Józsefné
    1.    Fischer Olivia
    2.    Frei Beáta
    3.    Gémes Adrienne
    4.    Hüttner Ildikó
    5.    Jankó Andrea
    6.    Katz Tünde
    7.    Kvasz Csaba
    8.    Magyar Tünde
    9.    Maksa Sándor
    10.    Mrena Ágota
    11.    Ördögh Margit
    12.    Papp Éva
    13.    Pozsonyi Ildikó
    14.    Rimóczi Emese
    15.    Rimóczi Márta
    16.    Szabó Gyöngyi
    17.    Szabó Ildikó
    18.    Szabó Ildikó
    19.    Tóth Erzsébet
        
        
1980.        IV.IM
Osztályfőnök:    Kühn János
    1.    Bakos Zsuzsanna
    2.    Balázs Márta
    3.    Bánvölgyi László
    4.    Bobály Edit
    5.    Czirok Rózsa
    6.    Csjernyik Csilla
    7.    Dobák Ildikó
    8.    Ekker Róbert
    9.    Harsányi Zsuzsanna
    10.    Juhász István
    11.    Kóthay Gábor
    12.    Lázár Éva
    13.    Lehóczki Zsuzsanna
    14.    Liker Mária
    15.    Magyar Mihály
    16.    Márton Károly
    17.    Millei Márta
    18.    Nagy Andrea
    19.    Nagy Erika
    20.    Novák Judit
    21.    Nyúl Mária
    22.    Papp Éva
    23.    Pilinyi Ildikó
    24.    Rinyu Béla
    25.    Schmél Andrea
    26.    Simorka Sándor
    27.    Süle Katalin
    28.    Szabó Éva
    29.    Szőke Sándor
    30.    Tábori Aranka
    31.    Tóth Mariann
    32.    Tóth Tibor
    33.    Tóth Zsuzsanna
    34.    Tövisháti András
    35.    Tövisháti Béla
    36.    Urmai László
    37.    Varga Zoltán
    38.    Vigh Antal
        
        
1980.        IV.EÜ
Osztályfőnök:    dr. Gál Györgyné
    1.    Ancsin Katalin
    2.    Apjok Zsuzsanna
    3.    Bakos Edit
    4.    Balla Erika
    5.    Benyó Márta
    6.    Csipak Ibolya
    7.    Dóczi Anikó
    8.    Dudás Mária
    9.    Farkas Mária
    10.    Farkas Terézia
    11.    Gajdács Judit
    12.    Gárgyán Edit
    13.    Horváth Margit
    14.    Katona Gyöngyi
    15.    Kocsis Katalin
    16.    Kovács Angéla
    17.    Lukucza Éva
    18.    Makula Anikó
    19.    Mihályi Hedvig
    20.    Miskolczi Edit
    21.    Nyerges Márta
    22.    Pozsonyi Jolán
    23.    Seller Zsuzsanna
    24.    Seres Zsuzsanna
    25.    Szabó Andrea
    26.    Szabó Anikó
    27.    Szabó Erika
    28.    Szabó Zsuzsanna
    29.    Szilvási Jolán
    30.    Veszelovszki Erzsébet
    31.    Veszprémi Edit
    32.    Vigh Gizella

1981.        IV.A
Osztályfőnök:    Vas Józsefné
    1.    Aracsi Éva
    2.    Babik Katalin
    3.    Bálint Zsolt
    4.    Bánfi Marianna
    5.    Bencsik Zsuzsanna
    6.    Farkas Árpád
    7.    Farkas Erika
    8.    Fekete Ágnes
    9.    Fürész Veronika
    10.    Hargitai Ibolya
    11.    Igaz Irén
    12.    Jegyinák Csaba
    13.    Joó Beáta
    14.    Kiss Ágnes
    15.    Molnár Mária
    16.    Palotás Csilla
    17.    Peterdi Zsuzsanna
    18.    Sisák Olga
    19.    Szabó Enikő
    20.    Szélpál Ágnes
    21.    Szigeti Zoltán
    22.    Tornai Helga
    23.    Tóth Ágnes
    24.    Tóth Julianna
    25.    Zolnay Zsolt
        
        
1981.        IV.B
Osztályfőnök:    Varga Józsefné
    1.    Apáthy Zsuzsanna
    2.    Barta Gabriella
    3.    Bartos Zoltán
    4.    Bátyai Edina
    5.    Berényi Gábor
    6.    Biró Éva
    7.    Bodor János
    8.    Bozóki László
    9.    Bozóki Zsuzsanna
    10.    Bozsó Veronika
    11.    Csányi Rozália
    12.    Deák Tibor
    13.    Engi Anikó
    14.    Fischer Gábor
    15.    Gergely Ildikó
    16.    Hel Edit
    17.    Herpai Csilla
    18.    Karácsonyi Edit
    19.    Kecskeméti László
    20.    Kovács Imre
    21.    Kővári Gabriella
    22.    Márkos Emese
    23.    Mózes Tamás
    24.    Pácsa Gyöngyi
    25.    Pintér Piroska
    26.    Rácz Edit
    27.    Sirkó Erika
    28.    Szabó Éva
    29.    Szabó Rudolf
    30.    Szőke Margit
    31.    Tanács Éva
    32.    Tóth Edit
    33.    Tóth Sára
    34.    Vadászi Ágnes
    35.    Virányi Marianna
        
        
1981.        IV.ZMA
Osztályfőnök:    Karácsonyi Péterné
    1.    Csikota József
    2.    Domonics Elza
    3.    Elek Péter
    4.    Gergely Klára
    5.    Gulácsi Enikő
    6.    Justin Katalin
    7.    Kilián Gabriella
    8.    Kocsis Csaba
    9.    Nagyhaju István
    10.    Petrik Katalin
    11.    Pinczés Gabriella
    12.    Ronyecz Mariann
    13.    Simor Ferenc
    14.    Surányi Olga
    15.    Vastag Andrea
    16.    Vergyák Éva
        
        
1981.        IV.ZMB
Osztályfőnök:    László Endre
    1.    Babarczi Árpád
    2.    Balogh Eleonóra
    3.    Biró Edit
    4.    Bodrogközy Eszter
    5.    Danicska István
    6.    Demeter András
    7.    Eiler Katalin
    8.    Juhos Zsuzsanna
    9.    Koczka Ferenc
    10.    Kőházi Ágnes
    11.    Kristó Zsuzsanna
    12.    Lénárdt Judit
    13.    Páger Ferenc
    14.    Pánczél Mária
    15.    Simon Gyula
    16.    Szél István
    17.    Tóth Györgyi
        
        
1981.        IV.IM
Osztályfőnök:    Nikolényi Gáborné
    1.    Bába Erika
    2.    Bakai Anikó
    3.    Banó Szabó József
    4.    Bara Zsuzsanna
    5.    Bozóki István
    6.    Csikány Ernő
    7.    Faragó Anna Mária
    8.    Horváth Klára
    9.    Huszár Imre
    10.    Juhász Zsuzsanna
    11.    Kiss Katalin
    12.    Kovács Andrea
    13.    Kőszegi Irén
    14.    Magos Rita
    15.    Májer János
    16.    Náfrádi Márta
    17.    Óbori Elvira
    18.    Ormándi Ilona
    19.    Ruzsin Ilona
    20.    Serdült Gyula
    21.    Süli Éva
    22.    Szabados István
    23.    Szücs Zsuzsanna
    24.    Takács Viktória
    25.    Tárnok Róbert
    26.    Tóth Margit
    27.    Ujvári Edit
    28.    Vass Mihály
    29.    Végvári Tamás
    30.    Virág Balázs Zoltán
    31.    Vitális Zoltán
    32.    Volent Éva
    33.    Zelei Rozália

1982.        IV.A
Osztályfőnök:    Moyzes Károly
    1.    Balla Edit
    2.    Bánfi Judit
    3.    Baráth Márta
    4.    Becsey Zsolt
    5.    Börcsök Aranka Ágota
    6.    Cserháti Klára
    7.    Fehér Éva
    8.    Garaj Ildikó
    9.    Halász Andrea
    10.    Hegedüs Erika
    11.    Hégely Magdolna
    12.    Husz Tamás
    13.    Joó Mariann
    14.    Juhász Mária
    15.    Kovács Ildikó
    16.    Kőrösi Tibor
    17.    Mészáros Márta
    18.    Mihalecz Györgyi
    19.    Mikulán Rita
    20.    Nádas László
    21.    Nagy Helga
    22.    Nagy Judit
    23.    Perényi Judit
    24.    Polgár Éva
    25.    Rényi Gábor
    26.    Ruzsás Judit
    27.    Savanya Éva
    28.    Surinya Andrea
    29.    Sziráki Zsuzsanna
    30.    Szitó Judit
    31.    Tarnai Zoltán
    32.    Tóth Zoltán
    33.    Varga Emese
    34.    Varga Ildikó
    35.    Vass Gabriella
    36.    Vella Emőke
    37.    Vereczkey Kinga
    38.    Vigh Anna
    39.    Vincze Zsuzsanna
    40.    Virág Ildikó
        
        
1982.        IV.B
Osztályfőnök:    Szigeti Józsefné
    1.    Bitó Ildikó
    2.    Bohus Éva
    3.    Dudás Erika
    4.    Elek Marianna
    5.    Eperjesi Csaba
    6.    Falábu László
    7.    Farkas Tünde
    8.    Fehér Mária
    9.    Frányó Eszter
    10.    Henn Zsuzsanna
    11.    Hofszang Katalin
    12.    Hógli Zsuzsanna
    13.    Huszta Zsuzsanna
    14.    Illés Andrea
    15.    Kárpáti Andrea
    16.    Kecskés Valéria
    17.    Kiss Katalin
    18.    Kónya Zoltán
    19.    Koszta Péter
    20.    Lengyel Ildikó
    21.    Maglóczki Tibor
    22.    Mészáros Erika
    23.    Molnár Edit
    24.    Nagy Marianna
    25.    Nagy Márton Ágnes
    26.    Nagymihály Zoltán
    27.    Pataki Zsuzsanna
    28.    Pintér Ildikó
    29.    Puskás Éva
    30.    Rácz Erzsébet
    31.    Retek Erika
    32.    Révész István
    33.    Seller András
    34.    Sigmond Zsolt
    35.    Somfai Judit
    36.    Süli Mária
    37.    Szegvári Erika
    38.    Tenyeri László Tamás
    39.    Tóth Melinda
    40.    Tóth Piroska
    41.    Vadászi Ildikó
    42.    Zsiros Emese
        
        
1982.        IV.ZMA
Osztályfőnök:    Rigó Lászlóné
    1.    Balogh Eleonóra
    2.    Benke Csilla
    3.    Berczi Judit
    4.    Csáki Kálmán
    5.    Danicska István Zoltán
    6.    Diamant Ágnes
    7.    Eiler Katalin
    8.    Elek Péter
    9.    Fehérvári István
    10.    Forró Gyula
    11.    Gyovai Ágnes
    12.    Hegyi Magdolna
    13.    Kálmán János
    14.    Keresztes N. Attila
    15.    Nagyi Andrea
    16.    Papp Bálint
    17.    Péterffy Gabriella
    18.    Puskás Tamás
    19.    Seres József
    20.    Szalkai Emőke
    21.    Szél István
    22.    Terjék Erika
    23.    Vágó János
    24.    Zeke Katalin
        
        
1982.        IV.ZMB
Osztályfőnök:    dr. Répássy Olivérné
    1.    Acsai Gabriella
    2.    Bartha Edit
    3.    Bátori Éva
    4.    Farkas Ilona
    5.    Farkas Katalin
    6.    Farkas Mária
    7.    Illés Rita
    8.    Juhász Julianna
    9.    Kiss Sándor
    10.    Máthé Márta
    11.    Nagy Judit
    12.    Nyiri Ferenc
    13.    Palatinusz Ibolya
    14.    Pap Erika
    15.    Simon Márta
    16.    Süket Etelka
    17.    Timkó Sára
    18.    Tóth Tibor
    19.    Varga Andrea
    20.    Zelenák Géza
        
        
1982.        IV.IM
Osztályfőnök:    Fedor László
    1.    Balogh Éva
    2.    Benedek Alice
    3.    Berta Róbert
    4.    Bundula Márta
    5.    Büchelbauer Attila
    6.    Chlumetzky Ágnes
    7.    Csekovszki Balázs
    8.    Dovalovszky Márta
    9.    Erdős Aranka
    10.    Gazdag Gyöngyi
    11.    Jámbori Zsuzsanna
    12.    Katona Renáta
    13.    Kocsis Éva
    14.    Koncz Sándor
    15.    Konyári Mária
    16.    Kovács Emőke
    17.    Lázár Andrea
    18.    Liliom Timea
    19.    Magyari Viktória
    20.    Miskolczy Gabriella
    21.    Molnár Géza
    22.    Orosz Sára
    23.    Papp Katalin
    24.    Pásztor Csaba
    25.    Polgár Ferenc
    26.    Rédai Rita
    27.    Révész Tibor
    28.    Szalai László
    29.    Szücs Tibor
    30.    Tóth Ágnes
    31.    Tóth Attila
    32.    Varga Márta
    33.    Volák Judit
    34.    Wolford Mária
    35.    Zsikó Gyöngyvér

1983.        IV.A
Osztályfőnök:    Kovács Benedekné
    1.    Ács Sánta Ágnes
    2.    Agócs Katalin
    3.    Bajusz Klára
    4.    Barna Sándor
    5.    Balog Andrea
    6.    Biczók Éva
    7.    Daka Zsuzsanna
    8.    Demeter Katalin
    9.    Dragon Erika
    10.    Furák József
    11.    Fürész Csilla
    12.    Györkei Olga
    13.    Gőri Lajos
    14.    Hábán Ildikó
    15.    Just Zsuzsanna
    16.    Kapuvári Edit
    17.    Kasza Éva
    18.    Kelemen Zsuzsanna
    19.    Kiss Gabriella
    20.    Kocsis Zsuzsanna
    21.    Kószó Eszter
    22.    Kovács Andrea
    23.    Magossy Edit
    24.    Monostori Margit
    25.    Nagy Tamás
    26.    Ökrös Ildikó
    27.    Pálinkó Gabriella
    28.    Plichta Ildikó
    29.    Polgár Zoltán
    30.    Polner Eörs
    31.    Sávay Sándor
    32.    Selymes Magdolna
    33.    Szabadvári Tünde
    34.    Szalai Erika
    35.    Szántó Ágota
    36.    Szilvási Olga
    37.    Tasi Tamás
    38.    Thury Géza
    39.    Vass Sarolta
        
        
1983.        IV.B
Osztályfőnök:    Markovics Endréné
    1.    Bába Károly
    2.    Bakó Katalin
    3.    Bánfi Boglárka
    4.    Bovatsek Edit
    5.    Böhler Katalin
    6.    Csanádi Éva
    7.    Csányi Ágota
    8.    Csizmadia Gabriella
    9.    Csontos Ildikó
    10.    Csúri Aranka
    11.    Elekes Ágnes
    12.    Engi Zoltán
    13.    Hoffmann Edit
    14.    Horváth Sándor
    15.    Janik Gabriella
    16.    Jójárt László
    17.    Juhász Andrea
    18.    Juhász György
    19.    Kappan Tóth Veronika
    20.    Keresztes Mária
    21.    Kiss Katalin
    22.    Kiss Zsuzsanna
    23.    Lajkó László
    24.    Lukács Tünde
    25.    Matók Jusztina
    26.    Pozsonyi Ágnes
    27.    Sebők Mariann
    28.    Seller László
    29.    Soproni Ágnes
    30.    Szabados Márton
    31.    Szalai Erika
    32.    Száraz Erika
    33.    Szilágyi Zsuzsanna
    34.    Tatár Zita
    35.    Tompa Klára Edina
    36.    Vincze Anikó
        
        
1983.        IV.ZMA
Osztályfőnök:    dr. Szabó Józsefné
    1.    Anka Ildikó
    2.    Aradi Mária
    3.    Bagi Márta
    4.    Besenyi Etelka
    5.    Budai Zsuzsanna
    6.    Dabis Rita
    7.    Horváth Dóra
    8.    Kanfi Horváth Gabriella
    9.    Kovács Erika
    10.    Matkócsik Éva
    11.    Medgyesi Edit
    12.    Merényi Nicolette
    13.    Nádor Andrea
    14.    Nagy Ildikó
    15.    Prjevara Nóra
    16.    Suha Csilla
    17.    Szabó Andrea
    18.    Székács Zsuzsanna
    19.    Szentpéteri Csilla
    20.    Tóth Ildikó
    21.    Viktor Edit
        
        
1983.        IV.ZMB
Osztályfőnök:    Kiss András
    1.    Bánhegyi Attila
    2.    Budai László
    3.    Czirok Mihály
    4.    Dinnyés Virág
    5.    Horváth Anikó
    6.    Illés János
    7.    Kiss Zoltán
    8.    Kovács Zsolt
    9.    Matkócsik Ilona
    10.    Németh Edit
    11.    Pintér Attila
    12.    Polgár József
    13.    Szücs Csaba
    14.    Végh Tamás
    15.    Zakár Csilla
        
        
1983.        IV.IM
Osztályfőnök:    dr. Lakos Antalné
    1.    Atlasz Marianna
    2.    Baczkó Andrea
    3.    Balázs Zsuzsanna
    4.    Balogh Éva
    5.    Bényi Máté
    6.    Bulla Márta
    7.    Bulyáki Zsuzsanna
    8.    Csabai Csilla
    9.    Csányi Éva
    10.    Fekete András
    11.    Für Anita
    12.    Gera Ildikó
    13.    Harmath Mihály
    14.    Jeszeniczky Ildikó
    15.    Kalapács Ildikó
    16.    Kardos Marianna
    17.    Kiss Márta
    18.    Kovács Andrea
    19.    Kovács Attila
    20.    Kovács Edina
    21.    Kovács Jenő
    22.    Kovács Péter
    23.    Lipták Zsolt
    24.    Margita Ágnes
    25.    Lövey Irén
    26.    Módy Péter
    27.    Nagy Ildikó
    28.    Oszik Anna
    29.    Pigniczki Marianna
    30.    Popovics Tibor
    31.    Somoskői Erika
    32.    Szücs Anna Mária
    33.    Temesvári Gabriella
    34.    Torbó Gyula
    35.    Tóth Bence
    36.    Tóth Edina
    37.    Tóth Krisztina
    38.    Vercse Ágnes
    39.    Veréb Judit
    40.    Vidovics Teréz
    41.    Zelenyánszky Zoltán

1984.        IV.A
Osztályfőnök:    Kovács Miklósné
    1.    Antal László
    2.    Atlasz Gábor
    3.    Balogh Beáta
    4.    Bálint András
    5.    Bernát Róbert
    6.    Berta Brigitta
    7.    Boros Erika
    8.    Bozó Erika
    9.    Csanádi Zsolt
    10.    Csatai Zsolt
    11.    Csepregi Boglárka
    12.    Elek Éva
    13.    Farkas Lilla
    14.    Fodor Yvette
    15.    Földházi Ágnes
    16.    Frank Zsuzsanna
    17.    Frányó Csilla
    18.    Győri Csilla
    19.    Hargitai Ferenc
    20.    Jenei Sándor
    21.    Kiss Andrea
    22.    Kispéter Mónika
    23.    Kozák Andrea
    24.    Kozma Attila
    25.    Kőrösi Anikó
    26.    Mészáros Angéla
    27.    Nagy Antal
    28.    Nagy Ildikó
    29.    Nógrádi Erika
    30.    Pusztai Gabriella
    31.    Szollár Beáta
    32.    Temesi Cecilia
    33.    Tóbiás Ildikó
    34.    Tóth Ágnes
    35.    Török György
    36.    Török Sándor
    37.    Vajda Éva
    38.    Vőneki Márta
    39.    Vörös Ildikó
    40.    Zsótér Rózsa Edit
        
        
1984.        IV.B
Osztályfőnök:    Horváthné Szabó Éva
    1.    Ábrahám Mariann
    2.    Becsey László
    3.    Csányi Edit
    4.    Csoma Andrea
    5.    Gyánti Györgyi
    6.    Héjjas Edit
    7.    Hódi Ágnes
    8.    Horváth Nóra
    9.    Kabódi Edit
    10.    Kiss Erzsébet
    11.    Kiss Zsolt
    12.    Konkoly Edit
    13.    Kószó Anikó
    14.    Kószó Ágnes
    15.    Kovács Éva
    16.    László Csaba
    17.    Major Zsuzsanna
    18.    Márki Zsuzsanna
    19.    Mataisz Zsuzsanna
    20.    Mihálik János
    21.    Nyilas Ildikó
    22.    Paksicza Márta
    23.    Palatinus Tünde
    24.    Petrovics Rudolf
    25.    Pósa László
    26.    Rádi Leila
    27.    Regdon Ágnes
    28.    Román György
    29.    Sáringer István
    30.    Selmeczi Judit
    31.    Selmeczki Zsuzsanna
    32.    Simon Gabriella
    33.    Szabó Edina
    34.    Szöke Török Zsolt
    35.    Turai Géza
    36.    Veszelka Ilona
        
        
1984.        IV.C
Osztályfőnök:    dr. Oláh Jánosné
    1.    Ágó Rita
    2.    Balogh Rozália
    3.    Baltás Béla
    4.    Bellányi Timea
    5.    Bernát Endre
    6.    Bohus István
    7.    Brczán Szpomenka
    8.    Faragó Csaba
    9.    Gombos Ervin
    10.    Halasi Mónika
    11.    Hegedüs Edit
    12.    Herpai Zsuzsanna
    13.    Juhász Anikó
    14.    Kiss Judit
    15.    Komjáthy Edit
    16.    Kovács Olga
    17.    Margita Judit
    18.    Mohai Anna
    19.    Molnár Attila
    20.    Nógrádi Zoltán
    21.    Nyirati Ildikó
    22.    Papdi Zsuzsanna
    23.    Ponicsán Ilona
    24.    Pozsonyi Katalin
    25.    Rátfai Andrea
    26.    Rózsa Anikó
    27.    Rózsa Gyöngyi
    28.    Szabó Henriette
    29.    Szalai Imre
    30.    Szalai Zsuzsanna
    31.    Szatmári Máté
    32.    Szöllősi Mária
    33.    Tarkó Éva
    34.    Tóth Anikó
    35.    Tóth Ildikó
    36.    Vass Éva
        
        
1984.        IV.ZMA
Osztályfőnök:    dr. Pál Józsefné
    1.    Bálint Magdolna
    2.    Berke Anikó
    3.    Biró Csilla
    4.    Bischof Ildikó
    5.    Bokor Beatrix
    6.    Csengeri Ottilia
    7.    Dobay Csilla
    8.    Emődi Ildikó
    9.    Gergely Petronella
    10.    Joó Ágota
    11.    Kiss-Sebestyén Kornélia
    12.    Kolozs Ildikó
    13.    Novák Ildikó
    14.    Pocsaji Ildikó
    15.    Szabó Mariann
        
        
1984.        IV.ZMB
Osztályfőnök:    dr. Szabó Józsefné
    1.    Ádok József
    2.    Balázs György
    3.    Behán Pál
    4.    Csikos Margit
    5.    Dinnyés Zsuzsanna
    6.    Endrédi Renáta
    7.    Erdei Eleonóra
    8.    Frankó Tünde
    9.    Gilinger Ildikó
    10.    Hámori Attila
    11.    Huszár Emőke
    12.    Jankovszki Zoltán
    13.    Kaczkó Gabriella
    14.    Kiss Tibor
    15.    Kovács Judit
    16.    Kozák Éva
    17.    Kőrösy Róbert
    18.    Lugosi Miklós
    19.    Matajsz János
    20.    Mészáros Ilona
    21.    Mezei Attila
    22.    Nyári Olga
    23.    Polgár József
    24.    Rács Andrea
    25.    Szabó Attila
    26.    Szegszárdy Bernadett
    27.    Szögi Ágnes
    28.    Verasztó Ferenc
    29.    Vincze Tünde
        
        
1984.        IV.IM
Osztályfőnök:    Horváth Lajos
    1.    Bábel Anita
    2.    Balog Anita
    3.    Baráth Tamás
    4.    Bánvölgyi Éva
    5.    Bárdos Ágnes
    6.    Bencsik Zsolt
    7.    Borbély Béla
    8.    Csák Attila
    9.    Czakó Rita
    10.    Fieszl Rita
    11.    Gajdács Gabriella
    12.    Görög András
    13.    Horváth Zoltán
    14.    Hódi Erika
    15.    Jébert Katalin
    16.    Kotormán László
    17.    Kovács György
    18.    Kovács Judit
    19.    Lovász Zoltán
    20.    Lőrincz Attila
    21.    Lukács Gyöngyi
    22.    Meszárek György
    23.    Mérges Irén
    24.    Nagy Ágota
    25.    Nagypál Mónika
    26.    Rábl Gabriella
    27.    Rácz Fodor Katalin
    28.    Rohonka Andrea
    29.    Rózsa Márta
    30.    Sárfi Anikó
    31.    Simon Attila
    32.    Sonkoly Dóra
    33.    Szabó Andrea
    34.    Szalay György
    35.    Szecskó Mónika
    36.    Székely Szücs Ildikó
    37.    Takács Máté
    38.    Varga Ferenc
    39.    Vass Attila

1985.        IV.A
Osztályfőnök:    Vas Józsefné
    1.    Bakos Mónika
    2.    Csala Ibolya
    3.    Deák Rita
    4.    Farkas Ildikó
    5.    Fekete Emese
    6.    Ferenczi Zsuzsanna
    7.    Hankó Rita
    8.    Harnóczi Erika
    9.    Havrincsák József
    10.    Hegedűs Hajnalka
    11.    Huber Andrea
    12.    Hunyadi Zsolt
    13.    Ila-Tóth Andrea
    14.    Kakuja Ferenc Gábor
    15.    Kapronczay Éva
    16.    Kecskeméti Zsuzsanna
    17.    Kocsis András
    18.    Kopasz Gyöngyi
    19.    Kósa Edina
    20.    Lajkó Timea
    21.    Lampert Anikó
    22.    Lehelvári Anita
    23.    Makra Mária
    24.    Megyesi Anikó
    25.    Molnár Klára
    26.    Muhari Ágnes
    27.    Muladi Timea
    28.    Nagy Katalin
    29.    Pakó Attila
    30.    Pataki Sándor
    31.    Rácz László
    32.    Sonkodi Gábor
    33.    Sugár Erzsébet
    34.    Szalai Erzsébet
    35.    Szántó Csilla
    36.    Szojka Róbert
    37.    Tanács István
    38.    Torba Csilla
    39.    Valkó Erika
    40.    Vér Edit
    41.    Völgyesi Marianna
    42.    Zecskó Katalin
        
        
1985.        IV.B
Osztályfőnök:    Varga Józsefné
    1.    Bakacsi Zsuzsanna
    2.    Bencsik Zoltán
    3.    Berta Edina
    4.    Biacsi Gabriella
    5.    Czetter Judit
    6.    Csiszár Imola
    7.    Deák Zsolt
    8.    Dobó Krisztina
    9.    Drencsényi Edit
    10.    Fekete-Nagy Ildikó
    11.    Gaál Erika
    12.    Herédi Zsuzsanna
    13.    Hesz Attila
    14.    Hrabovszky Mónika
    15.    Kocsi Andrea
    16.    Kókai Károly
    17.    Kőszegi Béla
    18.    Lamper Elek
    19.    Lehoczky János
    20.    Lehotai Éva
    21.    Lőrincz Zsolt
    22.    Marosvári Katalin
    23.    Mayer Edina
    24.    Mórász András
    25.    Nagy Edit
    26.    Papp Zsuzsanna
    27.    Paskuj Mátyás
    28.    Pataki Noémi
    29.    Petrás Zsuzsanna
    30.    Péter Attila
    31.    Strausz Beáta
    32.    Szabó Gabriella
    33.    Székely Éva
    34.    Timár Zoltán
    35.    Toronykőy Márta
    36.    Tóth Ferenc
    37.    Török Csaba
    38.    Vánkay Andrea
    39.    Vidovenyecz Andrea
        
        
1985.        IV.C
Osztályfőnök:    dr. Benedeczki Istvánné
    1.    Ábrahám Csilla
    2.    Balogh Krisztina
    3.    Berta Gyöngyi
    4.    Borda Rozália
    5.    Csibrik Szilvia
    6.    Dékány Dóra
    7.    Dékány Gabriella
    8.    Dobó Ágnes
    9.    Dobó Katalin
    10.    Egedi Katalin
    11.    Fodor Gabriella
    12.    Gera Edit
    13.    Gregor Beáta
    14.    Gyuris Ildikó
    15.    Hercz Judit
    16.    Horváth Ildikó
    17.    Kiss Gyöngyi
    18.    Kovács Ágnes
    19.    Koza Krisztina
    20.    Láng Zsuzsanna
    21.    Leinzinger Júlia
    22.    Nagy Némedi Margit
    23.    Olajos Ilona
    24.    Papp Henriette
    25.    Patik Gabriella
    26.    Puskás Ágnes
    27.    Puskás Erika
    28.    Robotkay Zsuzsanna
    29.    Seres Ildikó
    30.    Szabó Adrienne
    31.    Szabó Éva
    32.    Szerdahelyi Emőke
    33.    Szilágyi Terézia
    34.    Szücs Ágnes
    35.    Tóth Katalin
        
        
1985.        IV.ZMA
Osztályfőnök:    dr. Kamarás Gáborné
    1.    Arany Katalin
    2.    Baricsa Éva
    3.    Barta Katalin
    4.    Bene Krisztina
    5.    Bódi Gabriella
    6.    Bondor Erika
    7.    Dávid Andrea
    8.    Dégi Éva
    9.    Farkas Jácinta
    10.    Gera Katalin
    11.    Hódi Elza
    12.    Nagy Edit
    13.    Papp Lilla
    14.    Rácz Gabriella
        
        
1985.        IV.ZMB
Osztályfőnök:    Karácsonyi Péterné
    1.    Ádám Magdolna
    2.    Almai Tamás
    3.    Czirok Zoltán
    4.    Dégi János
    5.    Fejes Tamás
    6.    Kovács Adrienn
    7.    Kőrösi Györgyi
    8.    Kővágó Rita
    9.    Nagy Zoltán
    10.    Porzsolt György
    11.    Rakonczás Pál
    12.    Takács Dóra
        
        
1985.        IV.IM
Osztályfőnök:    Nikolényiné Gáti Edit
    1.    Albert Barbara
    2.    Asztalos Noémi
    3.    Balogh Enikő
    4.    Barta András
    5.    Bukor Tibor
    6.    Czapári Gabriella
    7.    Diószegi Eszter
    8.    Falcione Sarolta
    9.    Farkas Ildikó
    10.    Fehér Anita
    11.    Gajdács Marianna
    12.    Gyurján Erzsébet
    13.    Horváth Márta
    14.    Hugyecz Krisztina
    15.    Karóczkai Edit
    16.    Karóczkai Erika
    17.    Kenderesi Judit
    18.    Korbács Izolda
    19.    Kovács Magdolna
    20.    Kovács Márta
    21.    Magyar Sarolta
    22.    Nagy Attila
    23.    Piti Julianna
    24.    Sarkadi Péter
    25.    Somogyi Andrea
    26.    Süli Gabriella
    27.    Szatmári Éva
    28.    Szegszárdy Ildikó
    29.    Szigeti Márton
    30.    Szivák Péter
    31.    Szücs Tamás
    32.    Valkovics Tünde
    33.    Varga Andrea
    34.    Zsilinszki Éva

1986.        IV.A
Osztályfőnök:    Moyzes Károly
    1.    Badényi Anna
    2.    Bakacsi Anikó
    3.    Beck Nóra
    4.    Benedeczki Lilla
    5.    Bulik Zsuzsanna
    6.    Csápenszki Katalin
    7.    Dobó Alexandra
    8.    Domonkos Anikó
    9.    Érsek Zoltán
    10.    Farkas Jenő
    11.    Farkas Zsuzsanna
    12.    Futó Györgyi
    13.    Gárdián Erika
    14.    Gellért Ildikó
    15.    Goda Ágnes
    16.    Halász Judit
    17.    Huszka Ildikó
    18.    Just Ágota
    19.    Keresztúri Krisztina
    20.    Kószó Ferenc
    21.    Lázár Adrienne
    22.    Molnár Tünde
    23.    Nagy Anita
    24.    Nagy Margit
    25.    Nyiri Erika
    26.    Oroján Iván Miklós
    27.    Panker Sándor
    28.    Rózsa Csilla
    29.    Simon Andrea
    30.    Sinka Anna
    31.    Somkúti Ágnes
    32.    Szabó Éva
    33.    Szabó Katalin
    34.    Szabó Zita
    35.    Szarvas János
    36.    Szenohradszky Márta
    37.    Tanács Róbert
    38.    Tari Mónika
    39.    Thury Attila
    40.    Vanyó Katalin
    41.    Varga Beáta
    42.    Varga Éva
    43.    Varga Zsuzsanna
    44.    Vass József
    45.    Veress Krisztina
        
        
1986.        IV.B
Osztályfőnök:    Szigeti Józsefné
    1.    Antal Izolda
    2.    Bartha Ildikó
    3.    Bartók Gabriella
    4.    Bozsó Renáta
    5.    Cseréb Edina
    6.    Csiszár József
    7.    Csonka Éva
    8.    Csonka Zsuzsanna
    9.    Csorba Edit
    10.    Csordás Gabriella
    11.    Dávid Anikó
    12.    Deák Ildikó Emese
    13.    Dobó Attila József
    14.    Dömény Erika
    15.    Eszik Erika Ágnes
    16.    Faragó Marianna Pálma
    17.    Fülöp Ildikó
    18.    Horváth Éva Ernesztin
    19.    Lévai Györgyi Mária
    20.    Magyar Katalin Erzsébet
    21.    Molnár Edit Krisztina
    22.    Muhari Beáta Erzsébet
    23.    Mózes Mónika
    24.    Németh Tünde
    25.    Onozó Andrea
    26.    Paksi Péter
    27.    Pálfy Balázs
    28.    Rácz Andrea Angéla
    29.    Rácz Edit
    30.    Sipos Henriette
    31.    Szabó Andrea
    32.    Szabó Attila
    33.    Szabó Ildikó Andrea
    34.    Szabó Mariann
    35.    Sziveri Ferenc
    36.    Tanács Gábor
    37.    Tóth Edit Klára
    38.    Tóth Mária
    39.    Zsótér Ildikó
        
        
1986.        IV.C
Osztályfőnök:    Rigó Lászlóné
        Lénárt Ferenc
    1.    Bánszki Edit
    2.    Berei Györgyi
    3.    Bernátsky László
    4.    Borbás László
    5.    Bozóki Ágota
    6.    Csanádi Csilla
    7.    Csurgó Erika
    8.    Dudás Ilona
    9.    Dudás Paula
    10.    Engelhardt Aranka
    11.    Eperjesi Péter
    12.    Erdős Livia
    13.    Felföldi Barnabás
    14.    Horváth Ferenc
    15.    Jakus Tünde
    16.    Kajtár Beáta
    17.    Kárpáti Péter
    18.    Kéri Katalin
    19.    Krasznai Ildikó
    20.    Kulcsár Melinda
    21.    Lábos Erika
    22.    Lakatos Gabriella
    23.    Ótott Lajos
    24.    Ördögh Rita
    25.    Petrás Erika
    26.    Puskás Andrea
    27.    Szekeres Gábor
    28.    Szentirmay László
    29.    Török Rita
    30.    Vőneki Mária
        
        
1986.        IV.D
Osztályfőnök:    Fedor László
    1.    Altay Attila
    2.    Báder István
    3.    Bagi Hajnalka
    4.    Balogh Róbert
    5.    Bárány Szabolcs
    6.    Berta Enikő
    7.    Csányi Éva
    8.    Dudás Edit
    9.    Erdész Tamás
    10.    Erdős Edit
    11.    Fodor Anikó
    12.    Fodor Gabriella
    13.    Gábor Zsolt
    14.    Gyuris Nicolette
    15.    Horváth Éva
    16.    Iszlai Katalin
    17.    Kálmán Gábor
    18.    Király Andrea
    19.    Kocsis Ágnes
    20.    Kőrösi Gábor
    21.    Krajczár István
    22.    Litvai Andrea
    23.    Lóczi Gyöngyike
    24.    Mata Erzsébet
    25.    Nagy Andrea
    26.    Nagy Ildikó
    27.    Petrács Ágnes
    28.    Plaukity Zsuzsanna
    29.    Schuszter Krisztina
    30.    Simon Klára
    31.    Sziládi Mónika
    32.    Szlatnek Mária
    33.    Szörényi Beáta
    34.    Tolnai Dalma
    35.    Ungi Beáta
    36.    Várnagy József
        
        
1986.        IV.ZM
Osztályfőnök:    Moró Andrásné
    1.    Bónyai Tünde
    2.    Csányi Ágnes
    3.    Csikós István
    4.    Erős Andrea
    5.    Farkas Ildikó
    6.    Fodor Ágnes
    7.    Gelecsényi Krisztina
    8.    Győri Péter
    9.    Hadobás Zoltán
    10.    Hegedüs Ildikó
    11.    Igaz Andrea
    12.    Janka Erzsébet
    13.    Juhász István Pál
    14.    Kálmán Csaba
    15.    Lakatos Katalin
    16.    Lóneán Gabriella
    17.    Magyar Ferenc
    18.    Nagy Endre János
    19.    Pivon Gabriella
    20.    Pusztai Virág
    21.    Samu Zsuzsanna
    22.    Siket Erika
    23.    Sonkoly Éva
    24.    Szászvárosi Sándor
    25.    Szunyogh Gabriella
    26.    Teszáry Tamás
        
        
1986.        IV.IM
Osztályfőnök:    Nyári Mariann
    1.    Baranyai László
    2.    Barcsik Beáta
    3.    Bodó Jenő
    4.    Burka Beáta
    5.    Csányi Szabolcs
    6.    Crnkovics András
    7.    Dobos Katalin
    8.    Fébó Diána
    9.    Fixmer Tünde
    10.    Gulyás Erika
    11.    Gyuris Éva
    12.    Imre Marianna
    13.    Jámbor Erika
    14.    Juhász Zsolt
    15.    Kecskés Éva
    16.    Kelemen Gabriella
    17.    Kiss Attila
    18.    Kovács Katalin
    19.    Kovács Zita
    20.    Kónya Zsolt
    21.    Köntös Judit
    22.    Kuhn Katalin
    23.    Kukla Ernő
    24.    Lajos Tamás
    25.    Major Judit
    26.    Molnár Csilla
    27.    Molnár József
    28.    Nagy Judit
    29.    Noszek Anita
    30.    Pálvölgyi Katalin
    31.    Papp Andrea
    32.    Paszt György
    33.    Pataki Erika
    34.    Puskás Beáta
    35.    Réthey Gabriella
    36.    Rojik Zoltán
    37.    Sárfi Gabriella
    38.    Tanács Zsolt
    39.    Vastag Ágnes
    40.    Veres Márta
    41.    Virág Andrea

1987.        IV.A
Osztályfőnök:    Kovács Benedekné
    1.    Alexa Szabolcs
    2.    Ács Oszkár
    3.    Bánfi László
    4.    Bonifert Katalin
    5.    Császár Attila
    6.    Császár Edina
    7.    Csikós Beáta
    8.    Dubecz Andrea
    9.    Engi Gábor
    10.    Farkas Aranka
    11.    Fest Attila
    12.    Halász Edit
    13.    Haraszti Szilvia
    14.    Harmati Katalin
    15.    Ila-Tóth Gábor
    16.    Karai Gizella
    17.    Kocsis Éva
    18.    Krizsa Ágnes
    19.    Laczkó Veronika
    20.    Márkus Kinga
    21.    Mészáros Edit
    22.    Molnár Edit
    23.    Papp Karina
    24.    Peták Ildikó
    25.    Rostás Mónika
    26.    Sás Krisztina
    27.    Sebe György
    28.    Selyem Erika
    29.    Sonkodi Rita
    30.    Széll Zoltán
    31.    Szögi Gyula
    32.    Takács Zoltán
    33.    Tánczos Györgyi
    34.    Terhes Éva
    35.    Tornóczki Márta
    36.    Tóth Andrea
    37.    Varga Béla
    38.    Varga Katalin
    39.    Vetró Anita
        
        
1987.        IV.B
Osztályfőnök:    Markovics Endréné
    1.    Antolik András
    2.    Árendás Krisztina
    3.    Bognár Judit
    4.    Boldog Gábor
    5.    Csapó Edit
    6.    Csjernyik István
    7.    Gyémánt Kornélia
    8.    Halász Tünde
    9.    Karácsonyi Ágota
    10.    Kaszapovits Györgyi
    11.    Kovács Edit
    12.    Lajkó Gábor
    13.    Major Tünde
    14.    Nacsa Timea
    15.    Nagy Attila
    16.    Ötvös Csaba
    17.    Papp Mária
    18.    Paplogó Zsuzsanna
    19.    Patik Ildikó
    20.    Rátkai Zsuzsanna
    21.    Rózsa Edit
    22.    Selep Zsolt
    23.    Simon Ágnes
    24.    Seres Ildikó
    25.    Strohner Csaba
    26.    Szabó Anna
    27.    Szabó Pálma
    28.    Szerdahelyi István
    29.    Szilasi Gizella
    30.    Szőke Árpád
    31.    Tamasi Attila
    32.    Tápai Szilvia
    33.    Török Judit
    34.    Urbán Zoltán
    35.    Veress Katalin
    36.    Vetró Ágnes
        
        
1987.        IV.C
Osztályfőnök:    dr. Pollák Lászlóné
    1.    Bakó Mónika
    2.    Balogh Edit
    3.    Bálint Piroska
    4.    Benke Zsolt
    5.    Benkóczi Zoltán
    6.    Biró Attila
    7.    Bognár Krisztina
    8.    Csanálosi Dóra
    9.    Erdélyi Mariann
    10.    Farkas Krisztina
    11.    Felföldi Hajnalka
    12.    Fenyvesi Péter
    13.    Hefler Gabriella
    14.    Hódosi Györgyi Katalin
    15.    Iványosi Szabó Gabriella
    16.    Kindl József
    17.    Lévai Edit
    18.    Márton Edina
    19.    Miklós Rita
    20.    Németh Ágnes
    21.    Ollé Zsuzsanna
    22.    Papp Erika
    23.    Petrás Andrea
    24.    Pósa Zsuzsanna
    25.    Prievara Yvette
    26.    Rajnai Tamás
    27.    Rácz Zsuzsanna
    28.    Retkovszky Timea
    29.    Sitkei Margit
    30.    Sütő Zsuzsanna
    31.    Szutyányi Edina
    32.    Takács Krisztina
    33.    Tanács Judit
    34.    Támcsu Béla
    35.    Tóth Krisztina
    36.    Tótfalussy Zsuzsanna
    37.    Zsurka Renáta
        
        
1987.        IV.D
Osztályfőnök:    dr. Mile Imréné
    1.    Albert Klára
    2.    Áron Katalin
    3.    Baranyi Judit
    4.    Bata Anikó
    5.    Bánhegyi Rita
    6.    Berényi Beáta
    7.    Csillag Edina
    8.    Dági Katalin
    9.    Deli Csilla
    10.    Fehér Éva
    11.    Forgó Judit
    12.    Forrai Katalin
    13.    Fődi Anikó
    14.    Hazai Márta
    15.    Hegedüs Márta
    16.    Herczeg Mónika
    17.    Horváth Ágnes
    18.    Horváth Szilvia
    19.    Jobba Klára
    20.    Kiss Gabriella
    21.    Kiss Krisztina
    22.    Kispál Aranka
    23.    Lesznek Amália
    24.    Mucsi Ildikó
    25.    Okos Tünde
    26.    Papós Ágnes
    27.    Salánki Ildikó
    28.    Siskó Éva
    29.    Szabó Gabriella
    30.    Szücs Hajnalka
    31.    Tompa Tünde
    32.    Tóth Andrea
    33.    Tóth Erzsébet
    34.    Tóth Krisztina
    35.    Török Ilona
    36.    Virág Mária
    37.    Zádori Zsuzsanna
        
        
1987.        IV.ZM
Osztályfőnök:    dr. Kászony Attila
    1.    Bartha Katalin
    2.    Bera Zsolt
    3.    Búza Róbert
    4.    Császár Péter
    5.    Csiszár Andrea
    6.    Csóti Andrea
    7.    Dóra Hajnalka
    8.    Dudás Etelka
    9.    Fuchs Márta
    10.    Gaál Tünde
    11.    Kálló Eszter
    12.    Kecskés György
    13.    Kiss Gabriella
    14.    Kiss Gabriella
    15.    Kollár Andrea
    16.    Medvegy Erzsébet
    17.    Onczay Csilla
    18.    Paragi Zsuzsanna
    19.    Pintye Beáta
    20.    Sárközi József
    21.    Szabó Gábor
    22.    Szabó Krisztina
    23.    Szabó Márta
    24.    Simon Edina
    25.    Szokoly Timea
    26.    Sztancsik Erika
    27.    Szücs Györgyi
    28.    Tóth Rita
    29.    Török József
    30.    Zsiga Katalin
        
        
1987.        IV.IM
Osztályfőnök:    dr. Lakos Antalné
    1.    Ács Levente
    2.    Bene Andrea
    3.    Brinkus Katalin
    4.    Bubik Veronika
    5.    Domán Melinda
    6.    Fodor Gábor
    7.    Gál Erzsébet
    8.    Hegyi Ildikó
    9.    Hóbel Anikó
    10.    Horváth Nóra
    11.    Huber László
    12.    Keresztesi Imre
    13.    Kis Anette
    14.    Kiss Gabriella
    15.    Kis Marianna
    16.    Kotogány Timea
    17.    Lele Orsolya
    18.    Ligetvári Anette
    19.    Lindner László
    20.    Marhás Andrea
    21.    Matusovits Melinda
    22.    Mészöly András
    23.    Mihály Bernadette
    24.    Pataki Mátyás
    25.    Prágai Edina
    26.    Simon Aranka
    27.    Süli Tünde
    28.    Szepesi József
    29.    Székó Gábor
    30.    Szögi András
    31.    Tóth Gabriella
    32.    Valcz Gábor
    33.    Vigh Zoltán
    34.    Zaszlavik Katalin
    35.    Zsidó Erika

 

1988.        IV.A
Osztályfőnök:    Kovács Miklósné
    1.    Bagyinka Tünde
    2.    Belovai Csaba
    3.    Bihal Beáta
    4.    Butty Emese
    5.    Csányi Rita
    6.    Durszt Ildikó
    7.    Farkas Judit
    8.    Fábián Bernadette
    9.    Gémes Helena
    10.    Gubucz Andrea
    11.    Gulácsi Ildikó
    12.    Hódi Mariann
    13.    Iványi Aurél
    14.    Katona Ferenc
    15.    Katona Judit
    16.    Kókai Ivett
    17.    Kopasz Krisztián
    18.    Kothencz Éva
    19.    Kovács Ákos
    20.    Lippai Csilla
    21.    Magossy Anikó
    22.    Müller Csaba
    23.    Nagy Anikó
    24.    Néveri Béla
    25.    Oláh Péter
    26.    Ótott József
    27.    Palotás Sándor
    28.    Petrovszki Edit
    29.    Pusztai Klára
    30.    Ruszka Mariann
    31.    Scheibel Márta
    32.    Szarvas Annamária
    33.    Szarvas Róbert László
    34.    Szarvas Róbert
    35.    Szilágyi Timea
    36.    Takács Ildikó
    37.    Tompa Péter
    38.    Tóth Anikó
    39.    Tóth Ágnes
    40.    Török Gabriella
    41.    Török Olga
    42.    Vincze Szilvia
    43.    Zoltai Bence
        
        
1988.        IV.B
Osztályfőnök:    dr. Oláh Jánosné
    1.    Adányi Tamás
    2.    Aklán Gyöngyi
    3.    Bakai Nikolett
    4.    Bálint Tünde
    5.    Bán Róbert
    6.    Bénti Judit
    7.    Bódi Andrea
    8.    Csikos Anikó
    9.    Deák Tamás
    10.    Elefánti Edina
    11.    Enyedi Zoltán
    12.    Földi Ágnes
    13.    Földi László
    14.    Gazdag Rita
    15.    Gera Enikő
    16.    Ilisz István
    17.    Kapuvári Pál
    18.    Kiss Zsuzsanna
    19.    Kliegl Ádám
    20.    Kómár Erika
    21.    Ladányi Zsuzsanna
    22.    Lentulai Lilla
    23.    Marschalek Norbert
    24.    Mészáros Edit
    25.    Nóvé Zsuzsanna
    26.    Ormos Erika
    27.    Pető Edina
    28.    Petrusán Livia
    29.    Rádóczi Tünde
    30.    Salánki Éva
    31.    Simonyi Marietta
    32.    Somogyi Tamás
    33.    Sörös Andrea
    34.    Szalai Ilona
    35.    Szikula Norbert
    36.    Tokodi Edit
    37.    Varga Péter
    38.    Virányi Noémi
    39.    Zöldi László
        
        
1988.        IV.C
Osztályfőnök:    Nádas László
    1.    Barabás Timea
    2.    Benkő Éva
    3.    Blazovich László
    4.    Bóka Anna
    5.    Bugyi Etelka
    6.    Csapláros Csilla
    7.    Csapláros Mónika
    8.    Daka Judit
    9.    Dékány Tibor
    10.    Dornstadter Attila
    11.    Erdős Ildikó
    12.    Faragó Laura
    13.    Gönczi Ildikó
    14.    Gurka Ágnes
    15.    Gyuris Mariann
    16.    Huszka Mónika
    17.    Katona Tünde
    18.    Keresztes Zsuzsanna
    19.    Krisztin Edina
    20.    Lehotai Zsolt
    21.    Leinzinger Enikő
    22.    Lekics Ferenc
    23.    Marosi Róbert
    24.    Nagy Erika
    25.    Nemes Zsuzsanna
    26.    Pigniczki Tünde
    27.    Piti Ilona
    28.    Sin Gabriella
    29.    Szalai Gábor
    30.    Szekeres Mónika
    31.    Szentirmay Sára
    32.    Szücs Gyöngyi
    33.    Takács Erzsébet Éva
    34.    Vas Ibolya
    35.    Vas Judit
    36.    Várhelyi Ágnes
        
        
1988.        IV.D
Osztályfőnök:    Horváthné Szabó Éva
        Dohány Gabriella
    1.    Boldog Krisztina
    2.    Deák Erzsébet
    3.    Engi Rozália
    4.    Erdélyi Gabriella
    5.    Galiba Ágnes
    6.    Gáspár Karolina
    7.    Gondi Erika
    8.    Horváth Etelka
    9.    Király Ágnes
    10.    Koha Roberta
    11.    Kriván Adrienne
    12.    Molnár Zsuzsanna
    13.    Móra Zsuzsanna
    14.    Mózes Andrea
    15.    Nagypál Erika
    16.    Nemes Beáta
    17.    Ócsai Mónika
    18.    Orosz Nicolette
    19.    Polcz Krisztina
    20.    Putics Timea
    21.    Sárkány Ágnes
    22.    Szalma Gabriella
    23.    Szász Katalin
    24.    Szőke Judit
    25.    Tasi Katalin
    26.    Tatár Ágnes
    27.    Tóth Flóra
    28.    Török Anikó
    29.    Tősér Tünde
        
        
1988.        IV.E
Osztályfőnök:    Jancsó Jánosné
    1.    Bajusz Zoltán
    2.    Balla Erzsébet
    3.    Bari Zsuzsanna
    4.    Farkas Andrea
    5.    Fekete Anikó
    6.    Fekete László
    7.    Gaál Katalin
    8.    Gajódi Zsuzsanna
    9.    Galgóczi Hajnalka
    10.    Gémes Edit
    11.    György Rita
    12.    Juhász Mónika
    13.    Katona Edit
    14.    Kiss Anikó
    15.    Kovács Krisztina
    16.    Ludányi Krisztina
    17.    Makra Klára
    18.    Marczika Ildikó
    19.    Nyegre Mária
    20.    Ocskó Edit
    21.    Papp Ildikó
    22.    Sárkány Zsuzsanna
    23.    Sikovanyecz János
    24.    Sinka Antónia
    25.    Szabados Timea
    26.    Szentes Biró Katalin
    27.    Szögi Krisztina
    28.    Takács Tamás
    29.    Takács Terézia
    30.    Turcsányi Marianna
        
        
1988.        IV.ZMA
Osztályfőnök:    dr. Pál Józsefné
    1.    Dankó Éva
    2.    Fürjes Henriett
    3.    Jávor Boglárka
    4.    Kállai Ernő
    5.    Kiss Csaba
    6.    Kiss Erika
    7.    Koszti Sándor
    8.    Lendvai Zsolt
    9.    Lesznyák Katalin
    10.    Novák Beáta
    11.    Rajta Erzsébet
    12.    Rákóczi Krisztina
    13.    Sejben Ilona
    14.    Szabó Anikó
    15.    Tóth Dóra
    16.    Viskovics Krisztina
    17.    Visnyai Noémi
    18.    Wlassits Éva
        
        
1988.        IV.ZMB
Osztályfőnök:    Nagy Edit
    1.    Antal Zsuzsanna
    2.    Bakos Zsolt
    3.    Bálint Lilla
    4.    Borsos Krisztina
    5.    Csókási Ágnes
    6.    Dani Anna
    7.    Dávid Tünde
    8.    Gáll Andrea
    9.    Győrffy Zsuzsanna
    10.    Háry Petra
    11.    Khim Timea
    12.    Magony Ilona
    13.    Mari Andrea
    14.    Mazura János
    15.    Mucsi Ildikó
    16.    Nagy Gabriella
    17.    Szalárdy Ildikó
        
        
1988.        IV.IM
Osztályfőnök:    Horváth Lajos
    1.    Ács György
    2.    Aranyos Nóra
    3.    Babinszki Csilla
    4.    Balogi Ágnes
    5.    Baranya László
    6.    Batki Ágnes
    7.    Battancs Zsolt
    8.    Bódi Judit
    9.    Borbély Sarolta
    10.    Csatári Tamás
    11.    Dani Andrea
    12.    Derecskei Mariann
    13.    Fazekas László
    14.    Haszilló Enikő
    15.    Horváth Csaba
    16.    Huszár Flóra
    17.    Jakab Ilona
    18.    Kalmár Borbála
    19.    Keresztúri Szilvia
    20.    Kisapáti Edit
    21.    Kiss Gábor
    22.    Koncz Mária
    23.    Kotormán Norbert
    24.    Kovács István
    25.    Kőrösi Rozália
    26.    Kreuter Erika
    27.    Nagy Emőke
    28.    Prisztavok Tibor
    29.    Révész Éva
    30.    Séllei Melinda
    31.    Táborita Ildikó
    32.    Tóth Péter
    33.    Tölgyesi Mónika
    34.    Varga Enikő
    35.    Vaskó Klára
    36.    Vidovenyecz Gyöngyi
    37.    Zsoldos Éva

1989.        IV.A
Osztályfőnök:    Vasné dr. Medgyesi Piroska
    1.    Andó Andrea
    2.    Bajnóczi Szilvia
    3.    Balla Krisztina
    4.    Balogh István
    5.    Bálint Zsuzsanna
    6.    Bánáti Tünde
    7.    Bernáth Andrea
    8.    Bezdán Edit
    9.    Borbély Eszter
    10.    Csanádi Hédi
    11.    Farkas Ildikó
    12.    Fazekas Éva
    13.    Gajdács Gabriella
    14.    Gémes Erika
    15.    Jakab Mária
    16.    Juhász Csilla
    17.    Kardos Tünde
    18.    Kis Judit
    19.    Kneip Edina
    20.    Kocsis Judit
    21.    Környei Krisztina
    22.    Laczik Krisztina
    23.    Lakatos Géza
    24.    Máramarosi Mariann
    25.    Miklósi Olga
    26.    Miksi Szilvia
    27.    Orbán Katalin
    28.    Orosz Olivér
    29.    Pécsi Hajnalka
    30.    Plaukity Tünde
    31.    Rácz Katalin
    32.    Simor Kinga
    33.    Szilágyi Attila
    34.    Szombathy Zsuzsanna
    35.    Takács Erika
    36.    Tácsi Klára
    37.    Tóth Beatrix
    38.    Tóth Zsuzsanna
    39.    Udvarhelyi Krisztina
    40.    Varga B. László
    41.    Varga Edina
    42.    Veress Tibor
        
        
1989.        IV.B
Osztályfőnök:    Nikolényiné Gáti Edit
    1.    Ábrahám Tamás
    2.    Agárdi Andrea
    3.    Ba Zsuzsanna
    4.    Bánsági Zsuzsanna
    5.    Borbély Andrea
    6.    Bozsó Andrea
    7.    Bulik Ágnes
    8.    Bulik Péter
    9.    Dickmann-Demcsák Andrea
    10.    Dömötör Szilvia
    11.    Erényi Györgyi
    12.    Faragó Ágnes
    13.    Fekete Ildikó
    14.    Fenyvesi Tamás
    15.    Fodor Emese
    16.    Gyura Szilvia
    17.    Julesz Gábor
    18.    Kiss Tamás
    19.    Maróti Zoltán
    20.    Mészáros Katalin
    21.    Miklós Ildikó
    22.    Nagy Katalin
    23.    Nyerges Ildikó
    24.    Ódry Krisztián
    25.    Ökrös Zsuzsanna
    26.    Pál Tamás
    27.    Pataki Edina
    28.    Puskás Mónika
    29.    Révész Krisztina
    30.    Szalai Szilvia
    31.    Szilágyi Csaba
    32.    Szilágyi Katalin
    33.    Szücs Helga
    34.    Thékes Andrea
    35.    Ujhelyi Rita
    36.    Vass Szilvia
    37.    Vass Zita
        
        
1989.        IV.C.
Osztályfőnök:    Karácsonyi Péterné
    1.    Bába István
    2.    Bálint Ágnes
    3.    Bálint Ibolya
    4.    Bertényi Andrea
    5.    Bodré Ágnes
    6.    Bottyán Csilla
    7.    Bozsó Attila
    8.    Börcsök Olga
    9.    Böszörményi Zsolt
    10.    Czellár Mónika
    11.    Csányi Katalin
    12.    Dobozy Csilla
    13.    Domonkos Andrea
    14.    Erdélyi Gábor
    15.    Frank Éva
    16.    Godó Orsolya
    17.    Gulyás Ágnes
    18.    Joó Attila
    19.    Keserü Csaba
    20.    Király Szilvia
    21.    Koczor Mónika
    22.    Krasznai Péter
    23.    Márki Erika
    24.    Mig Anita
    25.    Módra Enikő
    26.    Nagy Adrien
    27.    Nagymihály Tünde
    28.    Pap János
    29.    Papp Zsuzsanna
    30.    Pálvölgyi Timea
    31.    Petróczi Katalin
    32.    Solymár Amarilla
    33.    Szedmák Péter
    34.    Szécsi Mónika
    35.    Szirtesi Zoltán
    36.    Tót Emese
    37.    Vágó Csilla
        
        
1989.        IV.D.
Osztályfőnök:    Varga Józsefné
    1.    Balogh Eszter
    2.    Balogh Gyöngyi
    3.    Blum Henriette
    4.    Bodrogi Emma
    5.    Boda Erika
    6.    Bonecz Tamás
    7.    Erdélyi Erika
    8.    Gecsei Krisztina
    9.    Gombkötő Ferenc
    10.    Grósz Balázs
    11.    Gulyás Eleonóra
    12.    Gyuris Éva
    13.    Gyuris Noémi
    14.    Harsányi Nóra
    15.    Hercog Timea
    16.    Hunyadi Balázs
    17.    Illés Genovéva
    18.    Juhász Anita
    19.    Kádár András
    20.    Károlyi Krisztina
    21.    Kéri Ildikó
    22.    Kiss Tibor
    23.    Kneusel-Herdlicska Leila
    24.    Kószó Györgyi
    25.    Laczkó Éva
    26.    Majoros Ildikó
    27.    Nagy Edit
    28.    Nátyi Róbert
    29.    Papp Tibor
    30.    Sebők Gabriella
    31.    Szántó Gyöngyi
    32.    Szögi Andrea
    33.    Tanács Timea
    34.    Török Eszter
    35.    Turai Zoltán
    36.    Unghi Éva
    37.    Vass M. Angéla
        
        
1989.        IV.ZM
Osztályfőnök:    dr. Kamarás Gáborné
    1.    Bálint Ilona
    2.    Berta Barbara
    3.    Biró Anita
    4.    Borbély Boglárka
    5.    Dancsik Nóra
    6.    Deák Máté
    7.    Döge Éva
    8.    Eördögh Gabriella
    9.    Furka Zoltán
    10.    Gregus Ildikó
    11.    Hovorka István
    12.    Kónya Géza
    13.    Ludányi Endre
    14.    Miklós Csaba
    15.    Nagypál Eszter
    16.    Nyegru Tünde
    17.    Oláh Piroska
    18.    Pető Adrienn
    19.    Putnoki Zsolt
    20.    Radóczki Mónika
    21.    Rajczi Antal
    22.    Tamás Péter
    23.    Vörös Márta
    24.    Zakar Katalin
        
        
1989.        IV. IM
Osztályfőnök:    Nyári Mariann
    1.    Bakó Anikó
    2.    Börcsök Ágnes
    3.    Csikszentmihályi Gergely
    4.    Csomor Magdolna
    5.    Dobó Ferenc
    6.    Faragó Klára
    7.    Fehér Sándor
    8.    Fejős László
    9.    Hahn Katalin
    10.    Huszár Attila
    11.    Hürkecz Gyöngyi
    12.    Illyés András
    13.    Kalmár Katalin
    14.    Kiss Csaba
    15.    Kiss Hajnalka
    16.    Kiss István
    17.    Kovács Hajnalka
    18.    Lisztóczki Attila
    19.    Mucsi Ildikó
    20.    Nyúl Zsuzsanna
    21.    Pavuk Krisztina
    22.    Pecsenya Erika
    23.    Radics György
    24.    Révész Andrea
    25.    Rudner József
    26.    Somogyi Laura
    27.    Szonda István
    28.    Tót Tünde
    29.    Vági Holka

1990.        IV.A
Osztályfőnök:    Moyzes Károly
    1.    Adonyi Andrea
    2.    Antal Júlia
    3.    Balog Zoltán Lajos
    4.    Boldizsár Klára
    5.    Boróczy Kornél
    6.    Boros Gyevi Mónika
    7.    Csáka Nikoletta
    8.    Császár Mónika
    9.    Csiszér Előd
    10.    Gondi Klára
    11.    Gregor Bernadett
    12.    Gyöngyösi Katalin
    13.    Hajnal Szabolcs
    14.    Horváth Tünde
    15.    Kálló Csilla Mária
    16.    Katona Andrea Ilona
    17.    Kerek Mónika
    18.    Kispéter Anita Rita
    19.    Kiss Ildikó
    20.    Kliegl Nóra
    21.    Lajkó Bernadett
    22.    Leginszki Andrea
    23.    Lengyel Ildikó
    24.    Marton Árpád Ferenc
    25.    Martonosi Éva
    26.    Miklós Beáta Ilona
    27.    Mogyoróssy Angéla
    28.    Nyemcsók Éva Piroska
    29.    Nyitrai Krisztina
    30.    Ördögh Mariann
    31.    Ördög Mónika
    32.    Sáska Edit
    33.    Simon Krisztina
    34.    Sirokmán Hajnalka
    35.    Szabó Zsuzsanna
    36.    Tamási Renáta
    37.    Tóth Beáta
    38.    Tóth Éva
    39.    Tőke Anita
    40.    Varga Éva Adél
    41.    Verba Andrea Judit
    42.    Veres Judit Ágnes
    43.    Vén Zalán Ferenc
    44.    Zádori Erika
        
        
1990.        IV.B
Osztályfőnök:    Szigeti Józsefné
    1.    Altay Zoltán
    2.    Antal Imola
    3.    Bacsa Erzsébet
    4.    Berta Krisztina
    5.    Boda Anne Kathrin
    6.    Chovanecz Nóra
    7.    Csányi Zita
    8.    Dobó Júlia
    9.    Dudás Gábor
    10.    Fekete Mónika
    11.    Flórián Szilvia
    12.    Gyovai Edina
    13.    Hegedüs Edit
    14.    Hegedüs István
    15.    Hegedüs Piroska
    16.    Hegyesi Eszter
    17.    Hernádi Anézia
    18.    Hlaváthy László
    19.    Horváth Szilvia
    20.    Kószó István
    21.    Kovács Emese
    22.    Kovács Rita
    23.    Lakó Ágnes
    24.    Márkus Krisztina
    25.    Molnár Mihály
    26.    Négyökrü Krisztina
    27.    Nyilas Ildikó Ilona
    28.    Papp Gyöngyi
    29.    Raffay Ernő
    30.    Salánki Erika
    31.    Sánta Károly
    32.    Sás Katalin
    33.    Schopper Mónika
    34.    Stájer Ildikó
    35.    Szuda Zoltán
    36.    Tanács Violetta
    37.    Tari Szilvia
    38.    Toronyi Klaudetta
    39.    Tóth Gábor
    40.    Vörös Andrea
        
        
1990.        IV.C
Osztályfőnök:    Fedor László
    1.    Andó Henriette
    2.    Bakos András
    3.    Becsei Timea
    4.    Csiszár Mária
    5.    Dénes Attila
    6.    Erdélyi Szabolcs
    7.    Farkas Ágnes
    8.    Jeszenszki Edina
    9.    Kiss Magdolna
    10.    Kordás Mónika
    11.    Kucsora Ildikó
    12.    Laczi Beáta
    13.    Lajos Beáta
    14.    Makra Beáta
    15.    Márkus Erika
    16.    Menyhárt Attila
    17.    Miklós Timea
    18.    Mohos Andrea
    19.    Nagy Erika
    20.    Nógrádi Ágnes
    21.    Nóvé Szabolcs
    22.    Nyitrai Szilvia
    23.    Ördögh Erika
    24.    Rácz Judit
    25.    Skrinya-Saranik Kamilla
    26.    Szabó Csilla
    27.    Szántó Ágota
    28.    Szüts Katalin
    29.    Tóth Beáta
    30.    Turai Andrea
    31.    Varga Zsolt
    32.    Vörös Ilona
        
        
1990.        IV.D
Osztályfőnök:    Hajdusits József
    1.    Bódi Barbara
    2.    Bor Katalin
    3.    Csikós Emese
    4.    Csontos Andrea
    5.    Elek Andrea
    6.    Galambos Márta
    7.    Hanzély Nóra
    8.    Havass Balázs
    9.    Ionescu Cheverasanu Ilona
    10.    Kamenszky Dóra
    11.    Kertész Orsolya
    12.    Kocsis Zoltán
    13.    Komlódi Judit
    14.    Márton Zsuzsanna
    15.    Muráti Lili
    16.    Nikolényi István
    17.    Paplogó Edit
    18.    Ribizsár Mónika
    19.    Ribizsár Rita
    20.    Schmidt Gabriella
    21.    Sikovanyecz Péter
    22.    Suvada Gizella
    23.    Sváby Kinga
    24.    Szakmány Renáta
    25.    Szikora Judit
    26.    Szögi László
    27.    Tasnádi Judit
        
        
1990.        IV.E
Osztályfőnök:    Bognár Sándor
    1.    Dankó Mónika
    2.    Dobor Katalin
    3.    Dohány Mária
    4.    Forgó Erika
    5.    Gáti Katalin
    6.    Jancsika Klaudia
    7.    Kenyeres Gábor
    8.    Kisistók Erika Márta
    9.    Kozma Katalin
    10.    K. Szabó Orsolya
    11.    Molnár Noémi
    12.    Molnár Tünde Irén
    13.    Négyökrü Dezső Tamás
    14.    Smidt József
    15.    Simon Mária
    16.    Tanács Anita
    17.    Zsiga Antónia Zsanett
        
        
1990.        IV.F
Osztályfőnök:    Tóth V. Katalin
    1.    Balogh Mónika
    2.    Borbély Zsuzsanna
    3.    Csorba Zsolt
    4.    Dubecz Renáta
    5.    Földeák Attila
    6.    Juhász Brigitta
    7.    Komáromi Mariann
    8.    Korom Ildikó
    9.    Molnár László
    10.    Nagy Angéla
    11.    Nagy Csaba
    12.    Papp Klára
    13.    Sági Judit
    14.    Szegfü Szilvia
    15.    Szél Judit
    16.    Tánczos Zsuzsanna
    17.    Tornya Zoltán
        
        
1990.        IV.ZM
Osztályfőnök:    Vetró Andrásné
    1.    Bálint Ágnes
    2.    Bojtos Annamária
    3.    Fekete Ágnes
    4.    Gáspár Andrea
    5.    Horváth Ildikó
    6.    Huszár Barbara
    7.    Kopcsa Sándor
    8.    Kurina Laura
    9.    Laukó Zoltán
    10.    Magony Gizella
    11.    Nyerges Attila
    12.    Skultéti Andrea
    13.    Szakács József
    14.    Szilágyi Ildikó
    15.    Takács Tibor
    16.    Tombácz Gabriella
    17.    Tóth Attila
    18.    Török György
        
        
1990.        IV.IM
Osztályfőnök:    Moró Andrásné
    1.    Arany Ildikó
    2.    Beck Tibor
    3.    Berényi Zsuzsanna
    4.    Bonifert Gábor
    5.    Borvendég Zsuzsanna
    6.    Bosnyák Boglárka
    7.    Czeglédi Gábor
    8.    Csipai Gabriella
    9.    Farkas Edina
    10.    Farkas Gabriella
    11.    Fodor Gabriella
    12.    Freiburger Mónika
    13.    Gazdik Tamás
    14.    Gyarmati Gabriella
    15.    Horváth Zita
    16.    Ilauszky Tamás
    17.    Király Gabriella
    18.    Kordás Erika Margit
    19.    Kovács Mária
    20.    Kunyi Mónika
    21.    Lakatos Ervin
    22.    Magony Viktória
    23.    Martonosi Olga
    24.    Molnár Mónika
    25.    Papp Andrea
    26.    Pirchala Berta
    27.    Rácz Andrea
    28.    Radics Márta
    29.    Rákos István
    30.    Sik Andrea
    31.    Somogyi Mónika
    32.    Szücs Ágnes
    33.    Tengely Andrea
    34.    Török Tünde
    35.    Varga Emese
    36.    Végh Hajnalka
    37.    Volcsánszky Krisztián

1991.        IV.A
Osztályfőnök:    dr. Pollák Lászlóné
    1.    Ballai Katalin
    2.    Balassa Judit
    3.    Baranyi Ildikó
    4.    Belényi Gabriella
    5.    Bencsik Elvira
    6.    Bene Zoltán
    7.    Béres Annamária
    8.    Erdei Nóra
    9.    Fábián Attila
    10.    Faragó Rozália
    11.    Gyuris Katalin
    12.    Józsa Zita
    13.    Kardos Brigitta
    14.    Kiss László
    15.    Kovács Adrienn
    16.    Kuczora Gabriella
    17.    Kunos Edina
    18.    Nagy Éva
    19.    Ördögh Erika
    20.    Pintér Katalin
    21.    Silóczki Andrea
    22.    Sinkó Mariann
    23.    Sipos Szilvia
    24.    Szántó Andrea
    25.    Szécsi Imre
    26.    Sziráczki Ágnes
    27.    Terhes Ágnes
    28.    Tielesch Orsolya
    29.    Zsemberi Eszter
        
        
1991.        IV.B
Osztályfőnök:    dr. Mile Imréné
    1.    Ábrahám Norbert
    2.    Balogh Anna
    3.    Bárkányi Ilona
    4.    Bezdán Szilvia
    5.    Bódis Csilla
    6.    Bús Péter
    7.    Egri Beáta
    8.    Frankó Noémi
    9.    Gera Edit
    10.    Hegyesi Zsuzsanna
    11.    Kapronczay Tamás
    12.    Károlyi Zoltán
    13.    Kocsis Krisztina
    14.    Kónya Mariann
    15.    Kovács Edina
    16.    Kovács Krisztina
    17.    Lőszter Melinda
    18.    Mészáros Ágnes
    19.    Nagy Iván
    20.    Nagy Zita
    21.    Óré Zsuzsanna
    22.    Rácz Judit
    23.    Révész Krisztina
    24.    Sándor Roland
    25.    Surányi Beáta
    26.    Szabó Mónika
    27.    Székó Judit
    28.    Tatai Andrea
    29.    Thuróczy Éva
    30.    Volford Klára
    31.    Zoltánfi Eszter
        
        
1991.        IV.C
Osztályfőnök:    Bádonyiné Nagy Ilona
    1.    Bodó Timea
    2.    Bozsics Márta
    3.    Brandenburg Melinda
    4.    Dér Zoltán
    5.    Dobos Edit
    6.    Faragó B. Erika
    7.    Gál Mónika
    8.    Gillay Zoltán
    9.    Győrfi Zsuzsanna
    10.    Heidrich Anita
    11.    Imre Katalin
    12.    Jakab Éva
    13.    Joó Enikő
    14.    Karmanóczki Katalin
    15.    Katona Ágota
    16.    Kondacs Helga
    17.    Kovács Andrea
    18.    Körmendi Mónika
    19.    Kőszegi René Gábor
    20.    Lekics Tamás
    21.    Mártha Mariann
    22.    Nyerges Orsolya
    23.    Oláh Éva
    24.    Pallagi Emese
    25.    Papp Zsuzsanna
    26.    Percsi Mónika
    27.    Rácz Mónika
    28.    Rádai Andrea
    29.    Révész Rita
    30.    Savanya Andrea
    31.    Sebők Noémi
    32.    Szél Tamás
    33.    Szűcs Andrea
    34.    Tanács Szilvia
    35.    Tarjányi Tamás
    36.    Tatár Enikő
    37.    Tölcséres Zsuzsanna
    38.    Török Mónika
    39.    Vörös Erika
    40.    Zoltánfi Attila
        
        
1991.        IV.D
Osztályfőnök:    Medgyesi Sándor
    1.    Asztalos Krisztina
    2.    Balázs Aranka
    3.    Balogh Erika
    4.    Baranyai Edit
    5.    Czirják Mária
    6.    Csendes Éva
    7.    Csikos Ildikó
    8.    Dalkó Beáta
    9.    Dékány Edit
    10.    Dovály Edina
    11.    Gorzó Laura
    12.    Hampel György
    13.    Holka István
    14.    Illés Mónika
    15.    Kecskés Viktória
    16.    Kiss Annamária
    17.    Kiss Ildikó
    18.    Kostyál Zsuzsa
    19.    Kószó Gyöngyi
    20.    Marsovszky Tünde
    21.    Miks Adrienn
    22.    Molnár Timea
    23.    Nagy Annamária
    24.    Németh Henrik
    25.    Ocskó Szilvia
    26.    Pleskó Rita
    27.    Rajczi Piroska
    28.    Sándor Krisztina
    29.    Svicz Bernadett
    30.    Szabó Zsuzsanna
    31.    Sziládi Ferenc
    32.    Takács Szintia
    33.    Tóth Andrea
    34.    Veszelovszki Petra
    35.    Zentai Tamás
        
        
1991.        IV.ZM
Osztályfőnök:    Rákos Magdolna
    1.    Barczy Péter
    2.    Bozóki János
    3.    Dencs Erzsébet Szilvia
    4.    Galgóczi Sándor
    5.    Kálmán Erika
    6.    Kiss Andrea
    7.    Kovács Katalin
    8.    Krnács Bernadett
    9.    Laczkó Norbert
    10.    Lebanov József
    11.    Liptai Gabriella
    12.    Mátyus Ivett
    13.    Mayer Edit
    14.    Nagy Árpád
    15.    Olasz Ágnes
    16.    Pethő Csilla Eszter
    17.    Reitmann Erika
    18.    Róth Márton
    19.    Sárközi Melinda
    20.    Sass Magdolna
    21.    Sebestyén Szilvia
    22.    Simon Edit
    23.    Somlai Valéria
    24.    Süli Klára Anna
    25.    Szabó Kornélia
    26.    Szentpéteri Ildikó
    27.    Tusjak Ildikó
    28.    Varga Tibor
    29.    Vigh Dániel
    30.    Zádory Klaudia
    31.    Zoltán Péter
        
        
1991.        IV.IM
Osztályfőnök:    dr. Lakos Antalné
    1.    Acsai Annamária
    2.    Balog Brigitta
    3.    Bányai Csaba
    4.    Barta Erika
    5.    Bezdány Márta
    6.    Borbély Péter
    7.    Buzás István
    8.    Csala Zsuzsanna
    9.    Csáti Bettina
    10.    Flóra Virág
    11.    Földvári Erzsébet
    12.    Gyenes Csilla
    13.    Gyulai Edina
    14.    Hahn Zsófia
    15.    Jámbor Erika
    16.    Kérdő Eszter
    17.    Kolozsi Beáta
    18.    Kovács Éva
    19.    Krisztin Német János
    20.    Lázár Gábor
    21.    Lestyán Goda János
    22.    Monostori Katalin
    23.    Nagy Timea
    24.    Palatinus Dóra
    25.    Pataki Mariann
    26.    Rákóczi Antal
    27.    Schüssler Mónika
    28.    Sebők Andrea
    29.    Sitkei Edit
    30.    Sinkovicz László
    31.    Szabó Ferenc
    32.    Szabó Sándor
    33.    Szafián Donáta
    34.    Szalai Katalin
    35.    Tóth Mária
    36.    Tóth Zita
    37.    Zoltánfi Mária

1992.        IV.A
Osztályfőnök:    Bartáné Németh Ilona
    1.    Ábrahám Hajnalka
    2.    Bálint Olga
    3.    Csicsai Gerda
    4.    Csikos Bernadett
    5.    Dinnyés Tamás
    6.    Gábor Zita
    7.    Gyuris Zsuzsanna
    8.    Hunyadvári Zita
    9.    Jámbor Zoltán
    10.    Kerek Szilvia
    11.    Keresztúry Ágnes
    12.    Kiss Renáta
    13.    Koszów Anikó
    14.    Kovács Iván
    15.    Kühn Zsuzsanna
    16.    Lajkó Levente
    17.    Lajos Erika
    18.    Lengyel Anikó
    19.    Mészáros Emese
    20.    Molnár Anett
    21.    Nagy Gizella
    22.    Ördögh Imola
    23.    Román Éva
    24.    Rózsa B. Marianna
    25.    Soós Krisztina
    26.    Szabó Katalin
    27.    Széll Orsolya
    28.    Szirányi Ágnes
    29.    Szűcs Beáta
    30.    Táborosi Anikó
    31.    Tóth Andrea
    32.    Tóth Pál
    33.    Tóth Róbert
    34.    Varga Éva
        
        
1992.        IV.B
Osztályfőnök:    Horváthné Szabó Éva
    1.    Balog Anikó
    2.    Behtler Beáta
    3.    Bognár Ottilia
    4.    Dobó Ildikó
    5.    Dornstadter Tamás
    6.    Dús Andrea
    7.    Elter Magdolna
    8.    Farkas Zsuzsanna
    9.    Gárdián Attila
    10.    Geri Szilvia
    11.    Gyöngyösi Beáta
    12.    Horváth Gabriella
    13.    Joszt Tünde
    14.    Kemény Éva
    15.    Mahler Judit
    16.    Masa Nóra
    17.    Nagy Margaréta
    18.    Némedi Varga Éva
    19.    Olácsi Edit
    20.    Palotás János
    21.    Pető Éva
    22.    Simon Tünde
    23.    Sinkó Krisztina
    24.    Somlai Csilla
    25.    Szántó Piroska
    26.    Takács Noémi
    27.    Tanács Mónika
    28.    Vér Edina
    29.    Zádori Zsuzsanna
        
        
1992.        IV.C
Osztályfőnök:    Varga Józsefné
    1.    Annus Aranka
    2.    Bagi Éva
    3.    Bálint Viktória
    4.    Becherer Anikó
    5.    Farkas Zsuzsanna
    6.    Gergely Krisztina
    7.    Gila Zoltán
    8.    Herczeg Zsuzsanna
    9.    Hódi Gizella
    10.    Horváth Gabriella
    11.    Horváth Szilvia
    12.    Katona Edit
    13.    Kelemen Dominika
    14.    Keresi Szilvia
    15.    Kovács Zsolt
    16.    Miklós Balog Veronika
    17.    Mocsáry Mónika
    18.    Nagy Zsolt
    19.    Ötvös Ildikó
    20.    Papp Éva
    21.    Papp Róbert
    22.    Polgár Emőke
    23.    Szabados Éva
    24.    Szécsi Rita
    25.    Szekeres Gábor
    26.    Tanács László
    27.    Tanács Timea
    28.    Tóth Miléna
    29.    Varga Csilla
        
        
1992.        IV.D
Osztályfőnök:    dr. Oláhné dr. Koncz Margit
    1.    Bede Renáta
    2.    Biró Katalin
    3.    Csala Zsuzsanna
    4.    Csanálosi Márta
    5.    Dencs Zsolt
    6.    Gyüre Szilvia
    7.    Horváth Gergely
    8.    Illés Katalin
    9.    Illés Zsuzsanna
    10.    Juhász Tímea
    11.    Keller Péter
    12.    Kispéter Olga
    13.    Lintner Melitta
    14.    Magyar Nóra
    15.    Mayer Éva
    16.    Nagy Adrienn
    17.    Pálmai Antal
    18.    Piros Márta
    19.    Takács Judit
    20.    Tóth Péter
    21.    Varga Judit
    22.    Virágos Kis Edit
    23.    Viski Noémi
        
        
1992.        IV.ZM
Osztályfőnök:    Bolla Éva
    1.    Bódi Mónika
    2.    Czutor Ignác
    3.    Csikós Zita
    4.    Csomós Gyöngyi
    5.    Durkó Andrea
    6.    Fritz Rolf
    7.    Györe Emőke
    8.    István László
    9.    Kószó Gábor
    10.    Kunszeri Márta
    11.    Lakatos Béla
    12.    Megyes Andrea
    13.    Molnár Gábor
    14.    Pintér Vilmos
    15.    Sasi Ildikó
    16.    Szabó Tibor
    17.    Szente Hajnalka
    18.    Thurzó Edit
    19.    Tóth Erika
    20.    Törökgyörgy Magdolna
    21.    Uhrik Viktor
    22.    Varga Gábor
    23.    Vass Erika
        
        
1992.        IV.TM
Osztályfőnök:    dr. Pál Józsefné
    1.    Csizmarik Éva
    2.    Dinnyés Anikó
    3.    Gombai Szabolcs
    4.    Gyimóthy Barbara
    5.    Horváth Gábor
    6.    Jarábik Tünde
    7.    Juhász Katalin
    8.    Kopeczny Katalin
    9.    Major Roland
    10.    Varga József
        
        
1992.        IV.IM
Osztályfőnök:    Horváth Lajos
    1.    Almási Katalin
    2.    Ágoston Éva
    3.    Árvai Andrea
    4.    Bálint Tamara
    5.    Bánfi Mónika
    6.    Blaskó Kinga
    7.    Csomor Judit
    8.    Deák László
    9.    Dusek Andrea
    10.    Faragó Márta
    11.    Fekete Anetta
    12.    Hatvani Orsolya
    13.    Hámori Erika
    14.    Hetényi István
    15.    Kármán Orsolya
    16.    Kerti Tamás
    17.    Kisuti Ágnes
    18.    Köles Edit
    19.    Krámli Márta
    20.    Krisztin Mónika
    21.    Laczi Imre
    22.    Liliom Barbara
    23.    Márton Szilvia
    24.    Megyesi Andrea
    25.    Németh Erika
    26.    Orosz Klára
    27.    Pesti Ferenc
    28.    Putnoki Sándor
    29.    Sánta Tamás
    30.    Steigerwald Huba
    31.    Szabó Sándor
    32.    Szegedi János
    33.    Szentirmai Dóra
    34.    Tímár Elvira
    35.    Tokodi Gábor
    36.    Tóth Tímea
    37.    Traviczky Orsolya
    38.    Végh Mária

1993.        IV.A
Osztályfőnök:    Vasné dr. Medgyesi Piroska
    1.    Bacsa Erika
    2.    Balog Éva
    3.    Balogh Tamás
    4.    Becsei Orsolya
    5.    Csiszér Emőke
    6.    Csordás József
    7.    Deák Krisztina
    8.    Dombi Erzsébet
    9.    Faragó Ádám
    10.    Fónai Olimpia
    11.    Horváth Mária
    12.    Huszti Gabriella
    13.    Jáksó Klára
    14.    Jánossy Attila
    15.    Kenessey Anna
    16.    Komócsin László
    17.    Magyar Angéla
    18.    Máriás Réka
    19.    Máthé László
    20.    Miklós Judit
    21.    Ódry Attila
    22.    Ördög Róbert
    23.    Puskás Rita
    24.    Szegfű Ildikó
    25.    Szögi Zsolt
    26.    Tamás Gabriella
    27.    Tetljak Blanka
    28.    Tímár Krisztina
    29.    Torda Molnár Enikő
    30.    Tóth Henrietta
    31.    Uhercsák Tünde
    32.    Vass Virág
    33.    Vecsernyés Gábor
    34.    Vecsernyés Krisztina
    35.    Vőneki Mónika
        
        
1993.        IV.B
Osztályfőnök:    Nikolényiné Gáti Edit
    1.    Balogh Szivia
    2.    Beke Timea
    3.    Bodó Timea
    4.    Csipak Beáta
    5.    Csuka Dolli
    6.    Desits Andrea
    7.    Enzsel Ivett
    8.    Frank Ágnes
    9.    Gácsi Katalin
    10.    Gyóni Rita
    11.    Herendi Nóra
    12.    Horváth Anikó
    13.    Kiss Katalin
    14.    Kudász Ildikó
    15.    Kvak Ildikó
    16.    Mihók Tibor
    17.    Molnár Beáta
    18.    Nagy Netta
    19.    Ökrös Bernadett
    20.    Pál Attila
    21.    Papp Adrienn
    22.    Papp Orsolya
    23.    Rajnai Rita
    24.    Sebők P. Edit
    25.    Siklósi Zsófia
    26.    Simon H. Magdolna
    27.    Szabó Andrea
    28.    Székely Szűcs Levente
    29.    Szekeres Mária
    30.    Szűcs Barbara
    31.    Vinkler Réka
        
        
1993.        IV.C
Osztályfőnök:    dr. Kászony Attila
    1.    Annabring Szilvia
    2.    Boga Balázs
    3.    Borbola Ágnes
    4.    Borbola Márta
    5.    Csizmadia Éva
    6.    Elekes Klára
    7.    Fürtön Brigitta
    8.    Galgóczi Noémi
    9.    Gazdag Éva
    10.    Gyuris Anett
    11.    Hájas Inez
    12.    Halász Henrietta
    13.    Korom Bettina
    14.    Magyar Anita
    15.    Marques-Santo Imre
    16.    Miklós Timea
    17.    Molnár József
    18.    Nagy Nikoletta
    19.    Nagy Viktória
    20.    Ocskó Szabolcs
    21.    Ördög Leonóra
    22.    Papp Éva
    23.    Pelle Hortenzia
    24.    Pergajev Raisza
    25.    Pipicz Tünde
    26.    Poczai Zoltán
    27.    Rácz Irén
    28.    Sarkadi Katalin
    29.    Schwarz Anita
    30.    Szilágyi Katalin
    31.    Tandari Erika
    32.    Vas Ádám
    33.    Vas Zoltán
    34.    Vőneki Gábor
        
        
1993.        IV.D
Osztályfőnök:    Lénárt Ferenc
    1.    Ádok Marietta
    2.    Ádám Gyöngyi
    3.    Almási Sándor
    4.    Balogi Virág
    5.    Benyuska Richárd
    6.    Juhász Ferenc
    7.    Kállay Etelka
    8.    Kenessey Katalin
    9.    Király Rita
    10.    Kovács Gábor
    11.    Kovács Nikoletta
    12.    Ludányi Szivia
    13.    Mezey Tünde
    14.    Pesti Mónika
    15.    Petri Alexandra
    16.    Pósa Zsuzsanna
    17.    Somodi Erika
    18.    Sváby Enikő
    19.    Szilágyi Krisztina
    20.    Takács Gabriella
    21.    Tóth Adél
    22.    Tóth Anita
    23.    Tóth Ildikó
    24.    Tóth Tünde
    25.    Viczei Laura
    26.    Vígh Mercédesz
        
        
1993.        IV.ZM
Osztályfőnök:    Rigóné Hargitai Csilla
    1.    Ábrahám Márta
    2.    Baranyai György
    3.    Bereczki Julianna
    4.    Bereczki Mariann
    5.    Bódás Zsuzsanna
    6.    Buknicz Andrea
    7.    Bukovinszky Éva
    8.    Czirják Zoltán
    9.    Csányi Gabriella
    10.    Cseh Erika
    11.    Csikós Miklós
    12.    Gáspár Tamás
    13.    Hadháziy Ildikó
    14.    Hudák Csaba
    15.    Kacziba Éva
    16.    Kertész Ákos
    17.    Kis Anita
    18.    Kothencz Melinda
    19.    Kovács Timea
    20.    Krátky Richárd
    21.    Lauer Zsolt
    22.    Lestyán Timea
    23.    Molnár Beáta
    24.    Radics Miroslav
    25.    Sáfrán Bálint
    26.    Süli Zsuzsanna
    27.    Szélpál Krisztina
    28.    Tamás Katalin
    29.    Tóth Ágnes
    30.    Tóth Mónika
    31.    Tóth Nándor
    32.    Vida Edit
    33.    Németh Attila
    34.    Tóth Erika
        
        
1993.        IV.IM
Osztályfőnök:    Nyári Mariann
    1.    Bardócz Attila
    2.    Borbély Gábor
    3.    Deák Tibor
    4.    Dudás Barbara
    5.    Gajdács Szilvia
    6.    Gerecz Sarolta
    7.    Gönczi Anikó
    8.    Hajdú Edit
    9.    Jambrik Renáta
    10.    Juhász Edit
    11.    Katona Dóra
    12.    Kovács Anna
    13.    Krámli Magdolna
    14.    Lang Brigitta
    15.    Lantos Katalin
    16.    Lengyel Péter
    17.    Machalek Rebeka
    18.    Mészáros Edit
    19.    Miklós Anikó
    20.    Nagy Hajnalka
    21.    Nemes Timea
    22.    Roth Péter
    23.    Sárközi Zita
    24.    Sillye Zoltán Csaba
    25.    Simon Alexandra
    26.    Sztancsik János
    27.    Toman Pál
         

1994.        IV.A
Osztályfőnök:    Moyzes Károly
    1.    Balogh Anett
    2.    Balogh Katalin
    3.    Biacsi Mónika
    4.    Csókási Gabriella
    5.    Dósa-Rácz Szilvia
    6.    Demeter Edina
    7.    Dienes Árpád László
    8.    Dohány Szilvia
    9.    Faragó Áron
    10.    Fábián Mária
    11.    Ferenczi Károly
    12.    Géczi Szabolcs
    13.    Gégény Szilvia
    14.    Gyukin Dajána
    15.    Kertész Csilla
    16.    Maróti Katinka
    17.    Miklós Szilvia Anita
    18.    Nagy Edit
    19.    Papp Éva
    20.    Papy Krisztina
    21.    Pászka Csanád Zoltán
    22.    Pásztor Regina
    23.    Pintér Anikó
    24.    Pintér Zsuzsanna
    25.    Rózsa Viktória Erzsébet
    26.    Szabó Ildikó
    27.    Szabó Szilvia
    28.    Szántó Judit
    29.    Szelezsán Dénes István
    30.    Szoták Timea
    31.    Szörényi Emilia
    32.    Tanács Zsuzsanna
    33.    Újvári Éva
    34.    Varga Zsuzsanna
    35.    Virág Edina
        
        
1994.        IV.B
Osztályfőnök:    Dohány Gabriella
    1.    Bába Rozália
    2.    Bozsó Renáta
    3.    Busa Orsolya Janka
    4.    Droppa Timea
    5.    Gabnai Erika
    6.    Iritz Ágnes
    7.    Kertész Péter
    8.    Kovács Gabriella
    9.    Mészáros Titanilla
    10.    Monostori Anett
    11.    Németh Krisztina
    12.    Oláh Imre
    13.    Puskás Eszter
    14.    Somogyi Szilvia
    15.    Szalma Szilvia
    16.    Száraz Katalin
    17.    Szegfű Márta
    18.    Szép Ildikó
    19.    Szili Szabolcs
    20.    Tóth Beáta
    21.    Tombácz Róbert
    22.    Vizhányó Mária
    23.    Varró Andrea
    24.    Vén Boglárka
    25.    Visy Ágnes
        
        
1994.        IV.C
Osztályfőnök:    dr. Kászony Attila
    1.    Börcsök Katalin
    2.    Budai Péter
    3.    Csesznak Annamária
    4.    Dobcsányi Zsanett
    5.    Fiedler Judit
    6.    Füleki Endre
    7.    Fülöp Eszter
    8.    Goda Gabriella
    9.    Győri Krisztina
    10.    Hoppál Csilla
    11.    Joó Gábor
    12.    Kővágó Erika
    13.    Kalmár Mária
    14.    Kern Krisztina
    15.    Kispál Ágota
    16.    Kondrát Áron
    17.    Megyesi Rita
    18.    Miklós István
    19.    Nagy Attila
    20.    Nádházi Timea
    21.    Ördög Renáta
    22.    Paróczi Katalin
    23.    Péterfi István
    24.    Polner Kinga
    25.    Sisa Éva
    26.    Szűts Tamás
    27.    Szabó Ildikó
    28.    Szalma Zsuzsanna
    29.    Szekeres Rita
    30.    Tihanyi Petra
    31.    Tolnai Gábor
    32.    Várnagy Roland
    33.    Zádori Szabolcs
    34.    Zombori Zsuzsanna
        
        
1994.        IV.D
Osztályfőnök:    Bognár Sándor
    1.    Árva Nóra
    2.    Gárgyán Zita
    3.    Gecsei Zita
    4.    Hajósi Judit
    5.    Hofgesang Petra Zsuzsanna
    6.    Holczmann Helén
    7.    Holló Ákos
    8.    Horváth Bernadett
    9.    Jenei Anita Márta
    10.    Kónya Krisztina
    11.    Kerkápoly Réka
    12.    Kiss Ernő
    13.    Kovács Zita Orsolya
    14.    Lakatos Annamária
    15.    Magyar Sarolta Krisztina
    16.    Molnár Izabella
    17.    Molnár Magdolna
    18.    Oláh Andrea
    19.    Oláh Noémi
    20.    Ötvös Krisztina
    21.    Rádai Cecilia
    22.    Schád Edina Eszter
    23.    Szabó Krisztina Anikó
    24.    Száraz-Nagy Brigitta
    25.    Sztankovics Karolina Eszter
    26.    Sztanyó Rózsa
    27.    Török Adrienn Éva
    28.    Trischler Nóra
    29.    Virág Barbara Réka
        
        
1994.        IV.E
Osztályfőnök:    Szigeti Józsefné
    1.    Bakai Dóra
    2.    Becski Leonóra
    3.    Berényi Katalin
    4.    Danyi Andrea
    5.    Falusi Zita
    6.    Fekete Anna Edit
    7.    Ferenczi Beatrix
    8.    Gyulai Kata
    9.    Illés Szilvia
    10.    Jónás Ildikó
    11.    Jámbor Beáta
    12.    Kertész Anett
    13.    Kopasz Róbert
    14.    Koszka Ágnes Eszter
    15.    Kreisel Amarilla
    16.    Maximilián Tóth Rita
    17.    Malya Gabriella Zsuzsanna
    18.    Matuszka Tamás
    19.    Nagy Éva
    20.    Riesz Hermina
    21.    Sárközi Szilvia
    22.    Sövényházy Anna
    23.    Tóth Hajnalka
    24.    Török Anita
        
        
1994.         IV.F
Osztályfőnök:    Tóth V. Katalin
    1.    Balogh Erika Éva
    2.    Bánfi Katalin
    3.    Biró Szilvia
    4.    Botos Rita
    5.    Cseuz Gabriella
    6.    Forrai Krisztina Piroska
    7.    Horváth Krisztián Lajos
    8.    Hutton-Mills Julius Nicholas
    9.    Juhász Melinda
    10.    Kapás Krisztina
    11.    Kaposvári Norbert
    12.    Kis Anita
    13.    Kis-Sebestyén Beatrix
    14.    Kiss Ágnes Mariann
    15.    Makra Anikó
    16.    Nagy Györgyi
    17.    Pósa Zsuzsanna
    18.    Papp Ildikó
    19.    Rajtik Noémi
    20.    Rácz Viola
    21.    Reigl Imola Ildikó
    22.    Szabó Battancs Renáta
    23.    Takács Mónika
        
        
1994.        IV.ZM
Osztályfőnök:    Papp Katalin
    1.    Ábrahám Judit
    2.    Engi Györgyi
    3.    Ihnátyik Ildikó
    4.    Járvás Katalin
    5.    Kurucz Andrea
    6.    Kürti Katinka
    7.    Lajos István
    8.    Lázár Anita
    9.    Ludányi Eszter
    10.    Móricz Ágnes
    11.    Mosolygó Virág
    12.    Nagy Erika
    13.    Reményfy Judit
    14.    Somogyvári Péter
    15.    Szarka István
    16.    Szirtes Edina
    17.    Tihanyi Rita
    18.    Varga Laura
    19.    Visnyovszky Lilla
    20.    Zádori Édua Amarilla
        
        
1994.        IV.IM
Osztályfőnök:    Albert Erzsébet
    1.    Bánáti András
    2.    Csányi Katalin
    3.    Czeglédi Adél
    4.    Farkas Katalin
    5.    Farkas Mariann
    6.    Fejérvári Gergely Miklós
    7.    Feketű Boglárka
    8.    Földvári Blanka
    9.    Garay Márta
    10.    Hamar Edina
    11.    Hegedűs István
    12.    Ipacs Hajnalka
    13.    Kelemen Csilla
    14.    Kiss Gábor
    15.    Kiss Ildikó
    16.    Korcsok Zoltán
    17.    Lang Krisztina
    18.    Makk Péter
    19.    Mityók Éva
    20.    Pártos Eszter
    21.    Porkoláb Magdolna
    22.    Pothorszki Szilvia
    23.    Simor Márton
    24.    Sipos Judit
    25.    Tamás Lívia
    26.    Varga Réka
    27.    Véninger Péter
    28.    Vincze Gyöngyvér
    29.    Vincze Mária
    30.    Vincze Zita

 

1995.        IV.A
Osztályfőnök:    Kovács Benedekné
    1.    Anger Zsuzsanna
    2.    Ábrahám Csaba
    3.    Batki Anikó
    4.    Bárkányi Andrea
    5.    Beke Miklós
    6.    Bogácsi Anett
    7.    Boros Fatime
    8.    Borzi Alexa
    9.    Dienes Athéné
    10.    Eller Éva
    11.    Flórián Ildikó
    12.    Fohsz Orsolya
    13.    Halász Beáta
    14.    Hegedüs Nóra
    15.    Herbel Krisztina
    16.    Juhász Gabriella
    17.    Kis Molnár Edit
    18.    Kiss Andrea
    19.    Kiss Dániel
    20.    Kiss Nikoletta
    21.    Kiss Tibor
    22.    Korom Kinga
    23.    László Marianna
    24.    Saja Magdolna
    25.    Sári Zsuzsanna
    26.    Tóth-Mádi Attila
    27.    Tirk István
        
        
1995.        IV.B
Osztályfőnök:    Beke Éva
    1.    Ábrahám Judit
    2.    Balogh Jenő
    3.    Barna István
    4.    Csúcs Áron
    5.    Deme László
    6.    Guczi Mónika
    7.    Gyüge Szilvia
    8.    Juhász Olga
    9.    Lovai Róbert
    10.    Ludman Timea
    11.    Módra Magdolna
    12.    Máriás Leontina
    13.    Milassin Levente
    14.    Molnár Ágnes
    15.    Nagy Zita
    16.    Nováki Szilvia
    17.    Ökrös Babett
    18.    Pál Zoltán
    19.    Pintér Dóra
    20.    Somossy Médea
    21.    Szüts Ildikó
    22.    Szerencsés Katalin
    23.    Sznyida Barbara
    24.    Szwaczkiewicz Anita
    25.    Török Orsolya
    26.    Zónai Márta
        
        
1995.        IV.C
Osztályfőnök:    Horváthné Szabó Éva
        dr. Oláhné dr. Koncz Margit
    1.    Benke Józsa Viktória
    2.    Besenyei Márta Gabriella
    3.    Bitó Krisztián
    4.    Bonifert Ferenc
    5.    Börcsök Mária Beáta
    6.    Csamangó Gabriella
    7.    Cserép Gábor
    8.    Csécsi Katalin
    9.    Csonka Antal
    10.    Czapár Andrea
    11.    Dancsó Timea
    12.    Dörmő Nóra
    13.    Farkas Dániel
    14.    Farkas Péter
    15.    Fodor Ildikó
    16.    Hóza Ágnes
    17.    Havasi Katalin
    18.    Karády Krisztián
    19.    Kárpáti Orsolya
    20.    Kerek Timea Éva
    21.    Kocsi Adrienn
    22.    Koncz Andrea
    23.    Kopasz Ágnes
    24.    Krebs András
    25.    Lázár Levente
    26.    Madarász László
    27.    Majdán Krisztina
    28.    Maróti Rita
    29.    Márton Gergő
    30.    Nagy Éva
    31.    Nemes Boglárka
    32.    Nezdei Lilla
    33.    Solymosy Boglárka
    34.    Szerencsei Ildikó
    35.    Varga Gyöngyi
    36.    Verebély Balázs
    37.    Veres Péter
        
        
1995.        IV.D
Osztályfőnök:    Medgyesi Sándor
    1.    Asztalos Andrea
    2.    Biró Eliza
    3.    Batki Ágnes
    4.    Beke Ágnes
    5.    Csányi Eszter
    6.    Csordás Gábor
    7.    Csöre Ágnes
    8.    Dencs Béla Zsolt
    9.    Faragó Eszter
    10.    Flock Barbara
    11.    Gajdán Bálint
    12.    Garai Zsolt
    13.    Gál Alexa
    14.    Gombos Erzsébet
    15.    Gondi Renáta
    16.    Gyarmati Anikó
    17.    Hajó Edina
    18.    Halász Katalin
    19.    Jánossy Izabella
    20.    Joó Gabriella
    21.    Kiss Róbert Károly
    22.    Koncz Erika
    23.    Korom Szilvia
    24.    Kovács Krisztina
    25.    Nagypál Márta
    26.    Ördögh Réka
    27.    Petri Katalin
    28.    Rádai Ágota
    29.    Sermann Eszter
    30.    Szarvas Árpád
    31.    Szörényi Árpád
    32.    Sztász Mariann
    33.    Takó Nikoletta
    34.    Tamás Zsolt
    35.    Varga Zsuzsanna
    36.    Veidner Valéria
        
        
1995.        IV.ZM
Osztályfőnök:    Rákos Magdolna
    1.    Andrási Gertúd
    2.    Balázs György
    3.    Barnácz Erzsébet
    4.    Berta László
    5.    Bódás Ágnes
    6.    Bolla Julianna
    7.    Hlubina Nóra
    8.    Hudák János
    9.    Ivanics Anett
    10.    Joó Nikoletta
    11.    Megyes Krisztina
    12.    Mihály Erna
    13.    Nádasy Eszter
    14.    Nyári Orsolya
    15.    Papp Szilvia
    16.    Perneczky Gábor
    17.    Péter Timea
    18.    Rákai András
    19.    Simon Krisztina
    20.    Szaniszló Richár
    21.    Szelezsán Beáta
    22.    Tóth Margit Judit
    23.    Tarjányi Margit
    24.    Uhrmann Zsuzsanna
    25.    Varga Donát


1995.        IV.IM
Osztályfőnök:    Förgeteg Szilveszter
    1.    Ábrahám István
    2.    Borsos Róbert
    3.    Bottos Boglárka
    4.    Csatlós Barbara
    5.    Deák Zsuzsanna
    6.    Friss Ilona
    7.    Gubis Adrienn
    8.    Honti Rita
    9.    Horváth Zoltán
    10.    Jószai Katalin
    11.    Kasza Magdolna
    12.    Kálmán Szilvia
    13.    Kiss Anikó
    14.    Kovács Benedek
    15.    Kovács Zsigmond
    16.    Lenkefi Zoltán
    17.    Lovas Gábor
    18.    Maglóczki Diána Katalin
    19.    Marton Kinga
    20.    Nagy Attila
    21.    Nagy Helga Petra
    22.    Pálinkás Mariann
    23.    Pelle Rita
    24.    Petróczki Dóra
    25.    Porkoláb Károly
    26.    Rejka Erika
    27.    Szabó Norbert
    28.    Tóth István
    29.    Valkai Ildikó
    30.    Varga Krisztina
    31.    Varga Timea
    32.    Vollmuth Krisztián
    33.    Zana Krisztián

1996.        IV.A
Osztályfőnök:    dr. Pál Józsefné
    1.    Balogh Beáta
    2.    Bite Zsuzsanna
    3.    Feil Adrienn
    4.    Fodor Zita
    5.    Forrai Csilla
    6.    Herendi Anett
    7.    Hingl Anita
    8.    Horváth Márta
    9.    Kocsis László
    10.    Lévai Bernadett
    11.    Limpek Ágnes
    12.    Maróti Melinda
    13.    Mészáros Szilvia
    14.    Minorics Renáta
    15.    Ördög Szilvia
    16.    Palágyi Bálint
    17.    Sugár Katalin
    18.    Szász László
    19.    Szélpál Renáta
    20.    Széplaki Orsolya
    21.    Tanács Magdolna
    22.    Törökgyörgy Melinda
    23.    Zádori Edit


1996.        IV.B
Osztályfőnök:    Iglói Béla
    1.    Bősi Ferenc
    2.    Börcsök Anita
    3.    Börcsök Katalin
    4.    Böröcz Szilvia
    5.    Csonka Nikolett
    6.    Erdősi Éva
    7.    Fodor Bernadett
    8.    Gabnai Szilvia
    9.    Gábor Anita Xénia
    10.    Hódi Teréz
    11.    Hegedűs Dóra Ágnes
    12.    Hegyközi Bálint
    13.    Jászay Tamás
    14.    Kószó Andrea
    15.    Keller Kornél Ádám
    16.    Keresztes Erika
    17.    Kiss Eszter
    18.    Kiss Orsolya
    19.    Kürti Anikó
    20.    Lukács Anita
    21.    Németh Renáta
    22.    Pipicz Endre Ákos
    23.    Pozsonyi Krisztina
    24.    Szekeres Krisztina
    25.    Tóth Andrea Judit
    26.    Tóth Viktor
    27.    Urszuly Katalin
    28.    Vörös Máté Zoltán


1996.        IV.C
Osztályfőnök:    Várszegi Jánosné
    1.    Apró György
    2.    Ágh Róbert
    3.    Bús Gabriella
    4.    Bata Anikó
    5.    Bihari Gábor
    6.    Bodó Alexandra
    7.    Dudás Gyula
    8.    Erdei Csilla
    9.    Erdélyi Evelyn
    10.    Faredin Enikő
    11.    Gábor Anikó
    12.    Hampel János
    13.    Hodács János
    14.    Jójárt Ágnes
    15.    Kókai Dániel
    16.    Kardos Krisztina
    17.    Katona Róbert
    18.    Kovács Adrienn
    19.    Lőrincz Laura
    20.    Molnár Erik
    21.    Nehéz Bernadett
    22.    Onodi Gabriella
    23.    Ördög Andrea
    24.    Papdi Anita
    25.    Sajtos Bettina
    26.    Szögi Mónika
    27.    Tóth Mónika
    28.    Túri Marianna
    29.    Ungi Margit
    30.    Varga Enikő
    31.    Sas Lívia
    32.    Vető Orsolya
    33.    Wilhelm Adél


1996.        IV.D
Osztályfőnök:    Bartáné Németh Ilona
    1.    Ács Gábor
    2.    Báder Mária
    3.    Bárkányi Kornél
    4.    Benkő Erika
    5.    Boczka Andrea Ilona
    6.    Bodor Csaba
    7.    Cziszár Zoltán
    8.    Czirják Katalin
    9.    Dennert Árpád
    10.    Füleki Lívia
    11.    Gaszner Boglárka
    12.    Gyömbér Eszter
    13.    Horváth Tamás
    14.    Kocsis Veronika
    15.    Koczkás Réka
    16.    Makra Orsolya
    17.    Oberst Ágnes
    18.    Óré Enikő
    19.    Rószahegyi Éva
    20.    Rákos Zoltán
    21.    Szalai Zsolt
    22.    Szilágyi Csaba
    23.    Tóth Enikő
    24.    Tóth Gabriella
    25.    Tóth Lénárd László
    26.    Takács Emőke
    27.    Török Zsolt
    28.    Varga Krisztina


1996.        IV.ZM
Osztályfőnök:    Bádonyiné Nagy Ilona
    1.    Békefi Lilla
    2.    Budai Zoltán
    3.    Faragó Edina Éva
    4.    Gál Gabriella
    5.    Gilinger Piroska
    6.    Gyivicsán György
    7.    Lepahin Katalin Margit
    8.    Molnár Szabolcs
    9.    Pintér Boglárka Judit
    10.    Rubicsek Ádám
    11.    Soós Brigitta
    12.    Szűcs Gábor Máté
    13.    Tóth Margit
    14.    Tóth Mária
    15.    Tóth Valéria
    16.    Ulviczki Györgyi
    17.    Valasek Szilvia
    18.    Vári Ivett
    19.    Várnagy Katalin


1996.        IV.TM
Osztályfőnök:    Keresztiné Zsótér Éva
    1.    Ács Vivienn
    2.    Becze Mónika
    3.    Beláncsity Deszánka
    4.    Csete Melinda
    5.    Czeglédi Eszter
    6.    Farkas Szonja
    7.    Hankó Judit
    8.    Hrabovszky Zsolt
    9.    Juhász Attila
    10.    Kakuja Izabella
    11.    Maróti Szilvia
    12.    Maros Ákos
    13.    Oláh Rita
    14.    Ördögh Annamária
    15.    Pál Ildikó
    16.    Szabó Károly
    17.    Szabó Zsófia


1996.        IV.IM
Osztályfőnök:    Kiss András
    1.    Balla Jenő
    2.    Bakra Melinda
    3.    Bánfi Gábor
    4.    Blaha Magdolna
    5.    Csamangó Melinda
    6.    Dóczi Henrietta
    7.    Dani Gizella
    8.    Farkas Rita
    9.    Fekete Dániel
    10.    Fodor Kornélia
    11.    Fontos Rómeó
    12.    György Gabriella
    13.    Hamza Borbála
    14.    Hannibál Katalin
    15.    Heszler Ildikó
    16.    Joó Tamás
    17.    Kékes Réka
    18.    Kiss Balázs
    19.    Knyihár Amarilla
    20.    Kovács Anita
    21.    Köblös Zsuzsanna
    22.    Molnár Ágnes Eszter
    23.    Mucsi Róbert
    24.    Rácz Mária
    25.    Rébék Nagy Lysann
    26.    Rovó Adrienne
    27.    Rutai Enikő
    28.    Sebestyén Péter
    29.    Szentirmai Zsuzsanna
    30.    Timkó Bíborka
    31.    Ugri Ágnes

1997.        12.A
Osztályfőnök:    Tóth Lászlóné
    1.    Bacskai Viktória
    2.    Belopotczky Márta
    3.    Boros Andrea
    4.    Bozóki Nóra
    5.    Csőke Sarolta
    6.    Dudás Nikolett
    7.    Farkas Szilvia
    8.    Halász Tímea
    9.    Hegedűs Beáta
    10.    Horváth Hajnalka
    11.    Hotorán Tímea
    12.    Kószó Andrea
    13.    Kutas Edit Réka
    14.    Novák Éva
    15.    Lucz Andrien
    16.    Martonosi Anita
    17.    Serman Gabriella
    18.    Striho Krisztina
    19.    Szűcs Simon
    20.    Tapaszó Magdolna
    21.    Thirring Anita
    22.    Thirk Anita
    23.    Veress Éva
    24.    Zsiga Krisztina

1997.        12.B
Osztályfőnök:    Vasné dr. Medgyesi Piroska
    1.    Ábrahám Barbara
    2.    Apáti-Kiss Szilvia
    3.    Baráth Ottó
    4.    Bárkányi ildikó
    5.    Barta Viktória
    6.    Bata Zsolt István
    7.    Bereczky Diána
    8.    Boros Ildikó
    9.    Butora Mónika
    10.    Búza Kornélia
    11.    Dancsó Angéla
    12.    Frányó Andrea
    13.    Gáli Barbara
    14.    Kilb Tamás
    15.    Kiss Katalin
    16.    Kiss Petronella
    17.    Kulácska Anna
    18.    Martonosi Éva
    19.    Mester Ágnes
    20.    Mojzes Petra
    21.    Návai László
    22.    Novák Éva
    23.    Papp Andrea
    24.    Szabó Szilvia
    25.    Szécsi Beatrix
    26.    Tóth Tibor

1997.        12.C
Osztályfőnök:    Lénárt Ferenc
    1.    Altordai Zita
    2.    Ambrus Rita
    3.    Bajorhegyi Tünde
    4.    Bánfi Péter
    5.    Erdélyi Tünde
    6.    Fritz Gyöngyi
    7.    Göblös Szabolcs
    8.    Gömöri Diana
    9.    Hollós Edit
    10.    Horváth Gabriella
    11.    Horváth Tímea Magdolna
    12.    Ilosvay Péter Dániel
    13.    Juhász Judit
    14.    Kalapis Eszter
    15.    Kálmán Péter Ádám
    16.    Kis Andrea
    17.    Kosik Edit
    18.    Leány Anikó
    19.    Malatinszky Ákos
    20.    Nagy Gábor
    21.    Papp Nóra
    22.    Poharelec Hajnalka
    23.    Tóth Sára Katalin
    24.    Torma Péter
    25.    Tölgyessy Dorottya
    26.    Varga Hedvig
    27.    Vastag Anasztázia
    28.    Veres Gábor
    29.    Zombori Zoltán

1997.        12.D
Osztályfőnök:    Mácsai Ilona
    1.    Bucsai Edina Beatrix
    2.    Fülöp Viktória
    3.    Gyuris Zsuzsanna
    4.    Hollender Szilvia
    5.    Horváth Péter
    6.    József Nóra
    7.    Katona Bianka
    8.    Kun Ildikó
    9.    Lavner András
    10.    Lévay Endre
    11.    Paprika Natasa
    12.    Sándor Viktória
    13.    Szabó Zsófia
    14.    Szász Mária Boglárka

1997.        12. Zm.
Osztályfőnök:    Bolla Éva
    1.    Ábrahám Bence
    2.    Ágost Gabriella
    3.    Fetzer Péter
    4.    Gyovai Andrea
    5.    Januj Anna
    6.    Joó Szabolcs
    7.    Joób Gergely
    8.    Keresztes Eszter
    9.    Kerényi Mariann
    10.    Klement Alíz
    11.    Lang János
    12.    Lazók Boglárka
    13.    Módra Elvira
    14.    Mihalics János
    15.    Novák Éva
    16.    Pusztai Anikó
    17.    Schmidt László
    18.    Szászik Melinda
    19.    Szomor István
    20.    Ujlaky Dorottya
    21.    Varga Diána

1997.        12. Ipm.
Osztályfőnök:    Moró Andrásné
    1.    Bali Zsuzsanna
    2.    Balyi Petra
    3.    Bara Ákos Dániel
    4.    Csányi Petra Judit
    5.    Csemnliczky Dávid
    6.    Dányi Melinda
    7.    Eke Mónika Tímea
    8.    Frankó Lilla
    9.    Györgyfi Róbert
    10.    Halla Tibor
    11.    Horváth Ágnes
    12.    Horváth Gábor
    13.    Horváth Réka Piroska
    14.    Iványi Árpád
    15.    Kazár Fatima
    16.    Keményvári Gábor
    17.    Kovács 1 Anita
    18.    Kovács 2 Anita
    19.    Kucsora Márta
    20.    Lonovics Zoltán László
    21.    Matevics Éva
    22.    Menyhárt Gergő
    23.    Molnár István
    24.    Nagy István
    25.    Nagy Péter
    26.    Nádas Tibor
    27.    Návai Vera
    28.    Polyák Péter
    29.    Szabó Zsanett Zsuzsanna
    30.    Szombathelyi Ágnes
    31.    Tóth Miklós
    32.    Tichy Béla
    33.    Varga Viktória
    34.    Weigert Miklós

1998.        12.A
Osztályfőnök:    Bognár Sándor
    1.    Benkö Márta
    2.    Bucsai Márta
    3.    Faragó Eszter
    4.    Gombos Katalin
    5.    Gyenes Szilvia
    6.    Gyurkovics Henrik
    7.    Hódi Ágnes
    8.    Illési Renáta
    9.    Kalmár Balázs
    10.    Kun Violetta
    11.    Matuz Erzsébet
    12.    Mészáros Péter
    13.    Murányi Anita
    14.    Nacsa Zsanett Helga
    15.    Örhalmi Beatrix
    16.    Petrócki Szilvia
    17.    Samu Szilvia
    18.    Szabó Anita
    19.    Szalma Ádám
    20.    Torzsa Tímea
    21.    Veres Zsuzsanna

1998.        12.B
Osztályfőnök:    Dohány Edit
    1.    Agonás Dóra
    2.    Árva Rita
    3.    Ballabás Anita Joanna
    4.    Baricz Anna
    5.    Borbély Ágnes
    6.    Bozó Szilvia
    7.    Börcsök Melinda
    8.    Buruzs Balázs
    9.    Csányi Katalin
    10.    Gáspár Emöke
    11.    Giliga Tímea
    12.    Gut Karola
    13.    Hegedűs Gábor
    14.    Holecska Katalin
    15.    Jósvai Ágnes
    16.    Józsik Gabriella Márta
    17.    Kónya Judit
    18.    Katona Andrea
    19.    Kéri Edina
    20.    Kiss Dóra
    21.    Lajtár Líviusz
    22.    Lénárd Zsanett
    23.    Márkus István
    24.    Nagy-Czirok Noémi
    25.    Nagyihály Krisztina
    26.    Samu Anett
    27.    Sáricz Brigitta
    28.    Strifler Enikö
    29.    Szüts Gabriella Anna
    30.    Szabó Katalin
    31.    Toroczkai Kinga
    32.    Vízhányó Emöke
    33.    Varga Gergely
    34.    Varga Ivett

1998.        12.C
Osztályfőnök:    Dr. Kovács Józsefné
    1.    Aszalós Andrea
    2.    Bors Melinda
    3.    Brinkus Helga
    4.    Dezső Kornélia
    5.    Domány Anikó
    6.    Gellé Ágnes
    7.    Jenei Anikó
    8.    Kalmár Tímea
    9.    Kárpáti Zsuzsa
    10.    Kocsis Erika
    11.    Kormos Bernadett
    12.    Nagy Izabella
    13.    Nagy Zoltán
    14.    Németh Éva Katalin
    15.    Papdi Nikolett
    16.    Pocsai Tamás
    17.    Retek Brigitta
    18.    Révész Gabriella
    19.    Szél Ágnes
    20.    Tóth Zsuzsanna
    21.    Varga Edit

1998.        12.D
Osztályfőnök:    Bohus Mihályné
    1.    Bódi Géza
    2.    Bähr Katalin
    3.    Kakuszi Lilla
    4.    Katona Tamás
    5.    Kónya Rita
    6.    Kossa Izabella
    7.    Kovács Gábor
    8.    Lakatos Diána
    9.    Mátyus Katinka
    10.    Miskolczi Szabolcs
    11.    Mojzes Dominika
    12.    Mojzes Erika
    13.    Szecsődi Dániel
    14.    Szegedi Péter
    15.    Novák Éva
    16.    Tökölyi Réka
    17.    Urbán Melanie
    18.    Urbán Nicole
    19.    Vécsei Béla

1998.        12.E
Osztályfőnök:    Dr. Kászony Attila
    1.    Benkö Ágnes
    2.    Czmarko László
    3.    Dobos Zachán Kinga
    4.    Fürge Mónika
    5.    Gyuris Adrienn Éva
    6.    Horváth Katalin
    7.    Imri Ildikó
    8.    Juhász Csaba
    9.    Kőhalmi Dóra
    10.    Keresztúri Lilla Ágnes
    11.    Koncsek Krisztina Judit
    12.    Kothencz Edit
    13.    Kovács Erika
    14.    Novák Éva
    15.    Miklós Judit
    16.    Raisz Péter
    17.    Rapcsányi Nikolett Anna
    18.    Sárkány Edit Katalin
    19.    Szőke Amarilla
    20.    Szeles Zita
    21.    Szécsi Szilvia Judit
    22.    Széll Kinga
    23.    Tomalik Ágnes
    24.    Veres Andrea
    25.    Zelei Balász
    26.    Zsiga Beáta

1998.        12.F
Osztályfőnök:    Moyzes Károly
    1.    Agócs Erika
    2.    Balog Helga
    3.    Berényi Olga
    4.    Bilicki Kornélia
    5.    Bodó Anita
    6.    Boros Patrícia
    7.    Darázs Beatrix Mónika
    8.    Forrai Anikó
    9.    Görög Gabriella
    10.    Gulyás Zita
    11.    Hidvégi Bernadett
    12.    Horvát Lívia
    13.    Hudák Anna
    14.    Novák Éva
    15.    Joó Piroska
    16.    Kócsó Annamária
    17.    Kabát Noémi
    18.    Károlyi Krisztina
    19.    Keresztúry Éva
    20.    Király Orsolya
    21.    Kiss István
    22.    Kis Júlia
    23.    Laczi Mariann
    24.    Ludányi Zsuzsanna
    25.    Móra Anita
    26.    Papp Krisztina
    27.    Pálvölgyi Rita
    28.    Rechtenwald Kristóf
    29.    Szögi Andrea
    30.    Tóth Péter
    31.    Tolnay Adrienn
    32.    Vas Edit
    33.    Vecsernyés Renáta
    34.    Vetró Julianna

1998.        12. Zm.
Osztályfőnök:    Dr. Kamarás Gáborné
    1.    Antal Mónika
    2.    Bagi Hajnalka
    3.    Bús Mónika
    4.    Csernai Ágnes
    5.    Farkas Béla
    6.    Fliszár Vivienn Barbara
    7.    Hamza Barbara
    8.    Havasi Tamás
    9.    Károlyi Éva
    10.    Keszthelyi Anett
    11.    Kirschner Zsuzsa
    12.    Kovács Nikoletta
    13.    Krizsik Emma
    14.    Novák Éva
    15.    Molnár Marcell
    16.    Pako Attila
    17.    Rácz Rita Franciska
    18.    Sári Timea
    19.    Seres Anna
    20.    Sonkovics Loránd
    21.    Szőke Anikó
    22.    Tóth Gergely
    23.    Tóth Orsolya
    24.    Vincze Gabriella

1998.        12. Ipm.
Osztályfőnök:    Balázsné Májer Márta
    1.    Ács-Kovács Marietta
    2.    Czeglédi Anita
    3.    Dunai Edit
    4.    Fejes Gergő
    5.    Fodor Attila
    6.    Járvás Éva Ildikó
    7.    Kardos Ildikó
    8.    Katkó Izabella
    9.    Kárpáti Zsuzsanna
    10.    Kiss Beáta
    11.    Kocsis Zsuzsa
    12.    Kovács Nóra
    13.    Lantos Miklós
    14.    Novák Éva
    15.    Noel Szilvia
    16.    Oltványi Klára
    17.    Pataki Dávid
    18.    Pásztor Petra Julianna
    19.    Szalay Renáta
    20.    Székács Adrienn
    21.    Szép Katalin
    22.    Szilágyi Boglárka
    23.    Temesi Annamária
    24.    Urbán Katalin
    25.    Varga Erika
    26.    Vincze Aliz

1999.        12.A
Osztályfőnök:    Medgyesi Sándor
    1.    Apró László
    2.    Aradi Eszter
    3.    Árkus Judit
    4.    Bella Mária
    5.    Bistyei Gergely
    6.    Bozsányi Ilona
    7.    Butora Annamária
    8.    Daróczi Anita
    9.    Föglein Klára
    10.    Gera Márta
    11.    Halász Orsolya
    12.    Kelemen Imola
    13.    Király Márta
    14.    Novák Éva
    15.    Lestyán Réka
    16.    Molnár Krisztina
    17.    Nagy Judit
    18.    Nagy Katalin
    19.    Óvári Izabella
    20.    Patak Attila
    21.    Sípos Márta
    22.    Tas Péter
    23.    Török Anikó

1999.        12.B
Osztályfőnök:    Vasné dr. Medgyesi Piroska
    1.    Angeli Nóra
    2.    Barta Anna
    3.    Barta Berényi Krisztián
    4.    Bodó Erika
    5.    Börcsök Viktoria
    6.    Csipai Brigitta
    7.    Farkas Klára
    8.    Fodor Zita
    9.    Földvári Ágnes
    10.    GálfiMónika
    11.    Görög Regina
    12.    Hegyközi Zsuzsanna
    13.    Joó Patrik
    14.    Novák Éva
    15.    Kossuth Zsuzsa
    16.    Kószó Zsuzsanna
    17.    Markó Csaba
    18.    Mátrai Mónika
    19.    Seres István
    20.    Szabó Zoltán
    21.    Tóth Erika
    22.    Tóth Géza
    23.    Varga Gábor
    24.    Varga Márk
    25.    Vas László
    26.    Vass Ibolya
    27.    Veszelovszki Brigitta
    28.    Zónai Valéria

1999.        12.C
Osztályfőnök:    Lovasné Bartha Edit
    1.    Ábrahám Klaudia
    2.    Ágoston Dóra Krisztina
    3.    Angyal Lajos
    4.    Bakos Beáta
    5.    Bakos Csilla
    6.    Beszedics Otília
    7.    Czene Zoltán
    8.    Demkó György
    9.    Hatvani Zsolt
    10.    Horváth Anna
    11.    Horváth Varga Mónika
    12.    Kemenczei Katalin
    13.    Lantos Rita
    14.    Maczák Balázs
    15.    Makra Elzita
    16.    Máthé Ágnes
    17.    Mohos Erika
    18.    Molnár Viola
    19.    Nagy Beáta
    20.    Nagy Dávid
    21.    Oláh Zsuzsanna
    22.    Raisz Réka
    23.    Sári Szilvia
    24.    Sárközi Lilla
    25.    Silay Ágnes
    26.    Stefanik Márta
    27.    Szalay Balázs
    28.    Varsányi Judit
    29.    Várvölgyi Csaba

1999.        12.D
Osztályfőnök:    Lovász Márta
    1.    Acsai Attila
    2.    Balog Sára
    3.    Börcsök Tímea
    4.    Fejes Katalin
    5.    Kafka Anita
    6.    Király László
    7.    Korom Alexandra
    8.    Lakatos Diána
    9.    Nagy-Dani Mariann
    10.    Petróczy Zsuzsanna
    11.    Sári Barnabás
    12.    Szabó Marianna
    13.    Takács Attila
    14.    Novák Éva
    15.    Üveges Zsuzsanna
    16.    Varga Éva
    17.    Varga Virág
    18.    Vécsei György

1999.        12. Zm.
Osztályfőnök:    Rigóné Hargitai Csilla
    1.    Bedő Boglárka Éva
    2.    Bíbok Róbert
    3.    Böjti Henriett
    4.    Börcsök Beatrix
    5.    Brezovai Zsuzsanna
    6.    Erős Edina
    7.    Kerner Mariann
    8.    Keszera Éva
    9.    Klebniczky György
    10.    Kolláti Linda
    11.    Lengyel Dominika
    12.    Pernerczky Balázs
    13.    Ritter Csaba
    14.    Sebő Csilla
    15.    Szabady Magdolna
    16.    Szalai Krisztián
    17.    Szecsődi Balázs
    18.    Szücs Diána

1999.        12. Ipm.
Osztályfőnök:    Varga Magdolna
    1.    Balázsfi Bálint
    2.    Dér Viktória
    3.    Dombi Vera
    4.    Engler András
    5.    Ézsiás Ágnes
    6.    Fejér Viola
    7.    Fodor Katalin Dóra
    8.    Forgó Nikolett
    9.    Földes Péter
    10.    Gyurik Ildikó
    11.    Hegedűs Edina
    12.    Kassai Anita
    13.    Kordás Tímea
    14.    Novák Éva
    15.    Krasznai Gábor
    16.    Kristó Attila
    17.    Mészáros Szilvia
    18.    Misinszki Zoltán
    19.    Nagy Balázs
    20.    Nagy László
    21.    Papp Katalin
    22.    Podhraczky Tamás Márió
    23.    Pósa Natasa
    24.    Pusztai Virág
    25.    Rácz Katalin
    26.    Tóth István
    27.    Triznyai Ágnes
    28.    Turcsik Anita
    29.    Vincze Patrícia

2000.        12.A
Osztályfőnök:    Szigeti Józsefné
    1.    Balasi Dániel
    2.    Balog Eszter
    3.    Csonka Miklós
    4.    Csőke Emese
    5.    Dorogi Edit
    6.    Elekes Gabriella
    7.    Jeremiás Dezső
    8.    Juhas Éva
    9.    Juhász Réka
    10.    Kádár Zsuzsa
    11.    Kanalas Gábor
    12.    Kiri Krisztina
    13.    Kiss Anikó
    14.    Novák Éva
    15.    Kozári Ákos Róbert
    16.    Lajkó Nikolett
    17.    Molnár Szabolcs
    18.    Nagy Ágnes
    19.    Pellek Borbála
    20.    Pesti Anita
    21.    Sebők Balázs
    22.    Sebők Szilvia
    23.    Szabó György
    24.    Szöllösi Edit
    25.    Tóth László
    26.    Ugri Ildikó
    27.    Ugri Zsuzsanna
    28.    Vámosi Szabolcs
    29.    Varga Zsolt Csanád
    30.    Wenner Dávid Bálint
    31.    Zsikai Ágnes

2000.        12.B
Osztályfőnök:    Dohány Gabriella
    1.    Ale Krisztina
    2.    Árendás Edit
    3.    Dékány Beatrix
    4.    Erős Péter
    5.    Horváth Donáth
    6.    Kiss Zsuzsanna
    7.    Klein Balázs
    8.    Kohán Dávid
    9.    Konkoly Gizella Teréz
    10.    Korom Katalin
    11.    Kovács Regina
    12.    Kőfalvi Gabriella
    13.    Makai Tamás
    14.    Novák Éva
    15.    Pados Katalin
    16.    Pusker Viktória
    17.    Simon Annamária
    18.    Szilágyi Timea
    19.    Szűcs Mariann
    20.    Takács Andrea Timea
    21.    Terhes Melinda
    22.    Vági László
    23.    Valkai Anna
    24.    Vámos Enikő
    25.    Vitális Otilia
    26.    Zádori Zsuzsanna
    27.    Zámbó Krisztina

2000.        12.C
Osztályfőnök:     Rauscher Alexandra
    1.    Bakos Renáta Vanda
    2.    Barczány Berta Erika
    3.    Botyánszki Szilvia
    4.    Dombi József Dániel
    5.    Godó Eszter Nóra
    6.    Harcsás Zita
    7.    Kalmár Orsolya
    8.    Kiss Katalin
    9.    Klépity Alíz
    10.    Kovács Zsuzsanna
    11.    Kovács Ágnes
    12.    Nagy Edit
    13.    Nagy Károly
    14.    Nagy Miklós Tibor
    15.    Novák Éva
    16.    Nyári Tímea
    17.    Orosz Balázs
    18.    Pályi Krisztián Béla
    19.    Petre Tímea
    20.    Pigniczky Zsanett
    21.    Pribelszki Katalin
    22.    Radnai Hédi
    23.    Sebők Andrea
    24.    Szűcs Anita
    25.    Takács Erzsébet
    26.    Török Sarolta

2000.        12.D
Osztályfőnök:    Dr. Kászony Attiláné
    1.    Ábrahám Szilvia
    2.    Babarczi Annamária Marica
    3.    Baricz Ágnes
    4.    Belák Bernadett
    5.    Berkecz Zoltán
    6.    Budavári Gergely
    7.    Dobó Odett Ibolya
    8.    Dumitrascu Vlad Mihály
    9.    Halász Attila
    10.    Hegedüs Norbert
    11.    Hegyi Zsuzsa
    12.    Jedlinszki Nikoletta
    13.    Kakuszi Kinga
    14.    Novák Éva
    15.    Kónya Alíz
    16.    Korom Eszter
    17.    Kószó Anikó
    18.    Kovács Éva
    19.    Kutsán Ágnes
    20.    Nagymihály Marianna
    21.    Pataki Szilvia
    22.    Péterfi Ádám
    23.    Radek Erika
    24.    Sánta Angelika
    25.    Sebők Henriett
    26.    Secerov Nikola
    27.    Szabó Rita
    28.    Szepesi Anna
    29.    Tandari Edina
    30.    Toma Zsanett
    31.    Váradi Gábor Antal
    32.    Varga Brigitta
    33.    Várszegi Ágnes

2000.        12. Zt.
Osztályfőnök:    Bádonyiné Nagy Ilona
    1.    Ács Hella
    2.    Bárány Erika
    3.    Baranya Gyöngyi
    4.    Duszka Nikoletta
    5.    Gaál Zoltán
    6.    Gárdián Tamara
    7.    Greksa Márta
    8.    Kerner Viktória
    9.    Kiss-Albert Ágnes
    10.    Ludmány Sebesnyén
    11.    Nádasi Szilárd
    12.    Nemes Roland
    13.    Nyistjár Mária
    14.    Oláh Krisztina
    15.    Pamuk Dóra
    16.    Peták Tünde
    17.    Sümegi Dolli
    18.    Szabó Julianna
    19.    Tarcsay Beáta
    20.    Topor Bernadett

2000.        12. Ipm.
Osztályfőnök:    Keresztiné Zsótér Éva
    1.    Árgyelán Adrienn
    2.    Dobó Bianka
    3.    Gila Izabella
    4.    Hegyi Valéria
    5.    Jambrich Nikoletta
    6.    Jászfalusi Péter
    7.    Juhász Tibor
    8.    Kármán Eszter
    9.    Kelemen Judit Magdolna
    10.    Kéri Barbara Erika
    11.    Kisapáti Ivett
    12.    Komlósi Mária
    13.    Komlósi Noémi
    14.    Kovács Dóra
    15.    Kresák András
    16.    Mészáros Szilvia
    17.    Mike László
    18.    Paréj Adrienn
    19.    Petrezselyem Lóránt József
    20.    Pollák Piroska
    21.    Rácz Zsuzsanna
    22.    Sallai Krisztina
    23.    Stork Stella
    24.    Szenti Szabina
    25.    Szerencsés Gabriella
    26.    Tábit Szilvia
    27.    Tóth Eszter
    28.    Uhrin Rita
    29.    Vadas Máté György
    30.    Vass Szilvia
    31.    Vreckó Krisztina

2001.        12.A
Osztályfőnök:    Sövényházi Edit
    1.    Ádok Szilvia
    2.    Belec Eszter
    3.    Benke Éva
    4.    Deák Katalin Borbála
    5.    Dér Viktória
    6.    Fekete Noémi
    7.    Joób Márton
    8.    Kocsis Dalma
    9.    Kocsor Tímea
    10.    Konkoly Nikolett
    11.    Kovács Dávid András
    12.    Kováts Zsuzsa
    13.    Lippai Andrea Anett
    14.    Mucsi Katalin
    15.    Nacsa Nella
    16.    Nagy Nóra
    17.    Ozsvár Sári
    18.    Papp Zsuzsanna Ilona
    19.    Patyik Tímea
    20.    Rácz Zoltán
    21.    Somogyi Zita
    22.    Stafira Kinga Kornélia
    23.    Stein Kata
    24.    Szél Laura
    25.    Varga Hajnalka Irisz
        
2001.        12.B
Osztályfőnök:    Rákos Magdolna
    1.    Alaboodi Ali Salam
    2.    Bácskai Dóra Emese
    3.    Bajtai Zoltán István
    4.    Böde Tamás Tibor
    5.    Braun Mátra Róza
    6.    Csóti Katalin
    7.    Gémes Dániel Bálint
    8.    Huszta Marianna
    9.    Jakus Edina Mária
    10.    Jernei Imre
    11.    Kocsis Róbert
    12.    Kovács Sarolta
    13.    Mayer Ivett Éva
    14.    Mezei Ágnes
    15.    Minker Marcell Emil
    16.    Radics János
    17.    Sisák Szilvia Adrienn
    18.    Szalóczi Éva
    19.    Szászik Tamás László
    20.    Szikszai Andrea Gizella
    21.    Tácsi Zsanett
    22.    Tari Emese
    23.    Tóth Ágnes
    24.    Végh Judit
        
2002.        12.C
Osztályfőnök:    Lénárt Ferenc
    1.    Bárdos Nóra
    2.    Besenyői Dorottya Ágnes
    3.    Bicskei Orsolya
    4.    Farkas Anett Éva
    5.    Fekete Attila
    6.    Fülöp Éva
    7.    Horváth Mária
    8.    Illés Levente
    9.    Kálmán Kata Erika
    10.    Kancsár Gábor
    11.    Kertés Zsuzsanna
    12.    Kollár Márta
    13.    Konfár Attila
    14.    Koszó Kristóf
    15.    Laczi Mónika
    16.    Lele Tímea
    17.    Madarász Dániel
    18.    Mender Ákos
    19.    Miksi Yvett
    20.    Molnár Eszter
    21.    Oláh Viktória
    22.    Papp Márton
    23.    Perjés Alina
    24.    Radics Tamás
    25.    Soós Cintia
    26.    Szabó Richárd
    27.    Szöllösi Tamás
    28.    Tekulics Éva
    29.    Vidács Tímea

2001.        12.D
Osztályfőnök:    Molnárné Nagy Edit
    1.    Andó Bálint
    2.    Balzam Csilla
    3.    Bánhegyi László
    4.    Bibók Viktória
    5.    Bozóki Viola
    6.    Buzogány Barbara
    7.    Cseh Jamuna Gabriella
    8.    Dittman Gyöngyi
    9.    Farkas Márta
    10.    Ferenci Dóra
    11.    Gódor Zsolt
    12.    Gombos Gabriella
    13.    Gondi Melinda Éva
    14.    Hegyes Barbara
    15.    Hódi Krisztina
    16.    Juhász Anikó
    17.    Kászony Alexandra Erzsébet
    18.    Kocsis Eszter
    19.    Limpek Erika
    20.    Málovics Kata
    21.    Marjanucz Máté
    22.    Mészáros Réka Judit
    23.    Mikolczi Brigitta Mária
    24.    Murányi Edina Nikolett
    25.    Nagy Ágota
    26.    Nagy Nóra Hajnalka
    27.    Németh Anikó
    28.    Péczely Csaba
    29.    Rozgonyi Andrea
    30.    Skenderija Andrea
    31.    Szaniszló Dániel
    32.    Szirbik Petra Szabina
    33.    Tonté Barbara
    34.    Tóth Gábor
    35.    Tősér Krisztián
    36.    Vidóczy Veronika

2001.        12. Zm.
Osztályfőnök:    Balázsné Májer Márta
    1.    Bada Natália Irén
    2.    Bakró-Nagy György
    3.    Balogh Gyula
    4.    Békefi Laura
    5.    Deák Melinda
    6.    Dokubo Efereta Matild
    7.    Fabók László
    8.    Héjja Endre
    9.    Horváth Sándor
    10.    Jankó Zita Márta
    11.    Kocsis Krisztina
    12.    Majtényi Eszter
    13.    Rodler Anett
    14.    Szabados Milla Mária
    15.    Szabó Dóra Zsuzsanna
    16.    Szabó Zsuzsanna
    17.    Szvetnyik Margit Judit
    18.    Vörös József

2001.        12. Ipm.
Osztályfőnök:    Göblyös Róbert
    1.    Balázs Nikolett
    2.    Bodor Gabriella
    3.    Csányi Lívia
    4.    Dekovics Anikó
    5.    Gazsó Adrienn
    6.    Halász Emese
    7.    Haskó Edit
    8.    Heszegedi András Ádám
    9.    Jószai Tamás
    10.    Kalmár Dorottya
    11.    Kántor Ágnes
    12.    Kerekes Ágnes
    13.    Kis Virág
    14.    Kohut Mariann
    15.    Komlovszky Tamás
    16.    Kónya Béla
    17.    Margittai Linda
    18.    Márki Zsolt
    19.    Mészáros Gábor
    20.    Molnár Zsuzsa
    21.    Nagy Karina
    22.    Nagy Zsoltán
    23.    Orosz Beátrix
    24.    Pintér Anikó
    25.    Radvánszki Gábor
    26.    Rátky Attila
    27.    Samu Erika
    28.    Szabó Klára Petra
    29.    Szabó Zsófia
    30.    Szalkai Ditta
    31.    Szűcs Krisztina
    32.    Tonté Erzsébet
    33.    Tölgyesi Anna
    34.    Vass Viktor

2002.        12.A
Osztályfőnök:    Némethné Hérics Éva
    1.    Ács Hilda
    2.    Árva Máté
    3.    Bálint Áron
    4.    Barkóczi Éva
    5.    Becsei Mónika Barbara
    6.    Dobó Miklós
    7.    Fehér Éva
    8.    Hódi Ákos
    9.    Imri Balázs
    10.    Jenei Emese
    11.    Jutasi Gabriella
    12.    Lele Anikó
    13.    Márkus Andrea
    14.    Papp Áron
    15.    Pintér Alaxandra Anna
    16.    Raffai Sára
    17.    Rapcsányi Adrienn
    18.    Szekeres Gábor
    19.    Szilágyi Zsófia
    20.    Veszprémi László Soma
    21.    Vicze András
    22.    Vukov Alexandra
    23.    Zsoldi Gerda Edit
    24.    Zsótér Andrea
        
2002.        12.B
Osztályfőnök:    Vágó Mária
    1.    Ben- Redouane Billal
    2.    Benczik Barbara
    3.    Bönde Gábor
    4.    Csányi Zoltán
    5.    Czobor Diána
    6.    Dett Liliána
    7.    Devecseri Hédi
    8.    Farkas Diána Márta
    9.    Fekete Gábor
    10.    Flaska Zsuzsanna
    11.    Katona-Kis Margit
    12.    Király Tamás
    13.    Kónya Dániel
    14.    Kucsera Péter
    15.    Lantos Ágnes
    16.    Márton Klaudia
    17.    Nagymihály Bernadett
    18.    Nyemcsok Balázs
    19.    Nyemcsok Tamás
    20.    Papdi Balázs
    21.    Sáry Zsombor
    22.    Sebők Anna
    23.    Sebők Gábor Zsolt
    24.    Szabó Gergő
    25.    Szilágyi János
    26.    Tarnai Linda
    27.    Víszhányó Ildikó
    28.    Walsh Máté Gergely
        
2002.        12.C
Osztályfőnök:    Dr. Kovács Józsefné
    1.    Andrássy Áron
    2.    Csiszár Zsófia Zita
    3.    Deme Zsuzsanna
    4.    Gálity Deján
    5.    Gránicz Nikoletta
    6.    Halász Helga
    7.    Jenei Attila
    8.    Juratovics Rita
    9.    Lajkó Nóra
    10.    Lebák Gábor
    11.    Mangó Anita
    12.    Mender Krisztina
    13.    Mészáros Csilla
    14.    Nagy Gertrúd Judit
    15.    Nicsics Stella
    16.    Rózsa Melinda
    17.    Samu Krisztina
    18.    Sánta Orsolya
    19.    Tolnay Dolly
    20.    Tombácz Szintia
    21.    Törköly Mária Kamilla
    22.    Tóth Annamária

2002.        12.D
Osztályfőnök:    Mácsai Ilona
    1.    Andó Beáta
    2.    Bicskei Marianna
    3.    Bikicki Adrienn
    4.    Bobkó Anna
    5.    Bugyi Adrienn
    6.    Fekete Piroska
    7.    Garamvölgyi Orsolya Andrea
    8.    Horváth Szilvia
    9.    Kafka Zoltán
    10.    Kalmár Lenke
    11.    Kökényesi Ágnes
    12.    Kónya Tímea
    13.    Laukó Ákos
    14.    Máhler Edit
    15.    Maróti Dániel
    16.    Mojzes Krisztina
    17.    Molnár Zsanett
    18.    Oláh Dominika
    19.    Pakot Katalain
    20.    Szűcs Adrienn Krisztina
    21.    Varga Tamara
    22.    Virág Zsolt Mihály

2002.        12.E
Osztályfőnök:    Bognár Sándor
    1.    Angyal Áron
    2.    Árok Réka
    3.    Bajcsi Andrea
    4.    Berke Nikoletta
    5.    Bucsai Melinda
    6.    Csapó András
    7.    Csenke Ildikó
    8.    Kemény Annamária
    9.    Kiss Balázs
    10.    Kiss Kató
    11.    Korom Edit
    12.    Lennert Ágota
    13.    Lipták Alexandra Szilva
    14.    Maszlag László
    15.    Moldovay Anna Eszter
    16.    Molnár Diána Erika
    17.    Palusek Emília
    18.    Székely-Dragos Tímea
    19.    Szeles Anna Zorica
    20.    Szepesi Elza Julianna
    21.    Tajti Szilvia
    22.    Varga Anita
    23.    Varga Viola
    24.    Vass Katalin
    25.    Vidács Nóra
    26.    Vincze Mónika Zsuzsanna

2002.        12.F
Osztályfőnök:    Dobcsányi János
    1.    Balog Tamás
    2.    Bódi András János
    3.    Csonka Tímea Edit
    4.    Dudás Anikó
    5.    Dudás Lili
    6.    Fábián Dóra
    7.    Farkas Árpád
    8.    Flach Árpád
    9.    Huszár Anita
    10.    Katona Erika
    11.    Keleti Renáta
    12.    Kocsárdi Annamária
    13.    Kotogány Anett
    14.    Kovács Judot
    15.    László Zsuzsanna
    16.    Marancsik Gabriella
    17.    Martonosi Olga
    18.    Melegh Réka
    19.    Ott Zsuzsa Judit
    20.    Pópity Beatrix
    21.    Roczkó Anikó
    22.    Sáfár Anett
    23.    Spak Olivér
    24.    Szihalmi Krisztina
    25.    Tóth Csaba
    26.    Tóth Gábor
    27.    Vezér Attila
    28.    Vígh László
    29.    Vörös Mónika
    30.    Zelei Sára

2002.        12. Zm.
Osztályfőnök:    Dr. Kamarás Gáborné
    1.    Berta Róbert
    2.    Bettka Mária Cecília
    3.    Gárdián Rita
    4.    Hercz Réka
    5.    Kerekes Katalin
    6.    Kovács Zita
    7.    Laczkó Andrea
    8.    Lakatos Helga
    9.    Tóth Katalin
    10.    Tratusch Éva
    11.    ZsirosEdina

2002.        12. Ipm.
Osztályfőnök:    Moróné Tapody Éva
    1.    Bedő Boglárka
    2.    Brzózka Marek
    3.    Csorba Kata
    4.    Dankó Richárd László
    5.    Drágity Tamara Patricia
    6.    Erdélyi Sára
    7.    Gábor Ágnas
    8.    Hajdú Krisztina
    9.    Hajnal Balázs Gábor
    10.    Hering Zoltán
    11.    Hevesi Éva Anita
    12.    Jani Zsuzsa
    13.    Kendrella Balázs
    14.    Kiss Nikolett
    15.    Knopp Péter Dániel
    16.    Kósa Katalin
    17.    Mravik Szilvia
    18.    Novák Dániel
    19.    Pengő Tamás László
    20.    Sándor Gergely
    21.    Szántó Cecilia Mária
    22.    Szoboszlai Andrea
    23.    Takács Enikő
    24.    Takács Gergely
    25.    Turi Zsuzsanna
    26.    Varga Dávid
    27.    Varga Emilia
    28.    Virág Ágnes
    29.    Zsemlye Ágnes

2003.        12.A
Osztályfőnök:    Rigóné Hargitai Csilla
    1.    Asztalos Ágnes
    2.    Balázsi Marietta
    3.    Bartha Réka
    4.    Bátor Csenge
    5.    Börcsök Balázs Ádám
    6.    Börcsök Edina
    7.    Bozóki Orsolya
    8.    Bozsó Orsolya
    9.    Frank Nóra
    10.    Fülöp Ágnes
    11.    Gazdag Nóra
    12.    Gyaramati Anna
    13.    Gyeviki Henrietta
    14.    Havasi Krisztina Erzsébet
    15.    Hódi Márta
    16.    Horváth Eszter Mária
    17.    Kilb Andrea
    18.    Kispéter Dóra
    19.    Kovács Nóra
    20.    Máté Zoltán
    21.    Módra Erika
    22.    Molnár Judit Orsolya
    23.    Pethő Dóra
    24.    Seregi Luca
    25.    Szűcs Klára
    26.    Telek Bernadett
    27.    Tóth Lilla
    28.    Zsélyi Eszter Ildikó
        
2003.        12.B
Osztályfőnök:    Vasné Dr. Medgyesi Piroska
    1.    Ábrahám Ádám
    2.    Agod Anett
    3.    Bárkányi Magdolna
    4.    Báron Péter
    5.    Bozsó Beáta
    6.    Csányi Dóra
    7.    Fülöp Tímea
    8.    Furulyás Anita
    9.    Jászkuti Gábor
    10.    Kajtár Zsolt
    11.    Kiss Attila
    12.    Kiss Gábor
    13.    Körmendi Nóra
    14.    Kozák Marianna
    15.    Liker Ágnes
    16.    Oláh Tamás László
    17.    Pótári Márta
    18.    Rácz Mónika
    19.    Remzső Péter
    20.    Szalai Zita
    21.    Szanka Dóra
    22.    Szélpál Viktória
    23.    Szombathelyi Nóra
    24.    Török Árpád
    25.    Vágó Attila
    26.    Varga Dóra
    27.    Vincze-Fekete Máté
        
2003.        12.C
Osztályfőnök:    Bartáné Németh Ilona
    1.    Babarczi Magdolna
    2.    Bali Márta Krisztina
    3.    Berethalmi Noémi Szilvia
    4.    Borbola Klaudia
    5.    Demeter László
    6.    Domsik Péter Mihály
    7.    Föglein Andor Aurél
    8.    Gégény Brigitta
    9.    Higi Emese
    10.    Kása Edina
    11.    Kiss Bernadett
    12.    Kovács Tünde
    13.    Korucz Balázs
    14.    Lányi Tünde
    15.    Lénárt Zsófia
    16.    Magyari Andrea
    17.    Márki Anita
    18.    Morocz Veronika
    19.    Mucsi Nikolett
    20.    Nagy Gabriella
    21.    Reisz Beatrix
    22.    Sallai Ágnes Rita
    23.    Savanya Imre
    24.    Saniszló Mária Judit
    25.    Szűcs Katalin
    26.    Tajti Borbála Eszter
    27.    Tóth Annamária
    28.    Várady Szilvia Alexandra
    29.    Vesmás Edit Zsuzsanna
    30.    Vörös Linda
    31.    Ződi Márk
    32.    Zombori Ferenc

2003.        12.D
Osztályfőnök:    Bolla Éva
    1.    Bakacsi Hajnalka
    2.    Beregszászi Alex
    3.    Dombi Anna
    4.    Bottyán Anna
    5.    Fábián-Nagy Anna
    6.    Fábri András
    7.    Fodor Gábor Tamás
    8.    Gárgyán Ildikó
    9.    Haumann Anett
    10.    Horváth Dávid
    11.    Horváth György László
    12.    Hörömpő Lilla
    13.    Kanalas Tamás
    14.    Katona Nóra
    15.    Kiss Ágnes Edit
    16.    Korom Edit
    17.    Kószó Gábor
    18.    Ludány Ivett
    19.    Nagy Edit
    20.    Nagy István Máté
    21.    Pacz Márta
    22.    Palánkai Anett
    23.    Pölös Ágnes
    24.    Rácz Adrienn Anikó
    25.    Sallai Endre
    26.    Savanya Nikolett Éva
    27.    Sipos Réka Anna
    28.    Sódar Andrea Eszter
    29.    Szabó Rudolf Ferenc
    30.    Szabó Véber Edvárd
    31.    Torma Éva Nikolett
    32.    Tóth Edina
    33.    Tóth Renáta
    34.    Varga Éva

2003.        12. Zm.
Osztályfőnök:    Kiss András
    1.    Behán László Dezső
    2.    Benkő Gabriella
    3.    Csontos Péter
    4.    Derdák Andrea
    5.    Farkas Dóra
    6.    Keszera Ágnes
    7.    Kovács Nóra
    8.    Palotás Gábor
    9.    Siklósi Nóra
    10.    Simon Gellért
    11.    Szigeti Máté Csaba
    12.    Takács Gabriella

2003.        12. Ipm.
Osztályfőnök:    Dr. Klebniczkiné Juhász Piroska
    1.    Budavári Orsolya
    2.    Bundics Tímea
    3.    Erdei Viktor
    4.    Erdős Gabriella
    5.    Fejérváry Tamás Péter
    6.    Fekete Dénes
    7.    Gábor Tamás
    8.    Gál Franciska
    9.    Halácsi Katalin
    10.    Holányi Katalin
    11.    Kiss Orsolya
    12.    Kóczé Izabella
    13.    Kovács Orsolya
    14.    Kuczora Zsolt András
    15.    Mrena Judit
    16.    Nyiri Zsuzsa
    17.    Orosz Emília
    18.    Pálus Katalin
    19.    Paréj Nikolett
    20.    Pungor Krisztina
    21.    Sárfi Annamária
    22.    Sipos Orsolya
    23.    Szabó Ágnes
    24.    Szabó Éva Klára
    25.    Takács Ágnes
    26.    Torma Tímea
    27.    Világos Zsuzsa

2003.        13. Ipm.
Osztályfőnök:    Moróné Tapody Éva
    1.    Brzózka Marek
    2.    Csorba Kata
    3.    Dankó Richárd László
    4.    Drágity Tamara Patrícia
    5.    Erdélyi Sára
    6.    Gábor Ágnes
    7.    Hajdú Krisztina
    8.    Hajnal Balázs Gábor
    9.    Hering Zoltán
    10.    Hevesi Éva Anita
    11.    Jani Zsuzsanna
    12.    Kendrella Balázs
    13.    Kiss Nikolett
    14.    Knopp Péter Dániel
    15.    Mravik Szilvia
    16.    Novák Dániel
    17.    Pengő Tamás László
    18.    Sándor Gergely
    19.    Szántó Cecília Mária
    20.    Szoboszlai Andrea
    21.    Takács Gergely
    22.    Túri Zsuzsanna
    23.    Varga Dávid
    24.    Varga Emília
    25.    Virág Ágnes
    26.    Zsemlye Ágnes

 

2004.        12.A
Osztályfőnök:    Szigeti Józsefné
    1.    Antali Ágnes Zsuzsanna
    2.    Bábi Tímea
    3.    Bánffi Ádám
    4.    Batíz Dávid Tamás
    5.    Biczók Zsuzsanna
    6.    Bózsó Réka Helga
    7.    Feczák Tamás
    8.    Gasztány Noémi
    9.    Gódor Petra Kiti
    10.    Gogolák Anna
    11.    Gősi Gabriella
    12.    Heraszika Viktória Edit
    13.    Hoffmann Andrea Anett
    14.    Horváth Balázs
    15.    Horváth Szabolcs István
    16.    Klembáczki Krisztina
    17.    László Anett
    18.    Libor Zsófia
    19.    Ludányi Péter
    20.    Lukács Alíz
    21.    Marjanucz Lilla
    22.    Maróti Anet Franciska
    23.    Nagy Boglárka Csilla
    24.    Sárdy Márta Emese
    25.    Somodi Ildikó
    26.    Süveg Nikolett
    27.    Szaniszló Márk
    28.    Todorovity Dániel
    29.    Tökölyi Petra
    30.    Tóth Orsolya Petra
        
2004.        12.B
Osztályfőnök:    Varga Magdolna
    1.    Arany Edina
    2.    Balázs Marietta Viktória
    3.    Barna Anita
    4.    Barna Renáta
    5.    Bernardelli Laura Barbara
    6.    Csontos Katalin
    7.    Debreczeni Gábor
    8.    Dobó Andrea
    9.    Fekete Linda Gabriella
    10.    Horváth Zsanett
    11.    Juhász Lívia
    12.    Katona Renáta
    13.    Katzenbach Petra
    14.    Király Tamás
    15.    Lengyel Leona
    16.    Pálity Krisztina
    17.    Sádt Eszter
    18.    Simoncsics Sára
    19.    Szabó Marcell
    20.    Szalóczi Zsófia
    21.    Szénási Valéria Ágnes
    22.    Tóth-Káli Csilla
    23.    Trendl Fanni
    24.    Túri Bettina
    25.    Vörös Fanni
        
2004.        12.C
Osztályfőnök:    Dohány Gabriella
    1.    Bacsó Kincső
    2.    Borbíró Barbara
    3.    Egyházi Dóra
    4.    Fórián Hajnalka Éva
    5.    Fórián Zsuzsanna
    6.    Gyovai Orsolya
    7.    Gyüdi András
    8.    Herédi Gabriella Julianna
    9.    Hernádi Emőke
    10.    Illés Zsanett
    11.    Jenei Ibolya
    12.    Kecskeméti Márta
    13.    Király Helga Hajnalka
    14.    Kis Márton Ervin
    15.    László Márta Emese
    16.    Miskolczi Kinga Melinda
    17.    Pajer Eszter
    18.    Pataki Tímea
    19.    Pomázi Anita
    20.    Pópity Katalin
    21.    Pukánszky Judit
    22.    Szabó Zsuzsa
    23.    Szakály Máté
    24.    Szunyogh Tímea
    25.    Tatár Anna
    26.    Toma Gergely
    27.    Tóth Emese
    28.    Túri Zsuzsa
    29.    Vincze-Fekete Vera

2004.        12.D
Osztályfőnök:    Dr. Kászony Attilláné
    1.    Bakos Edit
    2.    Bálint Hajnalka
    3.    Bencs Tibor
    4.    Bíró Lilla
    5.    Borka István
    6.    Borthaiser Márton
    7.    Brázik Kitti
    8.    Csicsvári Andrea
    9.    Farkas Csaba
    10.    Frányó Zoltán
    11.    Huszka Andrea
    12.    Kerényi Sára
    13.    Kocsis Anna
    14.    Kónya Nikolett Petra
    15.    Kurucz Éva
    16.    Molnár Emese
    17.    Nemes Katalin
    18.    Páli Éva
    19.    Papp László
    20.    Pribelszki Éva
    21.    Schleining Rudolf
    22.    Szalai Emese
    23.    Szekeres Katinka Dóra
    24.    Szőllősi Erzsébet
    25.    Tajti Judit
    26.    Takács Gergely
    27.    Tari Zsolt
    28.    Tóth Gábor Gellért

2004.        12. Zt.
Osztályfőnök:    Keresztiné Zsótér Éva
    1.    Berecz Tünde Tamara
    2.    Csiki István
    3.    Czeigerschmidt Norbert
    4.    Erdei Gabriella
    5.    Farkas Erzsébet
    6.    Héjja György
    7.    Herman Péter
    8.    Hodászi Klára
    9.    Horváth Andrea
    10.    Karaba Anikó
    11.    Katonka Zoltán Béla
    12.    Kohut Petra
    13.    Kószó Annamária
    14.    Lévai György
    15.    Lovas László
    16.    Nagy Gábor
    17.    Nagy Mária Katalin
    18.    Paragi Balázs
    19.    Székely-Dragos Tímea
    20.    Szűcs Anikó
    21.    Szűcs Gábor
    22.    Takács Ágnes Anna
    23.    Taletovics Milán
    24.    Zsigmond Gábor Zoltán

2004.        13. Zm.
Osztályfőnök:    Kiss András
    1.    Behán László Dezső
    2.    Benkő Gabriella
    3.    Csontos Péter
    4.    Derdák Andrea
    5.    Farkas Dóra
    6.    Keszera Ágnes
    7.    Palotás Gábor

2004.        12. Ipm.
Osztályfőnök:    Ibos Éva
    1.    Aranyi Flóra
    2.    Balogh Györgyi
    3.    Baráth Kinga
    4.    Börcsök Erzsébet
    5.    Dobrai Dóra
    6.    Farkas Réka
    7.    Fehér Beáta
    8.    Földesi Fruzsina Judit
    9.    Gazsó Kata
    10.    Hahn Bernadett
    11.    Illés Kitti
    12.    Kecskeméti Eszter
    13.    Madarász Mónika
    14.    Nagy Dániel
    15.    Nagy Orsolya
    16.    Nagy Tímea
    17.    Ottlakán Barbara
    18.    Retkes Máté
    19.    Ruzicska Tünde
    20.    Simon Yvett
    21.    Szigeti Boglárka
    22.    Szigeti Zsófia Éva
    23.    Szőke Dóra
    24.    Tóth Alexandra
    25.    Tóth Zsuzsanna
    26.    Vámos Alina
    27.    Varga Gábor
    28.    Vörös Edua Piroska

2004.        13. Ipm.
Osztályfőnök:    Dr. Kleibiczkiné Juhász Piroska
    1.    Erdei Viktor
    2.    Erdős Gabriella
    3.    Fekete Dénes
    4.    Gábor Tamás
    5.    Gál Franciska
    6.    Halácsi Katalin
    7.    Holányi Katalin
    8.    Kiss Orsolya
    9.    Kovács Orsolya
    10.    Kuczora Zsolt András
    11.    Mrena Judit
    12.    Nyiri Zsuzsa
    13.    Orosz Emília
    14.    Pálus Katalin
    15.    Paréj Nikolett
    16.    Sipos Orsolya
    17.    Szabó Ágnes
    18.    Torma Tímea
    19.    Világos Zsuzsa

2005.        12.A
Osztályfőnök:    Kovács Benedekné
    1.    Ács Karolina
    2.    Ambrus Andrea
    3.    Ambrus Dóra
    4.    Antunovic Dunja
    5.    Avramucz Péter
    6.    Bozóki Andrea
    7.    Csabai Csilla
    8.    Faragó Lilien
    9.    Földeák Gábor
    10.    Gaál Tímea
    11.    Gábor Zsuzsanna
    12.    Harangozó Lilla
    13.    Kesztyűs Lajos Sándor
    14.    Kiss Noémi
    15.    Kiss Réka
    16.    Kovács Máté
    17.    Mai Tímea
    18.    Makai Andrea
    19.    Makra Erika
    20.    Mórocz Ildikó
    21.    Németh Lilla
    22.    Paku Andrea
    23.    Puskás Nóra
    24.    Rózsa Krisztina
    25.    Sipos Csilla Petra
    26.    Sipos Gábor György
    27.    Szarka Péter Attila
    28.    Tanács Dániel
    29.    Tánczos Ágnes
    30.    Telc Judit Éva
    31.    Török Anita
    32.    Tóth Nóra Anna
    33.    Varga Dorottya Anna
    34.    Varga Éva Anna
        
2005.        12.B
Osztályfőnök:    Rákos Magdolna
    1.    Baár Viktória
    2.    Balogh István
    3.    Brandt Evelin
    4.    Császár Judit
    5.    Dudás Andrea
    6.    Földesi Emese
    7.    Gárgyán Szilvia
    8.    Gellérfi Gergő
    9.    Hajdu Judit
    10.    Hajdu Réka
    11.    Hoffmann Mariann
    12.    Kiss Klára
    13.    Koczkás Réka
    14.    Kovács Dóra
    15.    Lass Péter
    16.    Liker Adrienn
    17.    Molnár Dávid
    18.    Molnár Gábor
    19.    Nagy Károly János
    20.    Nyerges Ábel
    21.    Ördög Boglárka Ágota
    22.    Papp Tímea
    23.    Poór Anita
    24.    Szabó Anita
    25.    Szabó Gitta Ténia
    26.    Tóth Edit Janka
    27.    Varga Krisztina
        
2005.        12.C
Osztályfőnök:    Medgyesi Sándor
    1.    Ambrus Ádám
    2.    Barkos Helga
    3.    Bán Ágnes
    4.    Batki Csilla
    5.    Bogáts Márta
    6.    Bucsai Klára
    7.    Cseppentő Gergő
    8.    Dudás Alexandra
    9.    Erlauer Balázs
    10.    Gera Dorina Georgina
    11.    Gőgh Anita
    12.    Januj Blanka
    13.    Királyi Edina Réka
    14.    Kiss Borbála
    15.    Kosztyo Krisztina
    16.    Kovalik Zsófia
    17.    Kucsera Mária
    18.    Lászlóffy Ildikő
    19.    Linnert Éva Noémi
    20.    Mustafa László
    21.    Németh Gábor
    22.    Novák Angéla
    23.    Pálffi Tímea Ágnes
    24.    Soczó Gabriella
    25.    Szabó Judit
    26.    Szabó Véber Dániel
    27.    Török Rozália
    28.    Tóth Sarolta Ildikó
    29.    Varga Péter
    30.    Vasziljevity Tijana
    31.    Vecserényés Éva Ildikó
    32.    Virág Gábor József

2005.        12.D
Osztályfőnök:    Weisz Emília
    1.    Berkes Nikolett Ágnes
    2.    Bíró Márton Benedek
    3.    Csonka Nóra
    4.    Iancu Valentin
    5.    Kakuk Ádám Attila
    6.    Kósa Krisztina
    7.    Kovács Anett
    8.    Nagy Ágnes Zsófia
    9.    Papp Éva Katalin
    10.    Patyi Zoltán
    11.    Pintér Zsolt
    12.    Pusztai Péter
    13.    Réthi Zsuzsanna Kata
    14.    Ruzsity Valentina
    15.    Süvegh Mariann Nikolett
    16.    Temesvári Anikó
    17.    Tósoki Réka Melinda
    18.    Tóth Eszter
    19.    Tóth Zoltán
    20.    Varga Fruzsina
    21.    Wittmann Judit
    22.    Zsódi Bence

2005.        12. Zm.
Osztályfőnök:    Balázsné Májer Márta
    1.    Asztalos Tamás
    2.    Farkas Veronika Sarolta
    3.    Gulyás Zsolt
    4.    Héjja György
    5.    Korponai Zsolt
    6.    Mucsi Gergő
    7.    Nyári Gábor
    8.    Poljak Márk András
    9.    Rácz Gábor
    10.    Slama Zsófia
    11.    Szelcsányi Ágnes Anna
    12.    Vágó Veronika
    13.    Varga Ákos
    14.    Zagyi Orsolya Kinga
    15.    Zelei Judit

2005.        13. Zt.
Osztályfőnök:    Bohus Mihályné
    1.    Csiki István
    2.    Erdei Gabriella
    3.    Katonka Zoltán Béla
    4.    Kószó Annamária
    5.    Nagy Mária Katalin
    6.    Székely-Dragos Tímea
    7.    Szűcs Gábor
    8.    Taletovics Milán

2005.        12. Ipm.
Osztályfőnök:    Zsélyi Ildikó
        Bernátskyné Babus Csilla
    1.    Bakó Margit
    2.    Balázs Viola Veronika
    3.    Bánki Dorottya
    4.    Bozsó Zsuzsanna
    5.    Dobos Adrienn
    6.    Gera Tessza Tímea
    7.    Győri-Farkas Anna
    8.    Kismárton Éva
    9.    Kovács Gergely
    10.    Kucsora Szilvia Boglárka
    11.    Márki Bernadett
    12.    Mitykó Zsuzsanna
    13.    Niemi Hanna
    14.    Pataki Veronika Nikolett
    15.    Plenter Szilvia
    16.    Pukánszki Anna
    17.    Rizmajer Róbert
    18.    Sarnyai Rita
    19.    Svraka Vladimir
    20.    Szabó Erika
    21.    Szabó Tönki Teodóra
    22.    Tóth Annamária
    23.    Tóth Dénes
    24.    Udvari Anikó
    25.    Újszászi Tünde
    26.    Valastyán Judit
    27.    Varga Ágnes
    28.    Varjas Zsófia

2005.        13. Ipm.
Osztályfőnök:    Ibos Éva
    1.    Balogh Györgyi
    2.    Börcsög Erzsébet
    3.    Farkas Réka
    4.    Fejérváry Tamás
    5.    Földesi Fruzsina Judit
    6.    Gazsó Kata
    7.    Hanh Bernadett
    8.    Illés Kitti
    9.    Madarász Mónika
    10.    Nagy Dániel
    11.    Nagy Tímea
    12.    Retkes Máté
    13.    Ruzicska Tünde
    14.    Tóth Alexandra
    15.    Tóth Zsuzsanna
    16.    Vámos Alina
    17.    Varga Gábor

2006.        12.A
Osztályfőnök:    Dobcsányi János
    1.     Almási Bernát Gábor
    2.     Arany-Tóth Júlia Sára
    3.     Balla Nóra
    4.     Csatlós Gerda
    5.     Falábu Luca
    6.     Farkas Szilvia Katalin
    7.     Halász Gábor
    8.     Hamusi Nikolett
    9.    Horváth Helga
    10.    Horváth Klaudia
    11.    Juhász Anna
    12.    Kéri Dávid
    13.    Kesztyűs Gábor István
    14.    Kóbor Zsuzsanna
    15.    Kocsis Bea
    16.    Kószó Edit
     17.    Kovács Zsófia
    18.    Kühn András
    19.    Nagy Kinga Szilvia
    20.    Sallai Boglárka
    21.    Szakács Nóra
    22.    Tóth Ilona
     23.    Tóth Rita
    24.    Urbán Mónika
    25.    Varga Krisztina
    26.    Zádori Beáta
    27.    Zsigmond Zsófia

2006.        12.B
Osztályfőnök:    Vágó Mária
    1.    Badó Andrea
    2.    Bakti Judit
    3.    Berki Alexandra
    4.    Börcsök Réka
    5.    Bozsó Anett
    6.    Csonka Barbara
    7.    Dénes Balázs
    8.    Erdei Lilla
    9.    Erdődi Noémi
    10.    Farkas Petra
    11.    Gábor Anikó
    12.    Gazsó Nikolett
    13.    Goda Katalin
    14.    Horog Melinda
    15.    Kocsis Barbara
    16.    Kókai Eszter
    17.    Kovács Rita
    18.    Molnár Judit
    19.    Nagy Ambrus
    20.    Nagy Nóra Janka
    21.    Német Ildikó
    22.    Suti Katalin
    23.    Szabó Bernadett
    24.    Szabó Noémi
    25.    Szabó Tamás
    26.    Szántó Borbála
    27.    Szegedi Zsolt
    28.    Takács Margit Mária
    29.    Tari Kata
    30.    Újvári Orsolya
    31.    Zakar Sándor

2006.        12.C
Osztályfőnök:    Bádonyiné Nagy Ilona
    1.    Balázs Boglárka
    2.    Bende Melinda Katinka
    3.    Bocsik Sándor
    4.    Csamangó Tamás
    5.    Dobó Kitti
    6.    Endreffy Attila
    7.    Faragó Máté
    8.    Füzesi Zsófia Katalin
    9.    Gábor Zsófia
    10.    Göblyös Sára
    11.    Gyeviki Dóra
    12.    Kárpáti Krisztián
    13.    Kóthay Sára
    14.    Laczkó Rita
    15.    László Enikő Szilvia
    16.    Mészáros Anikó
    17.    Nógrádi Nikolett
    18.    Oláh Andrea
    19.    Remzső Alexandra Anikó
    20.    Roboz Eszter
    21.    Savanya László
    22.    Szénási Eszter
    23.    Szögi Tamás
    24.    Szügyi Dániel Csaba
    25.    Vőneki Máté Gábor
    26.    Zsiga Aranka

2006.        12.D
Osztályfőnök:    Mácsai Ilona
    1.    Antal Péter
    2.    Bajnai Zita
    3.    Balla Annamária
    4.    Bartha Anikó
    5.    Bernula Péter
    6.    Borbás Ádám
    7.    Deák Anette Stefanie
    8.    Devánszki Anna Edina
    9.    Dobó Dániel János
    10.    Eperjesi Gábor
    11.    Fazekas Örsike-Csilla
    12.    Feigl Gábor
    13.    Ginzli Gerda
    14.    Gyuris Anna Sissy
    15.    Juhász Imre Dániel
    16.    Kis Nóra
    17.    Kiss Enikő
    18.    Knecht Albert
    19.    Kordás Katalin
    20.    Kovács Dóra Katalin
    21.    Lality Karla
    22.    Martus Bettina
    23.    Ótott-Kovács Eszter
    24.    Pénzes Anita
    25.    Pigniczki Katalin
    26.    Skultéti Ágnes
    27.    Spiegel Kornélia
    28.    Süveg Krisztián
    29.    Szalontai Nikolett
    30.    Szloboda Zsombor

2006.        12.E
Osztályfőnök:    Bognár Sándor
    1.    Benák Andrea Tímea
    2.    Birinyi Erika
    3.    Bitter Csilla Enikő
    4.    Boros Gyevi Gergely
    5.    Dlusztus Imre
    6.    Dudás Mária Judit
    7.    Hanyi Tibor
    8.    Huszta Borbála
    9.    Jakab Tímea Ágnes
    10.    Juhász Judit
    11.    Juracsek Beáta
    12.    Kelemen Zsanett
    13.    Lahó Tibor
    14.    Lengyel Dóra
    15.    Lugosi Andrea Tímea
    16.    Megyaszai Ágnes
    17.    Özvegy Árpád
    18.    Pálvölgyi Miklós
    19.    Papp Márta
    20.    Rácz Bettina
    21.    Sutka Rózsa

2006.        12.F
Osztályfőnök:    Némethné Hérics Éva
    1.    Bánfalvi Csilla
    2.    Bánfi Attila
    3.    Borbély Enikő
    4.    Cseppentő Réka
    5.    Galog Márton
    6.    Grund Szabina
    7.    Hunyadvári Nikolett Erika
    8.    Huszár Tamara
    9.    Katona Gábor
    10.    Kis Réka
    11.    Kiss Ádám
    12.    Koltai Enikő
    13.    Kovács Dániel
    14.    Lajkó Gyula
    15.    Mihály Bettina Georgina
    16.    Mohola Zsuzsanna Alíz
    17.    Molnár Mónika Nóra
    18.    Nagy Gyula
    19.    Pamuk Anna
    20.    Roboz Ágnes
    21.    Szanka Zsófia Viktória
    22.    Szemerédi Tünde
    23.    Tóth-Szeles Judit
    24.    Tóth Laura
    25.    Üllei Kovács László
    26.    Varga Dániel Péter
    27.    Varga Emilia Virág
    28.    Varga Judit
    29.    Vaszkó Edit
    30.    Vékony Ágnes
    31.    Zanócz Petra

2006.        12.G
Osztályfőnök:    Dr. Kamarás Gáborné
    1.    Aradi Zita
    2.    Császár Hajnalka
    3.    Csík János Tamás
    4.    Hegedűs Ágnes
    5.    Király Eszter
    6.    Kovács Alexandra Zsuzsanna
    7.    Kovács Márton Attila
    8.    Kovács Zoltán
    9.    Kuhn Roland
    10.    Márton Anett
    11.    Nagy Renáta
    12.    Polareczky Éva
    13.    Réder Zsófia
    14.    Somogyi Renáta
    15.    Szabó Enikő Csenge
    16.    Szemerédi Miklós Zoltán
    17.    Sztántity Szuzanna
    18.    Tancsik Richárd

2006.        12. Ip
Osztályfőnök:    Hoffmann Mária
    1.    Berta Wanda
    2.    Braun Hajnalka
    3.    Csanádi Andrea
    4.    Cseuz Árpád
    5.    Czeffer Petra Csilla
    6.    Czipó Renáta
    7.    Erdélyi Otília Andrea
    8.    Fekete Brigitta
    9.    Fodor Beatrix
    10.    Gárdai Ilona
    11.    Horváth Annamária
    12.    Kemendy Katalin
    13.    Kocsis-Savanya Bernadett
    14.    Korom Fatime Hella
    15.    Kovács Kata
    16.    Licskó Edina
    17.    Madarász Kitti
    18.    Molnár Bea
    19.    Papp Laura
    20.    Pleskonics Éva Írisz
    21.    Savanya Tímea
    22.    Süli Andrea
    23.    Tóth Alexandra Gabriella
    24.    Tóth Eszter
    25.    Tóth Renáta
    26.    Újvári Márta

2006.        13. Ip
Osztályfőnök:    Zsélyi Ildikó
    1.    Bozsó Zsuzsanna
    2.    Dobos Adrienn
    3.    Kismárton Éva
    4.    Kovács Gergely
    5.    Mitykó Zsuzsanna
    6.    Niemi Hanna
    7.    Pataki Veronika Zsanett
    8.    Plenter Szilvia
    9.    Rizmajer Róbert
    10.    Sarnyai Rita
    11.    Szabó Erika
    12.    Tóth Annamária
    13.    Valastyán Judit
    14.    Varga Ágnes
    15.    Poljak Márk András
    16.    Rácz Gábor

  2007.
    12. A osztály
    osztályfőnök:Rigóné Hargitai Csilla
1.    Bozó Dániel
2.    Busa Gabriella
3.    Daróczy Barnabás Dániel
4.    Dietrich Barbara Magdolna
5.    Fekete Gábor István
6.    Fodor Kata
7.    Friedmann Orli
8.    Hupuczi Ernő Norbert
9.    Huszka Nóra
10.    Kiss Ilona
11.    Klatka Eszter
12.    Komlós Ádám István
13.    Kónya Barbara
14.    Kós Dániel
15.    Laczkó Bence
16.    Lajkó Nóra
17.    Lukács Alexandra
18.    Makra Imre
19.    Mészáros Nóra
20.    Molnár Helga
21.    Monostori Adrienn Zsuzsanna
22.    Nagy Ágnes
23.    Nagy Melitta Nikolett
24.    Nógrádi Alexandra
25.    Polestyuk Dávid
26.    Radics Bernadett
27.    Ragály Nikoletta
28.    Szendrei Ádám
29.    Szőke László
30.    Tary Eszter
31.    Veszprémi Bence
32.    Zádori Éva
33.    Zsélyi Benjámin György

2007.
    12. B osztály
    osztályfőnök: Kondász Rózsa
1.    Bíró Eszter
2.    Bite Alexandra
3.    Buborék Alexandra
4.    Fazekas Róbert
5.    Harkányi Viktor
6.    Horog Tímea
7.    Illés Szandra
8.    Imre Norbert
9.    Juhász Éva
10.    Kerekes Tímea
11.    Kis Jovák Amelita
12.    Kiss Anita
13.    Kovács Ilona
14.    Kozma Csaba Ádám
15.    Krajkó Csilla
16.    Lőrincz Júlia
17.    Maróti Emese
18.    Meleg Erzsébet
19.    Német Eszter
20.    Oláh Lajos
21.    Pálfi Edina
22.    Pántya Erzsébet
23.    Rózsahegyi Ádám István
24.    Szabó Dóra Fanni
25.    Szerdahelyi Mátyás
26.    Sziman Lilla
27.    Szűcs Krisztina
28.    Vígh Bernadett

    2007.
    12. C osztály
    osztályfőnök:Lovasné Bartha Edit
1.    Bartal Márta
2.    Bikádi Laura
3.    Csáki Anna
4.    Farkas Márk
5.    Harkai Ágnes
6.    Hernádi Noémi
7.    Horváth Csaba
8.    Katona Róbert
9.    Kónya Kriszta Laura
10.    Magyar Enikő
11.    Mracskó Tilda
12.    Ormándi Anna
13.    Orosz Enikő
14.    Sándor Mónika Erzsébet
15.    Simoncsics Pál
16.    Sisák Rita
17.    Szabó Gabriella
18.    Szekeres Eszter
19.    Szőke Andrea Petra
20.    Takács Éva Erzsébet
21.    Timár Anett Emese
22.    Vass Andrea
23.    Vígh Melinda Sára
24.    Zalányi Sára

    2007.
    12. D osztály
    osztályfőnök: Schoop Anneke
1.    Bozóki Netta
2.    Búrány Adrián
3.    Csenki Renáta
4.    Farkas Ilka
5.    Flórián Fanni Alíz
6.    Gémes Tímea
7.    Hegedűs Csilla
8.    Kakuszi Krisztina
9.    Kalmár Csilla
10.    Kármán Kolos
11.    Kasznár Dávid
12.    Koncsek Noémi
13.    Kotogán Alexandra
14.    Kovács Attila
15.    Kurtai Adrienn
16.    Lakatos Nóra
17.    László Zsuzsanna
18.    Molnár Bettina
19.    Mózes Dániel
20.    Mucsi István
21.    Pipicz Anna
22.    Sáfrány Fárk Árpád
23.    Szániel Ádám
24.    Szeles Péter
25.    Takács Andrea
26.    Terhes Katalin
27.    Tóth-Kovács Nikolett
28.    Tóth-Szeles Eszter

    2007.
    12. E osztály
    osztályfőnök: Lénárt Ferenc
1.    Babarczi Antal
2.    Birkás Gergely
3.    Falkenstein Petra Borbála
4.    Flach István
5.    Fórizs Lilla
6.    Homolya Alexandra
7.    Kis Dániel
8.    Kószó Anikó
9.    Majorosi Andrea
10.    Nagy Ágnes Margit
11.    Posta Zsófia
12.    Sáfrány Fárk Sára
13.    Schuszter Boglárka Szandra
14.    Szandi Zsuzsanna Noémi
15.    Szarka Szabrina
16.    Szemerédi Bernadett
17.    Szögi Titanilla Zita
18.    Virág Hajnalka Margit
19.    Vizi Ákos István

    2007.
    12. ipm osztály
    osztályfőnök: Moróné Tapody Éva
1.    Acsai Kinga
2.    Antali Gabriella
3.    Berlekovity Emma
4.    Bodnár Tímea
5.    Boros Éva
6.    Dobó Éva
7.    Domokos Dóra
8.    Fábián Anna
9.    Fekete Emese
10.    Gyekiczki Péter
11.    Gyémánt Zsolt
12.    Jani Orsolya
13.    Kiss Bernadett
14.    Kolompár Andrea
15.    Lóczi Dalma
16.    Lőrincz Lili
17.    Mészáros Dzsenifer
18.    Molnár Eszter
19.    Nagy Dorottya
20.    Novák Hanga
21.    Paragi Norbert
22.    Paróczi Nóra
23.    Purnhauser Rozina
24.    Somorjai Andrea
25.    Szécsi Judit Olga
26.    Szűcs Eszter
27.    Takács Orsolya
28.    Tancik Annamária
29.    Timár Zsófia
30.    Veszprémi Gergő
31.    Zakar Adrienn
32.    Zámbó Krisztina
33.    Zsilinszki Anna

    2007.
    13. ipm
    osztályfőnök: Hoffmann Mária
1.    Braun Hajnalka
2.    Czeffer Petra Csilla
3.    Czipó Renáta
4.    Csanádi Andrea
5.    Cseuz Árpád
6.    Erdélyi Otília Andrea
7.    Fekete Brigitta
8.    Fodor Beatrix
9.    Gárdai Ilona
10.    Gera Tessza Tímea
11.    Horváth Annamária
12.    Kemendy Katalin
13.    Kocsis-Savanya Bernadett
14.    Korom Fatime Hella
15.    Kovács Kata
16.    Licskó Edina
17.    Molnár Bea
18.    Papp Laura
19.    Pleskonics Éva Írisz
20.    Savanya Tímea
21.    Süli Andrea
22.    Tóth Alexandra Gabriella
23.    Tóth Eszter
24.    Tóth Renáta
25.    Ujvári Márta

2008.
    12. A
    osztályfőnök: Molnárné Nagy Edit
1.    Balogh Fábián András
2.    Berkó Viola
3.    Dobos Attila
4.    Gősi Dorottya
5.    Hajnal Péter
6.    Háló Orsolya Anna
7.    Hegyi Olivér
8.    Héjja Izabella
9.    Juhász Nóra Veronika
10.    Kádár Bianka
11.    Kántor Beáta
12.    Kató Lilla Mária
13.    Kerekes Réka
14.    Kobrehel Rita
15.    Kocsis Marianna
16.    Kovács Zoltán József
17.    Láda István
18.    Lehoczky Bálint
19.    Marton Elisabeth
20.    Németh Enikő
21.    Párkányi Krisztina
22.    Pleskonics Nóra Lilla
23.    Polner Bertalan Kristóf
24.    Polyák Rita Lili
25.    Pópity Sarolta
26.    Publik Adrienn
27.    Szalai Diána Márta
28.    Szegedi Nóra
29.    Szenti Viktória
30.    Újvári Katalin
31.    Vékony Kristóf
32.    Veszelovszki Anikó

    2008.
    12. B
    osztályfőnök: Dohány Gabriella
1.    Ambrus Daniella
2.    Banyó Péter
3.    Báthori Endre
4.    Borlai Zsófia
5.    Czékus Anetta
6.    Drágity Dusán
7.    Erdei Noémi
8.    Gácsi-Kiss Katalin
9.    Gárgyán Kitti Gabriella
10.    Gaudi Kitti
11.    Haska Dániel Attila
12.    Hegyi Beáta
13.    Horváth Beáta Anikó
14.    Horváth Lenke
15.    Jeney Barbara
16.    Kálmán Ferenc
17.    Kocsis Krisztina
18.    Kómár Réka
19.    Kondor Alexandra
20.    Kónya Viktor József
21.    Kovács Andrea
22.    Kovács Viktória
23.    Máté Zsuzsanna
24.    Szokol Boglárka
25.    Szőke Tamás
26.    Szűcs Rózsa
27.    Tácsi Nikolett
28.    Tóth Cecília
29.    Tóth Zsuzsanna
30.    Török Gabriella
31.    Üllei Kovács Gizella

    2008.
    12. C
    osztályfőnök: Király Kornélia
1.    Babinyecz Kinga
2.    Bán Katalin
3.    Barna Zsuzsanna
4.    Becsey Ákos
5.    Benyovszky Flóra Laura
6.    Bodó Kitti
7.    Borbola Terézia
8.    Deák Veronika Kata
9.    Erdélyi András
10.    Garai Nikolett
11.    Gyeviki Fanni
12.    Halász András
13.    Hevesi Gergő
14.    Kopasz Viktória
15.    Koszta Péter
16.    Lipták Attila
17.    Lipták Mónika
18.    Lukács Bianka
19.    Méreg Anett
20.    Nemes Hajnalka
21.    Petró Katalin
22.    Pugris Tamás
23.    Riedl Virág Xénia
24.    Scholl Bernadett
25.    Tisóczki Lilla
26.    Tóth Ákos
27.    Tóth Jonatán
28.    Tóth Orsolya
29.    Tóth Viktória
30.    Varga Ádám
31.    Varga Ágnes
32.    Varga Diána
33.    Varga Orsolya
34.    Varga Rita

    2008.
    12. D
    osztályfőnök: Dr. Lénárdné Delley Piroska
1.    Barna Sarolta
2.    Bokor Marianna
3.    Csányi Mónika
4.    Cseh Ildikó
5.    Csényi Kristóf
6.    Danszky Dániel László
7.    Farkas Áron
8.    Farkas Ferdinánd
9.    Förgeteg Dávid Szilveszter
10.    Juhász Máté Tamás
11.    Juhász Nóra
12.    Kardos Dóra
13.    Kiss Nóra
14.    Kovács Péter
15.    Majoros Laura
16.    Makra Melinda
17.    Oláh Zsófia
18.    Réthi Dalma
19.    Sebestyén Márton
20.    Szabados Márton
21.    Takács Réka
22.    Tari Kinga
23.    Tóth Zoltán
24.    Török Eszter
25.    Tubak Tamás
26.    Varjasi Anna
27.    Viskovics Viktor István

    2008.
    12. ipm
    osztályfőnök: Kovács Benedekné
1.    Barta Gergely
2.    Berlekovity Iván
3.    Czellár Balázs
4.    Dobay Anna Zita
5.    Erdei Betti
6.    Farkas Gergő Tamás
7.    Galkó Janka
8.    György Gabriella
9.    Kocsis Lujza
10.    Komlósi Máté
11.    Kormos Brigitta Katalin
12.    Kóthay Kata
13.    Kővágó Krisztina
14.    Magda Gergő Zsolt
15.    Majzik Alexandra
16.    Máté Tamás
17.    Mészáros Máté
18.    Molnár Laura
19.    Nógrádi Claudia Anna
20.    Pap Lívia
21.    Purnhauser Karolina
22.    Szakács Ferenc
23.    Szántó Veronika Emese
24.    Szörényi Bella Klaudia
25.    Szörényi Virág Eszter
26.    Tímár Balázs
27.    Tomusz Katalin
28.    Varga Ákos
29.    Varjas Lili

    2008.
    12. ipt
    osztályfőnök: Keresztiné Zsótér Éva
1.    Deák Karolina
2.    Domján Nóra
3.    Dóra Nikolett
4.    Farkas Gabriella
5.    Jeddi Ágost
6.    Király Krisztián
7.    Kiss József Gergely
8.    Kókai Árpád
9.    Kovács Katalin
10.    Németh Ádám
11.    Papp Zsuzsanna
12.    Rittgasszer Bálint
13.    Rutai Barbara
14.    Szakál Szandra Andrea
15.    Szalma Eszter
16.    Szilágyi Vivien
17.    Szőke Nóra
18.    Vigh Zsolt
19.    Vörös Viktor

    2008.
    13. ipm
    osztályfőnök: Moróné Tapody Éva
1.    Bodnár Tímea
2.    Boros Éva
3.    Dobó Éva
4.    Domokos Dóra
5.    Fábián Anna
6.    Gyémánt Zsolt
7.    Jani Orsolya
8.    Kolompár Andrea
9.    Lóczi Dalma
10.    Mészáros Dzsenifer Tímea
11.    Molnár Eszter
12.    Nagy Dorottya
13.    Paragi Norbert
14.    Paróczi Nóra
15.    Szécsi Judit Olga
16.    Szűcs Eszter
17.    Tancik Annamária
18.    Veszprémi Gergő
19.    Zsilinszki Anna

    2009.
    12. A
    Osztályfőnök: Tóthné Jura Joanna
1.    Bakacsi Norbert János
2.    Bakai Bernadett
3.    Barabás Nóra
4.    Borzán Fanni
5.    Cangosz Antónia
6.    Cseh Vivien
7.    Dékány Alexandra
8.    Domonkos Anita
9.    Eperjesi Beáta
10.    Farkas Fruzsina
11.    Ferenczi Éva
12.    Fődi Bernadett
13.    Frányó Gábor Balázs
14.    Gingl Albert
15.    Horváth Alexandra
16.    Jankovich Adrienn
17.    Kalmár Eszter Zsófia
18.    Kéri Judit
19.    Krebs Stephan
20.    Lengyel Gábor
21.    Orbán Vivien Zsanett
22.    Pigniczki Eszter
23.    Rádi Ágnes Anna
24.    Róna Ibolya
25.    Rovó Dániel
26.    Schindler Ingrid
27.    Sedghi Amitis
28.    Sípos Csenge Ágnes
29.    Sípos Zsófia Enikő
30.    Szabó Zsolt
31.    Szalóki Renáta
32.    Szélpál Zsófia
33.    Zimán Ágota

    2009.
    12. B
    Osztályfőnök: Dohány Edit
1.    Arató Alíz
2.    Csávás Enikő Etelka
3.    Fődi Anna
4.    Gyuris Viktor
5.    Hartai Teodóra
6.    Heredea Réka
7.    Juhász Barbara
8.    Kecskeméti Anna Tímea
9.    Kónya Lívia Hilda
10.    Kónya Zsolt
11.    Kuzsel Linda Nikoletta
12.    Lőrincz Fanni
13.    Magyar Péter
14.    Magyari Edit
15.    Márkus Anna
16.    Mathias Dominika
17.    Molnár Annamária
18.    Monok Kristóf
19.    Onozó Rita
20.    Orvos Nelli
21.    Ördög Eszter
22.    Peregi Dóra
23.    Pikó András Gáspár
24.    Sándor Zsófia
25.    Szécsi Attila
26.    Szél István
27.    Tanács Hajnalka
28.    Tóth Adrienn
29.    Vincze Barbara

    2009.
    12. C
    Osztályfőnök: Bartáné Németh Ilona
1.    Andrejcsik Lujza Lili
2.    Bakacsi Zoltán
3.    Bakos Gabriella
4.    Balogh András Ádám
5.    Bernula Dóra
6.    Bertalan Éva Gabriella
7.    Borbáth Erna
8.    Bordás Noémi
9.    Dobai Tamás Szilveszter
10.    Dobos Orsolya Katalin
11.    Duka Gabriella Filadelfia
12.    Fekete Ádám Csaba
13.    Fodor Zoltán
14.    Gégény Barbara Szandra
15.    Koncz Noémi
16.    Kopasz Zsófia
17.    Kothencz Viktor
18.    Luca Emese
19.    Méhész Eszter
20.    Moró Emese
21.    Olasz Dániel
22.    Papp Ádám
23.    Pusztai Eszter
24.    Rácz Laura
25.    Seres Dóra Lili
26.    Somodi Gerda
27.    Szendrei Dániel
28.    Tenczer Letti
29.    Tóth Szabolcs
30.    Vecsernyés László

    2009.
    12. E
    Osztályfőnök: Weisz Emília
1.    Bajtai Attila
2.    Bakai Dóra Márta
3.    Baranyai Bettina
4.    Bonus Gábor
5.    Bottyán András
6.    Csillag Renáta
7.    Dávid Nikolett
8.    Eitler Anikó
9.    Fehér Zsófia Nóra
10.    Fekete Ádám
11.    Fleisz Balázs
12.    Fülöp Zoltán Ottó
13.    Gyarmati Szilvia
14.    Juhász Kitti
15.    Katona Klaudia
16.    Kerecsen Villő
17.    Kocsis Flóra
18.    Kovács Judit
19.    Kozma Eszter
20.    Lipták Attila
21.    Miklós Barbara
22.    Muhari Judit Magdolna
23.    Nagy Eszter
24.    Nemes Zsolt
25.    Ócsai Brigitta
26.    Papp Nóra
27.    Pósa Ágnes
28.    Rutai Szabina
29.    Sugár Tamás
30.    Szabó Beáta
31.    Takács Gergő
32.    Talpai Anna Lili
33.    Timár Lilla

    2009.
    12. ipm
    Osztályfőnök: Papp Katalin
1.    Antal Zsófia
2.    Árva Cintia
3.    Asztalos Nóra
4.    Balogh Nina
5.    Bánfi Brigitta
6.    Bencsik Petra
7.    Buzás Aliz
8.    Búzás Luca
9.    Chounramany Sengsavane
10.    Cselenszky Ivett
11.    Erdei Viola Bianka
12.    Garamvölgyi Emese
13.    Héjjas Dóra
14.    Jakab Nimród
15.    Kókai Barnabás
16.    Koncsik Andor
17.    Kozarich Anett
18.    Magda Péter Ádám
19.    Magyar Lili
20.    Mára Martin Gábor
21.    Maróti Viktória
22.    Márton Bendegúz
23.    Miklós Gergő
24.    Mizsei Edvárd
25.    Murányi Flóra Eszter
26.    Nagy-György Rita
27.    Pál Rita
28.    Pécsi Viktor
29.    Simon Lúcia
30.    Sümegi Réka
31.    Tari Erika
32.    Tóth Ágnes
33.    Tóth Katalin
34.    Veszprémi Lili
35.    Zeller Abigél Krisztina

    2009.
    13. ipm + ipt
    osztályfőnök: Kovács Benedekné
1.    Barta Gergely
2.    Berlekovity Iván
3.    Czellár Balázs
4.    Deák Karolina
5.    Dobay Anna Zita
6.    Dóra Nikolett
7.    Farkas Gabriella
8.    Farkas Gergő Tamás
9.    Galkó Janka
10.    Király Krisztián
11.    Kiss József Gergely
12.    Kocsis Lujza
13.    Kókai Árpád
14.    Komlósi Máté
15.    Kormos Brigitta Katalin
16.    Kóthay Kata
17.    Kovács Katalin
18.    Kővágó Krisztina
19.    Magda Gergő Zsolt
20.    Majzik Alexandra
21.    Mészáros Máté
22.    Molnár Laura
23.    Pap Lívia
24.    Papp Zsuzsanna
25.    Purnhauser Karolina
26.    Rittgasszer Bálint
27.    Rutai Barbara
28.    Szakál Szandra Andrea
29.    Szalma Eszter
30.    Szántó Veronika Emese
31.    Szilágyi Vivien
32.    Szőke Nóra
33.    Szörényi Bella Klaudia
34.    Szörényi Virág Eszter
35.    Tomusz Katalin
36.    Varga Ákos
37.    Varjas Lili
38.    Vigh Zsolt
39.    Vörös Viktor

    2010.
    12. A
    osztályfőnök: Viktor Krisztina
1.    Adorján Zsuzsanna
2.    Árva Hédi Mária
3.    Bene Gabriella
4.    Beőthy-Fehér Orsolya
5.    Borzán Fanni
6.    Deák Anita
7.    Fekete Annamária
8.    Fenyvesi Ágnes
9.    Fleisz Kamilla
10.    Ilia Borbála
11.    Joó Krisztina
12.    Kapusi Beáta
13.    Kerekes Balázs
14.    Kovács Csenge Sára
15.    Kovács Lili
16.    Lőwy Hanna
17.    Maczák Emike
18.    Magyar Ágoston
19.    Márai Nóra
20.    Marjanucz Katalin
21.    Nagy Vivien
22.    Nagy Zita
23.    Novák Zsófia
24.    Polner Krisztina
25.    Simkó Katalin Ilona
26.    Szani Andrea
27.    Szilágyi Botond
28.    Tari Anna Ildikó
29.    Tasi Júlia Andrea
30.    Tóth-Molnár Gábor János
31.    Vágvölgyi Máté
32.    Wittmann Eszter
33.    Zádori Kristóf
34.    Zombori Katalin
35.    Zsidi Zsófia Márta

    2010.
    12. B
    osztályfőnök: Varga Magdolna
1.    Ancsányi Kitti
2.    Aszalai Milán
3.    Bálint Csaba
4.    Bánfi Szabolcs
5.    Bodó Barbara Leona
6.    Csányi Boglárka Anna
7.    Csiszár Dávid
8.    Dabis Balázs
9.    Gellérfy Bence
10.    Gerencsér Miklós
11.    György Evelin
12.    Kanász-Nagy Anna
13.    Katona Klára
14.    Kovács Brigitta
15.    Majdanics Melinda
16.    Márki Dóra Tímea
17.    Paplógó Dóra
18.    Raffai Erik
19.    Rátfai Andrea
20.    Saleh Mariam
21.    Szabó Tamás
22.    Szúnyog Ágnes
23.    Tapodi Máté

    2010.
    12. C
    osztályfőnök:Májer Márta
1.    Bakti Krisztina
2.    Balázs Bence
3.    Bitó Sándor
4.    Börcsök Nikolett Mónika
5.    Csenki Gabriella Beatrix
6.    Eperjesi Dorina
7.    Fehér Gergő
8.    Gabnai Dóra
9.    Glózik Ágnes
10.    Gőgh Bettina Diana
11.    Gyurcsik Tímea
12.    Haraszti Ádám
13.    Herédi Kincső
14.    Holcsik Annamária
15.    Horváth Lóránt
16.    Igaz Nóra
17.    Jenei Tünde
18.    Joó Péter
19.    Kondrát Sára
20.    Mágori Szófia
21.    Malkócs Tamás
22.    Máté-Tóth Luca
23.    Mihó Tímea
24.    Molnár Gabriella
25.    Nyerges Orsolya
26.    Rácz Tamás
27.    Szántó Zita
28.    Tóth Zsóka
29.    Varjas Csenge
30.    Zádori Vivien
31.    Zagorac Mártin

    2010.
    12. E
    osztályfőnök: Medgyesi Sándor
1.    Bíbor Napsugár
2.    Bogáts Ádám
3.    Börcsök Franciska
4.    Gál Judit Kata
5.    Gyulánszki Réka
6.    Harkányi Gréta
7.    Horváth Zsaklin Ágnes
8.    Joó Bernadett
9.    Judák Vivien
10.    Kiss Albert
11.    Kocsis Tímea Evelin
12.    Konc Csilla
13.    Kremser Nikolett
14.    Nacsai Zsolt István
15.    Nagy Viktor
16.    Nemes Renáta Larissza
17.    Péter Diána
18.    Rostás Anett
19.    Szabó Árpád András
20.    Szántó Barbara
21.    Szaplonczay Márk
22.    Szarvas Adrienn
23.    Szeri Petra
24.    Tapodi Ágnes
25.    Terhes Edina
26.    Torma Edit
27.    Tőke Márton László
28.    Törő Dániel
29.    Vigh Zsuzsanna

    2010.
    12. F
    osztályfőnök: Váradi Erika
1.    Bárkányi Dorottya
2.    Bárkányi Lilla Cintia
3.    Birgés József
4.    Bodó Emese
5.    Csepregi Kata
6.    Csiszár Brigitta
7.    Csitári Bianka
8.    Csuka Tamás
9.    Erdei Nóra
10.    Faludi Helga
11.    Gulyás Luca
12.    Hézső Bence Dávid
13.    Horváth Bettina
14.    Kiss Dominika Kata
15.    Kovács Enikő
16.    Kovács Hegedűs István
17.    Mohos Gábor
18.    Molnár András Balázs
19.    Móra Szimonetta
20.    Nagy-Pál Kinga
21.    Oláh Hanna Zsófia
22.    Rádi Ádám
23.    Rapavi Zsófia
24.    Réthi Dominik
25.    Szecska Dezső
26.    Szél Attila
27.    Szvoboda Krisztina
28.    Török Bianka
29.    Vass Rita
30.    Víg Alexandra

    2010.
    12. G
    osztályfőnök: Némethné Hérics Éva
1.    Bácskai Elizabet
2.    Bódi Zita
3.    Bodó Viktória
4.    Hargitai Fanni
5.    Házy Laura
6.    Hegyi Lili
7.    Herke Roland Péter
8.    Hódi Zoltán
9.    Horváth József György
10.    Kasza Ivetta
11.    Kis Nikolett
12.    Kósa Tímea
13.    Koszta Attila
14.    Maróti Katalin
15.    Molnár Erika
16.    Nagy Babett
17.    Orosz Tímea
18.    Palotás Dániel
19.    Papdi Márk Mihály
20.    Papos László
21.    Papp Csilla
22.    Papp Nóra
23.    Pataki Dóra
24.    Teimel Vanessza
25.    Tóth Melinda
26.    Trója Tibor
27.    Varga Dávid
28.    Vastag Anna
29.    Veres Andrea
30.    Zádori Izabella Anna
31.    Zanócz Donát

    2010.
    12. ipm
    osztályfőnök: Dobcsányi János
1.    Barta Borbála
2.    Belusz Bianka Edit
3.    Csizek Tamás
4.    Fleisz Tamás
5.    Fülöp Alíz Éva
6.    György Irma
7.    Hegedűs Evelin Alexandra
8.    Karsai Kinga
9.    Kis Bicskei Dorottya
10.    Kisvárdai Míra Zsuzsanna
11.    Kókai Zsófia
12.    Kristó Edina Eszter
13.    Laczkó Dóra
14.    Lévai Levente Viktor
15.    Nagy-Kálozi Anna
16.    Németh Zsófia
17.    Paskuj Sára
18.    Pető Borbála
19.    Pópity Annamária
20.    Réperger Patrícia
21.    Rovó Anett
22.    Rozinka Nikolett
23.    Rózsa Regina
24.    Sárkány Balázs
25.    Sebők Zsófia
26.    Serédi Zsuzsanna
27.    Sós Kitti
28.    Szántó Laura
29.    Szemendrey István
30.    Tóth Julianna

    2010.
    13. D
    osztályfőnök: Szigeti Józsefné
1.    Balázs Réka
2.    Friss Bernadett
3.    Gulácsi András
4.    Gyenge Anna Júlia
5.    Hornyák Emese
6.    Hovány Dorina
7.    Hovanyecz Lilla
8.    Huszta Blanka
9.    Juhász Nóra
10.    Lakatos Anna
11.    Lincoln Telma
12.    Lukács Kinga
13.    Márta Nikolett
14.    Molnár Luca Anna
15.    Nagy Veronika
16.    Seffer Péter Ádám
17.    Szeles Tímea Ágnes
18.    Tomonicska Kitti
19.    Tóth Petra

    2010.
    113. ipm
    osztályfőnök: Papp Katalin
1.    Antal Zsófia
2.    Asztalos Nóra
3.    Balogh Nina
4.    Bencsik Petra
5.    Erdei Viola Bianka
6.    Garamvölgyi Emese
7.    Héjjas Dóra
8.    Jakab Nimród
9.    Kókai Barnabás
10.    Koncsik Andor
11.    Kozarich Anett
12.    Mára Martin Gábor
13.    Maróti Viktória
14.    Márton Bendegúz
15.    Miklós Gergő
16.    Murányi Flóra Eszter
17.    Nagy-György Rita
18.    Pál Rita
19.    Pécsi Viktor
20.    Simon Lúcia
21.    Veszprémi Lili